Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Lovrene

    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Prošle sezone mi njima prvi poraz, ove oni nama.

      Kad na terenu igra Deki Lovren, na umu mi je samo jedna stvar. Samo da mu ovo ne bude ona njegova tekma kad ne zna gde je levo. Na našu žalost, ovo je bila baš takva utakmica. Sve što je pogrešno mogao da uradi, uradio je.

      Ali opet više krivim Kloppa. Razumem taktiku sa početka, to mu ne uzimam za zlo. Jbga, rezervisano se krenulo, čekala se kontra i greška protivnika i zamalo da povedemo. Ali zato samo vođenje drugog poluvremena katastrofalno. Svaka odluka pogrešna.

      Nije ništa strašno. na +4 smo u odnosu na Siti i +3 u odnosu na Spurse. Važno je da ne padnemo psihološki i da nas ovaj poraz ne uzdrma. Solidan nam je raspored u narednim tekmama, tako da očekujem da se oporavimo.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
        I nismo zasluzili poraz ali morao je i on jednom da dodje...Prosto, oni svoje iskoristili mi svoje nismo...Nije mnogo izgubljeno, sad jos koncetrisanije u ostale meceve...Naredna utakmica je izuzetno znacajna, psiholoski...Lovren je covek zalutao u profesionalni fudbal, strasno kakve budalastine on pravi...
        A Zola meni kaze da nisam realan.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Ma klop je izasao pickasto ovde, previse se bojao. Cim sam vidio sredinu odma sam znao sta nas ceka. Hendersom i Milner zajedno na terenu nikako nije dobro po nas. Trebao je da stavi Secirija ili Keitu umjesto jednog od njih dvojice, i da povuce ekipu blize svom golu i da cepa na kontre, ako je vec dosao po bod. A garantujem da bismo bolje prosli nego ovako. Bas sam razocaran, pogotovo sto nijednog trenutka nisam vidio na igracima da zele pobjedu, ocigledno je Klop isao po bod.

          Comment


          • Ne znam zasto Klop ne napada vise Gvardiolu, kada god ga je napao urodilo je plodom. I na Enfildu i danas se branio manje vise, ne kapiram stvarno.

            Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
            Originally posted by Casiraghi
            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
            Originally posted by Casiraghi
            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
            Originally posted by Casiraghi
            Srecan Mane svima koji slave.

            Comment


            • Originally posted by MareLFC View Post
              Ne znam zasto Klop ne napada vise Gvardiolu, kada god ga je napao urodilo je plodom. I na Enfildu i danas se branio manje vise, ne kapiram stvarno.

              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
              Pa brani se on svaku protiv Sitija. I igra presing na sredini terena i tu trazi gresku koja ce biti posledica tog presinga i nakon koje ce se njegov tim munjevito stustiti prema golu gradjana.
              Seti se ligaskog meca prosle godine na Enfildu kada je Liver dobio 4-3. Kako su golovi postizani.
              Seti se oba meca u 1/4 LS prosle sezone. Stalno je Liver igrao ovako i vrebao.
              I urodilo je plodom, prolazilo mu. Mozda bi mu i veceras proslo da je Mane bio mrvu precizniji ili Stons i Ederson mrvu trapaviji.
              Jedbostavno covek nije zeleo da menja ono sto mu je donosilo rezultat. Sa druge strane vec se na Enfildu videlo da nece to tako ici kao prosle sezone, jer ni Sitijev strucni stab mutav.
              sigpic

              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

              Comment


              • Igrao se presing po citavom terenu, Siti nije mogao loptu da iznese. Ova dva meca nisu ni senka toga.

                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Pa brani se on svaku protiv Sitija. I igra presing na sredini terena i tu trazi gresku koja ce biti posledica tog presinga i nakon koje ce se njegov tim munjevito stustiti prema golu gradjana.
                  Seti se ligaskog meca prosle godine na Enfildu kada je Liver dobio 4-3. Kako su golovi postizani.
                  Seti se oba meca u 1/4 LS prosle sezone. Stalno je Liver igrao ovako i vrebao.

                  I urodilo je plodom, prolazilo mu. Mozda bi mu i veceras proslo da je Mane bio mrvu precizniji ili Stons i Ederson mrvu trapaviji.
                  Jedbostavno covek nije zeleo da menja ono sto mu je donosilo rezultat. Sa druge strane vec se na Enfildu videlo da nece to tako ici kao prosle sezone, jer ni Sitijev strucni stab mutav.
                  Ovo prosto nije istina. Jedino gde je Liverpul igrao kao sinoć je bila revanš utakmica na Etihadu u LŠ, i to prvo poluvreme. U prvoj utakmici u LŠ smo vas stisli u prvom poluvremenu, niste znali gde udarate. U drugom smo se jednostavno povukli kod 3-0, što je bilo logično.

                  A utakmica 4-3 je bila haos utakmica. Oba tima su radila sve na terenu. I golove smo postigli posle intezivnog presinga od nekih 20-25 minuta, gde niste znali gde bijete koliko smo vas pritisli. Posle toga smo se jednostavno raspali jer nismo imali više energije. A pre toga je bila ravnopravna utakmica.

                  Obe tekme ove sezone su bile manje više ravnopravne. Nemoj mi Sandu tu priču gde se Klopp brani očajnički protiv Gvardiole. Tekma na Enfildu ove sezone je bilo nešto najdafnzivnije od Gvardiole što sam ja video. Prvi put sam video Gvardiolu koji je došao na nekoj tekmi po bod.

