Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Klajn izgleda u Bormutu.

    Sta to znaci, Milner backup?

    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      Klajn izgleda u Bormutu.

      Sta to znaci, Milner backup?

      Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
      Da dodamo na to i ...

      Liverpool have agreed a £19million fee with Bournemouth for the sale of Dominic Solanke #LFC
      Ode mali, nije ni dobio poštenu šansu. Šteta.

      Nastavlja se dobra saradnja sa Trešnjicama. Već smo im prodali par igrača.

      Izgleda će Origi da preživi još jedan rok.

      Što se tiče bekapa za beka, rekao bih da će Gomez po potrebi da bude rezervni bek. Mogu da razumem odlazak Klajna, jer je tek 4. opcija na tom beku. Arnold, Gomez, Milner pa on. A Klopp svakako ima nekoliko opcija za rotaciju tu.

      Meni šteta velika, jer sam gotivio Klajna. Ona povreda ga uništila.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Na kontu ponovne priče o transferu Fekira u Pul, evo jednog ozbiljnijeg članka o prirodi povreda njegovog desnog kolena


        Nabil Fekir: Why His Right Knee Scared Liverpool Off

        Nabil Fekir was expected to move to Liverpool over the summer for 52.8m pounds with a 5 year contract agreed upon prior to joining up with the French National team for the World cup (spoiler alert: they did well). However, during his physical in June Liverpool’s medical staff found some warning signs that indicated “increased wear on his cartilage” in his injury plagued right knee, concerning enough that they sought a second medical opinion in July. After that 2nd opinion, Liverpool tried to re-negotiate for a lower fee but the transfer fell through.

        In this piece, I’ll delve into why this increased wear in the right knee cartilage of Nabil Fekir triggered Liverpool’s concerns, how he got to that point, and what it means for Nabil Fekir going forward.

        Lets start at the beginning of his right knee injury history…

        https://theinjuryinsight.com/nabil-f...knee-concerns/
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Salah protiv najboljih 6 ekipa ove sezone, na 7 utakmica 1 gol i 1 asistencija.

          Comment


          • Liverpool have confirmed Dominic Solanke has joined Bournemouth after they accepted a fee of £19m, which will rise to up to £25m if bonus related targets are met. #LFC are thought to have included a future option on the striker in the deal
            Kupili ga za 3 miliona i posle 18 meseci prodajemo za 19 do 25, uz buy-back klauzulu. Odličan posao.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • ¡Si Señor!

              Comment


              • Nisam ga pratio, tako da ne znam kakav je. Naravno, video sam na više mesta da ga hvale. Ali nisam gledao kako igra.

                Ja mislim da je juče Klopp izjavio na pres konferenciji da verovatno nećemo nikoga dovoditi sad.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment




                • Večeras u 9 FA cup. Teška utakmica protiv Vulvsa. Kao i u liga kupu, nismo imali baš sreće sa žrebom.

                  Šta vi mislite, da li treba rotirati celu postavu? Klopp je najavio da će biti rotacija, i već je potvrdio da Minjole i Moreno sigurno startuju.

                  Što se mene tiče, odmorio bih VVDa, Robertsona, Ginija, Salaha, Fimina i Manea. Ima i igrača kojima su potrebni minuti. Keita, Fabinjo, Lallana, Staridz, Origi, Milner, Henderson.

                  Po meni...
                  Migs
                  Arnold-Lovren-Fabinjo-Moreno
                  Milner-Henderson-Keita
                  Lallana-Staridz-Šaćiri

                  Ili eventualno staviti Milnera na beka a Lallanu u sredinu.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ma koga briga za te cipiripi kupove...ako ima i neki iz akademije da igra...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Što se mene tiče, samo da rotira ove ispod što sam pomenuo, i ja zadovoljan. Mislim da je konačno vreme da VVD dobije jednu tekmu odmora. Ako je sad ne dobije, neće nikad.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ja mislim da će igrati svi ti što si spomenuo, neko će biti starter, a neko s klupe. Dobili bi dvije nedelje odmora da ne odigraju ovu utakmicu, mislim da bi se složili da je to previše.
                        sigpic

                        Comment


                        • ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Ja mislim da će igrati svi ti što si spomenuo, neko će biti starter, a neko s klupe. Dobili bi dvije nedelje odmora da ne odigraju ovu utakmicu, mislim da bi se složili da je to previše.
                            Iskreno se nadam da grešiš.

                            Očekujem jaču klupu od prvog sastava.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ne znam da li sam Curtisa Jonesa gledao na pripremama ili na nekom drugom događaju, ali znam da me je od svih tih klinaca najviše iznenadio, jako talentovan momak.

                              Apsolutno me ne interesuje ishod ovog meča.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Pripreme, pripreme, i to je dosta igrao koliko se sećam.

                                #LFC line up: Liverpool: Mignolet, Camacho, Fabinho, Lovren, Moreno, Milner, Keita, Jones, Shaqiri, Sturridge, Origi.
                                Tako je Kloppe! Baš mi se sviđa postava.

                                Voleo bih da pobedimo čisto da klinci dobiju još jednu šansu da igraju. A ovako, baš nisam opterećen rezultatom. Važno da se igrači odmore malo.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X