Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Fabinho-Gini-Keita, bolje nemamo.

    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
    Originally posted by Casiraghi
    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
    Originally posted by Casiraghi
    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
    Originally posted by Casiraghi
    Srecan Mane svima koji slave.

    Comment


    • Znam da sam ga tovario ovde na temi, ali Henderson u poslednjih 4-5 utakmica igra kao preporođen. Od robota do igrača koji ustvari misli svojom glavom.

      Ne znam stvarno, ovo su sad slatke muke za Kloppa.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Jeste, igra Henderson dobro, updatetovali robota.
        Stvarno ne znam sta ce Klop izvesti i kako ce kombinovati s obzirom na Siti.

        Comment


        • Ne treba kombinovanje nikakvo. Ta rotacija na sredini je bila prisutna od starta sezone, tu imate dosta igrača sličnog kvaliteta, jedinu tu treba očekivati promjene. Desni bek se isto mogao rotirati, ali zbog povreda Gomeza i Milnera ne može više. Poslije utakmice sa Arsenalom imate pet dana odmora do utakmice sa Sitijem, to je i više nego dovoljno vremena za odmaranje. Vi i Siti imate najviše dana odmora u ovom periodu.
          sigpic

          Comment


          • Ma nema tu mnogo kombinovanja...oporavili su se oni svi i svi ce biti na maksimalnom broju obrtaja za oba meca...Nisu bas to toliki napori kako se u medijima predstavlja...Ovo su dve mozda i najvaznije utakmice u sezoni, ovde ide full throttle..
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Ma napad i odbrana se sami crtaju, nema tu rotiranja. Ako nije rotirao ništa protiv Njuke, neće ni protiv Arsenala i Sitija sigurno. Eventualno da ubaci Milnera na beka protiv Sitija, jer se Arnold skoro vratio od povrede. Možda čak i vidimo Klajna, jer će morati da juri Sane-a.

              Samo me zanima šta će na sredini uraditi. Henderson podigao formu, Fabinjo podigao formu. Gini podigao formu. Jedino što je Keita tu onako upitan što se tiče forme.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Klajna sam zaboravio. Ja mislim da će on protiv Arsenala startovati, a TAA protiv Sitija.
                sigpic

                Comment


                • Klajn mi je logičniji, jer je defanzivno bolji od Arnolda i Milnera. On će moći da se juri sa Saneom po strani. Klajn-Lovren-VVD-Robertson uopšte ne zvuči loše defanzivno.

                  Gomez bi tu bio sigurno bek da je zdrav.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...nav_id=1487433

                    Meni se ovo nešto i ne svidja, podseća me na one silovane glumice koje kažu posle 20 godina. Ne kažem da nije istina ali nekada nešto ne treba reći. Ma u kom obliku i gde bilo napisano.

                    Comment


                    • Current deal with New Balance is worth £45m per year. Liverpool confident they can command around £75m per year following the progress Klopp has overseen
                      Tako je! Uzmemo jedno 400 milki za 5 godina, malo li je.


                      Crystal Palace want Liverpool’s Dominic Solanke on loan, Brighton and Hove Albion want him permanently. Fulham and Huddersfield also shown interest. Solanke to make decision on future in next few days.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment




                      • Nisam očekivao Šaćirija, ali može. Dupli pivot Fabinjo-Gini.

                        A ja moram propustim prvo poluvreme. Garant ću propustiti svu akciju i doći na smaračko drugo poluvreme...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Bravo Jirgene.

                          Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            A ja moram propustim prvo poluvreme. Garant ću propustiti svu akciju i doći na smaračko drugo poluvreme...
                            Naravno da sam predvideo sve kako će biti...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ja isto kao ti, videh samo onaj smešni penal, ovo ostalo uspavanka klasična.

                              K'o preživi Etihad, pričaće, samo ne bih voleo da Klopp uđe rezervisano u meč.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Kakvo prvo poluvreme, fantazija! Firminjo standardno pokidao protiv Arsenala, u 7 utakmica ima 8 golova i 3 asistencije, bruka. Protiv Sitija ce biti verovatno dosta teze, ali mislim da se moze do sva tri boda i tamo.

                                Comment

                                Working...
                                X