                  Očigledno je da jedan drugog maksimalno respektuju i to utiče na samu pripremu mečeva i taktiku.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ne brani se ocajnicki nego igra pametno. Nije on lud. Zna sta mu treba. Igra nesto povucenije nego inace i pritiska kada treba.

                    U 1/4 LS tri puta presli pola i dali 3 gola. Nakon toga su cini mi se imali jos jednu sansu.
                    Realizacija je mnogo bitna u medjusobnim duelima Sitija i Liverpula. Do ovog meca je Liver imao odlicnu realizaciju.
                    Last edited by Sandugp; 04-01-19, 10:56.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Ne brani se ocajnicki nego igra pametno. Nije on lud. Zna sta mu treba. Igra nesto povucenije nego inace i pritiska kada treba.

                      U 1/4 LS tri puta presli pola i dali 3 gola. Nakon toga su cini mi se imali jos jednu sansu.
                      Realizacija je mnogo bitna u medjusobnim duelima Sitija i Liverpula. Do ovog meca je Liver imao odlicnu realizaciju.
                      Nadam se da se zezaš ili me troluješ. Prvo poluvreme 1/4 LŠ-a na Endilfu. Liverpul 8 šuteva, 4 u okvir gola - Siti 3 šuta, 0 u okvir gola. U drugom smo se skroz povukli i odigrali možda najbolju odbranu otkad ja pratim Liverpul. Ništa niste uradili.

                      Što se tiče ovog prvog dela, i Klopp a i Gvardiola igraju nešto povučenije u poslednje dve utakmice u ligi. I opet ti ponavljam, prvi put sam na Enfildu video da Gvardiola dolazi na utakmicu da uzme bod, i da je sa bodom srećan.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ma boje se jedan drugog i obojica otisli u defanzivu ove sezone.

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Nadam se da se zezaš ili me troluješ. Prvo poluvreme 1/4 LŠ-a na Endilfu. Liverpul 8 šuteva, 4 u okvir gola - Siti 3 šuta, 0 u okvir gola. U drugom smo se skroz povukli i odigrali možda najbolju odbranu otkad ja pratim Liverpul. Ništa niste uradili.

                          Što se tiče ovog prvog dela, i Klopp a i Gvardiola igraju nešto povučenije u poslednje dve utakmice u ligi. I opet ti ponavljam, prvi put sam na Enfildu video da Gvardiola dolazi na utakmicu da uzme bod, i da je sa bodom srećan.
                          Nemoj samo gledati statistiku.
                          Sut je i blokiran udarac ... (navodim banalan primer)
                          Na tom mecu je Liver prvi put presao pola kod Salahovog gola (bio je jos pride i ofsajd). Nakon toga drugi put su presli pola kada je OX dao gol. Nakon toga je otislo sve u tri lepe... Realizacija to je ono sto je bitno.
                          Opet Gvardiola je uvideo da ne moze bas da igra totalno otvoreno i napadacki protiv Klopa, jer je Liver izuzetno opasan iz tranzicije. I epilog toga je ovo sto pricas da je igrao kao da je dosao po bod na Enfildu Siti.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Nemoj samo gledati statistiku.
                            Sut je i blokiran udarac ... (navodim banalan primer)
                            Na tom mecu je Liver prvi put presao pola kod Salahovog gola (bio je jos pride i ofsajd). Nakon toga drugi put su presli pola kada je OX dao gol. Nakon toga je otislo sve u tri lepe... Realizacija to je ono sto je bitno.
                            Opet Gvardiola je uvideo da ne moze bas da igra totalno otvoreno i napadacki protiv Klopa, jer je Liver izuzetno opasan iz tranzicije. I epilog toga je ovo sto pricas da je igrao kao da je dosao po bod na Enfildu Siti.
                            Hahah, samo ti možeš da kažeš da je Liverpul prešao 3 puta polovinu i dao 3 gola u 8-3 u šutevima za Liverpul. Ne, ne, toliko je Siti izdominirao, da nije šutnuo u okvir gola u tom poluvremenu. Ustvari ne u poluvremenu, nego nije šutnuo u okvir gola u celoj tekmi.

                            Do prvog gola Salaha(12. minuta), niko nije napravio šansu. Klasično ispitivanje snaga. Posle tog gola, raspad sistema u Sitiju i Liverpul kreće svim silama.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Tako je kako je. Ko zna sta bi bilo da je sudija mahao ofsajd. Ili da onaj Cemberlenov sut nije bio onako dobar.
                              Ali sbbkbb nije relevantna stvar. Ono sto je bitno je da je Klop pronasao nacin kako da se nosi sa Sitijem. Prebitan mec je bio onaj u PL kada je Liverpul naneo Sitiju prvi poraz u Ligi.
                              E sada sto ti i ja ne gledamo istim ocima na taj Klopov nacin je sasvim normalna stvar. Ali to svakako nije ni ultra defanzivan a ni ultra ofanzivan pristup. Sa tim sto po meni tu ima vise elemenata defanzive i cekanja na gresku, ali naravno kombinovanog sa agresivnim pristupom, pritiskanjem i presingom.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Cestitam Dusane na jucerasnjoj pobjedi.
                                Milina je bila gledat juce derbi moja dva omiljena engleska fudbalska kluba,totalno sam bio neopterecen sa tim ko ce da pobjedi,bas sam uzivao.
                                Dabogda ostali u vrhu iducih 20 godina.
                                Last edited by E1_PG; 04-01-19, 14:45.

                                Comment

                                Working...
                                X