Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Dao sansu celih 15 minuta I nije vidio teren od tad nikad vise za Real
    Sala buraz, calm you tits malo sa tim hejtom.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment




    • Jel se meni cini ili je Milner pustio suzu na kraju intervjua.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Sala buraz, calm you tits malo sa tim hejtom.
        Opusteno, koji hejt

        Sent from my MI 6 using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Jel se meni cini ili je Milner pustio suzu na kraju intervjua.
          Ne bih rekao suzicu, ali mu je baš prijao ovaj znak poštovanja od Salaha, to se vidi.

          Allison zver, kad je poleteo u vazduh da izbije glavom.

          https://streamable.com/ku08j
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Zasto spavas Zolinho

            Comment


            • Danas sam bio zaokupljen NFL-om.

              Odlične vesti. Dzo je ove sezone odličan. Zaslužio je bolji ugovor.

              Limune, jesi li koristio ti onaj kliksport što si mi pomenuo prošli put? Razmišljam da uzmem to sutra, da se ne mučim sa streamovima. Zanima me može li preko kompa i koliki net moraš minimalno da imaš da ne bi seckalo?
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Jesam, ja sam gledao preko kompa ali sam povezao na TV. Ako gledas na monitoru slika ce biti dobra. Rezolucija je 720x480 ali ni jednom nije zakocilo, makar kada sam ja gledao.

                Dovoljno je negde oko 2 mb/s za ovaj stream.

                Comment


                • Originally posted by limun View Post
                  Jesam, ja sam gledao preko kompa ali sam povezao na TV. Ako gledas na monitoru slika ce biti dobra. Rezolucija je 720x480 ali ni jednom nije zakocilo, makar kada sam ja gledao.

                  Dovoljno je negde oko 2 mb/s za ovaj stream.
                  E pa super. Brinuo sam se da mi 10mb neće biti dovoljno, ali extra. Uplatiću im 50 dinara, bolje nego da se nerviram sa strimovima.

                  Hvala.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Danas sam bio zaokupljen NFL-om.

                    Odlične vesti. Dzo je ove sezone odličan. Zaslužio je bolji ugovor.

                    Limune, jesi li koristio ti onaj kliksport što si mi pomenuo prošli put? Razmišljam da uzmem to sutra, da se ne mučim sa streamovima. Zanima me može li preko kompa i koliki net moraš minimalno da imaš da ne bi seckalo?
                    Jel to ono preko MTSa sto se placa 50 din. ?

                    Comment


                    • Originally posted by Scouser View Post
                      Jel to ono preko MTSa sto se placa 50 din. ?
                      Jeste. Lopovi.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ma dobro je sto se placa, u suprotnom bi bio prepun i kocio bi kao i ostali free streamovi.[emoji3]

                        Ovako 2-3 puta mesecno, do 150 dinara nije strasno.

                        Comment


                        • Pretpostavljam da za prvenstvo nema takve neke šeme...., i ja ludim od strimova
                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Ja koliko videh, ima samo ono što Arena prenosi. Tako da verovatno nemaju Englezi.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Ne bih rekao suzicu, ali mu je baš prijao ovaj znak poštovanja od Salaha, to se vidi.

                              Allison zver, kad je poleteo u vazduh da izbije glavom.

                              https://streamable.com/ku08j
                              Kakvo pojacanje ebote. Koliko samo sigurnosti on daje zadnjoj liniji. Romina odbrana je presmesna ove sezone bez njega, iako Olsen nije uopste los golman.

                              Comment


                              • Slicne muke sam imao dok nisam skinuo acestream. Nemam SK pa sve sto nema na Areni gledam tu. Baaas sam zadovoljan tako da bih vam to preporucio Jedino sto se tesko nadje SK ili Arena ali zato su tu Sky, BT..
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X