Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Au koji sastav, pa kao da je Miki Maus kup u pitanju
    ¡Si Señor!

    Comment


    • #LFC line up v Burnley: Alisson, Gomez, Van Dijk, Matip, Moreno, Henderson, Milner, Keita, Shaqiri, Sturridge, Origi.
      Auh. Očekivao sam rotacije, ali ovo je brutalno.

      Nema ni Firmina, ni Salaha ni Manea. Moreno bek, Origi krilo.... Ne znam šta da očekujem...

      p.s. Salah i Firmino na klupi.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Klopp bas hoce da zavrsi sezonu u decembru, pogresne odluke skroz. Umesto da je u Parizu nesto ovako poslao na teren, i onda Everton docekao spremno i razvalio ih lagano, on se kockao i umalo ispustio 2boda. A veceras cemo videti sta ce biti ishod, bas lose rotira ekipu i u pogresnim utakmicama, uopste mi se ovo ne svidja. A da je ovo potrebno jeste, protiv Evertona smo se raspali.

        I samo jos nesto da dodam, jebala vas liga sampiona da vas jebala.
        Last edited by Brian McShtull; 05-12-18, 18:53.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Ako ćemo iskreno, radije bih ovu rotaciju večeras protiv Barnlija nego u subotu protiv raspoloženih Trešnjica.

          Ovo je žrtvovanje da bi obezbedili i da igrači budu koliko toliko spremni za Napoli u utorak, tj. da iznesu subotu-utorak.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ako se veceras ne uzmu 3boda, onda nije ni bitno ko ce igrati protiv Howe-a. Pogotovo sto je Burnley raspad ove sezone.
            A za Napoli me zabole ona stvar, i za LS.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Čekaj, jel bi više voleo ovakvu postavu večeras ili u subotu?

              Neka uđu Firmino i Salah posle 60og minuta, i biće dobro. Bitno je da odbrana odradi dobro posao večeras, da može da se umulja neki gol i da se uzmu 3 boda.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Pa dobro videcemo, necu da pricam dok ne vidim sta ce se desiti na terenu. Ali taj Pariz je najvise kriv za ovo, a i za onakvu igru protiv Evertona. Kazem mora neki prioritet, nismo mi Siti, niti imamo klupu kao oni niti resavamo lagano utakmice kao oni. Oni ulaze u ovaj mesec bez utrosene energije, a mi se vec raspadamo fizicki.
                Jedini nacin da Liverpul osvoji ligu je da sva ostala takmicenja zapostavi, i sve podredi osvajanju titule.

                Posle prvog meca sa PSGom, Liverpul je sve ostale meceve mogao da igra sa ovakvim sastavom i imao bi isti broj bodova ako ne i veci.
                Last edited by Brian McShtull; 05-12-18, 19:03.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Gledam sad nešto. Imamo jednog ipo brzog igrača u napadu i na sredini. Origi i Keita donekle. Osećam da će tekma da bude baš mučenje.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Asked about his alterations to the line-up, Klopp said ahead of kick-off: “That’s absolutely normal in this period of the season.

                    “I said to the boys in the meeting: I have done the job now for a while and if somebody would have told me 15 years ago I could change seven positions and have a line-up like that, I would have said it was not possible.

                    “We do it because we can do it, because we have to do it in two or three cases, and because we can do it because we have these boys. They train really hard.

                    “The midfielders played a lot of games already. We had to change the midfield, the most intense area of the pitch. Using Daniel was clear; Div after the last game makes sense, using the momentum, trying to use it. Alberto – Robbo played pretty much all the games so far. Gini played a lot of games.

                    “There’s always a reason. But, in the end, you cannot only change; you have to make sure that it fits, that it’s tuned. The two sessions we had where we could work a little bit on it, it looked really well, so I’m looking forward to this game.”
                    ....
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Koliko god sastav loše izgledao, mislim da će biti dovoljno protiv Barnlija. Oni se raspadaju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Kao da igramo kup... Mozda je ovo previse neozbiljno

                        Comment


                        • Gledajući naše utakmice, ovo je stvarno jedina prilika Kloppu da rotira, da se kaže da "možemo" sa ovim sastavom da pobedimo.

                          Wed 28/11/18 UCL PSG (A)
                          Sun 02/12/18 PRL Everton (H)
                          Wed 05/12/18 PRL Barnli (A)
                          Sat 08/12/18 PRL Bornmaut (A)
                          Tue 11/12/18 UCL Napoli (H)
                          Sun 16/12/18 PRL Man Utd (H)

                          Ili Barnli ili Trešnjice. A sa ovakvim Trešnjicama, Barnli se sam crta.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Klopp danas nista osim ovoga i nije mogao da izvede, mi smo se jos protiv Evertona raspali. Tako da ovo nije neozbiljno, zato sto je primoran na ovo, a sam je kriv.
                            Neozbiljno je bilo ono sto je u Parizu izveo, pred derbi.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Kriv je što shvata LŠ ozbiljno, kriv je.

                              Evo vam dva linka za ace, ali ja kao da vidim da će da mi kuje večeras...

                              acestream://8eba1e3975cf17b84e9b4f0310b6fca2f04620f4
                              acestream://7a1d4778780da0d879cc32d008b3a567a1153615
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Kriv je što shvata LŠ ozbiljno, kriv je.

                                Evo vam dva linka za ace, ali ja kao da vidim da će da mi kuje večeras...

                                acestream://8eba1e3975cf17b84e9b4f0310b6fca2f04620f4
                                acestream://7a1d4778780da0d879cc32d008b3a567a1153615
                                Pa evo sada neozbiljno shvata PL.
                                Imas prenos na skhd
                                Last edited by Brian McShtull; 05-12-18, 19:43.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X