Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Ne znam, kad vidim ovu postavu, ne znam šta da očekujem. Da li će Klopp iznenaditi i udariti presing? Pošto mi ovo nikako nije sredina za kontre. Nema tu ko da istrči kontru...

    Ako me strimovi budu zezali, odlepiću...Ne mogu da idem u zadimljenu, prepunu kladzu, punu koje kakvih...
    Ovakve su i moje muke sa PL, tj nema se SK. Nekadasnji stari dobri dani kad je RTS prenosio sve zivo i mrtvo na dva kanala.

    Comment


    • Zola ako ti nesto znaci, za 50 dinara moze da se kupi live stream prenos preko MTS klik sport portala. Rezolucija nije full HD ali makar ne koci nikad.

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Ovakve su i moje muke sa PL, tj nema se SK. Nekadasnji stari dobri dani kad je RTS prenosio sve zivo i mrtvo na dva kanala.
        To je već zaebanije. Preživim LŠ jer je jednom u dve sedmice, ali da nemam SK, odlepio bih totalno. Još se sećam dana kad je na RTS-u utorkom bila LŠ, i kad su četvrtkom prenosili oba termina LE.

        Originally posted by limun View Post
        Zola ako ti nesto znaci, za 50 dinara moze da se kupi live stream prenos preko MTS klik sport portala. Rezolucija nije full HD ali makar ne koci nikad.
        Ne dam lopovima ni dinara, makar morao da gledam uz kočkanja svakih 30 sekundi.
        Ali hvala svakako. Može dobro da dođe kad ne budem kući.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Šta reći za tekmu, osim da smo bili očajni i da smo zaslužili da izgubimo. I da, Koppov poraz. Sredina koju je izabrao, bukvalno pregažena. Ali prvi gol gde na jedan dupli pas ispada cela sredina i mislim Nejmar ide pravo na našu odbranu..

          Ne znam koga bih izdvojio da je dobro odigrao sinoć...Alison jedino. Spasio nas je par puta da ne bude još gore.

          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Mane se borio bas krvnicki celu utakmicu, Robertson isto bio dobar...

            Henderson je uzasan DMF, nema sta da trazi on u ovom timu. Ugovor mu je do 2023, nadam se da cemo ga se resiti na vreme.
            Trebalo je da damo koliko se trazilo za Fekira, bas smo u kanalu sa veznim redom.

            Comment


            • Koliko sam razumeo, prvo se gleda međusobni duel, pa onda gol razlika i na kraju postignut broj golova.

              Znači, ako pobedimo Napoli 1-0, prolazimo dalje. Ako primimo gol, onda moramo da dobijemo dva razlike.

              Mi imamo 8-7, a oni 7-4. Ako dobijemo 1-0, mi 9-7, a Napoli 7-5 i onda odlučuje ko je dao više golova.

              Nek me ispravi neko ako grešim.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Posle ishoda medjusobnih duela se gleda gol razlika izmedju ta dva tima, pa onda golovi u gostima, pa tek onda ukupan broj postignutih golova u grupi.

                To je to, ako primimo gol moramo 3 da damo.

                Comment


                • Originally posted by limun View Post
                  Posle ishoda medjusobnih duela se gleda gol razlika izmedju ta dva tima, pa onda golovi u gostima, pa tek onda ukupan broj postignutih golova u grupi.

                  To je to, ako primimo gol moramo 3 da damo.
                  Evo sa Uefinog sajta, da rasčistimo celu situaciju.

                  Equality of points – group stage

                  If two or more teams are equal on points on completion of the group matches,
                  the following criteria are applied in the order given to determine their rankings:

                  a. higher number of points obtained in the group matches played among the
                  teams in question;
                  b. superior goal difference from the group matches played among the teams in
                  question;
                  c. higher number of goals scored in the group matches played among the teams
                  in question;
                  d. higher number of goals scored away from home in the group matches played
                  among the teams in question;
                  e. if, after having applied criteria a) to d), teams still have an equal ranking,
                  criteria a) to d) are reapplied exclusively to the matches between the
                  remaining teams to determine their final rankings. If this procedure does not
                  lead to a decision, criteria f) to l) apply in the order given to the two or more
                  teams still equal;
                  f. superior goal difference in all group matches;
                  g. higher number of goals scored in all group matches;
                  h. higher number of away goals scored in all group matches;
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Tesko da necete primiti gol u utakmici bez VVD. Tako da ako krenete ofanzivno od početka bez mnogo kalkulacija mozete ostvariti prolaz dalje, ali sobzirom na stil koji gajite ove godine i nedostatku kreacije u napadu bice to veoma zanimljiva tekma za neutralce

                    Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                    Comment


                    • IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment




                      • Mersisaaaaaaaaaajd!

                        Moram priznati da očekujem veoma dobar derbi. Everton igra sasvim solidno, i imaju dobar tim. Tako da očekujem da će pružiti odličan otpor.

                        Šta mislite o timu? Ja očekujem Šačirija u prvih 11, Fabinja takođe. Što se tiče Keite, mislim da će sa klupe. Arnold na beka, Gomez na štopera.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment




                        • Sve očekivano. VVD kapiten.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Mnogo toga zavisi od Fabinha. Pokazi sta znas majstore i da se odlepimo malo od Celsija

                            Comment


                            • Big Virgil kapiten
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Ovo je bilo nekoliko sekundi posle gola Origija.

                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X