Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Last edited by Brian McShtull; 24-11-18, 18:26.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Najviše me raduje što je bila rutinska utakmica. Nismo napadali punom snagom, a dali smo 3 gola. Pozadi im nismo ništa dozvolili. Kontrolisali smo utakmicu 90 minuta i nismo im dali da uhvate momentum ni u jednom trenutku. Uspeli smo da razbijemo dobro organizovanu ekipu bez mnogo problema.

      Toliko smo fokusirani na trojku napred da zanemarujemo činjenicu da smo primili samo 5 golova na 13 utakmica. Najbolja odbrana u ligi uz Siti. Uz to smo igrali neke teške utakmice. (U gostima protiv Spursa, Arsenala i Čelzija i Siti kući).

      Skinuli smo pritisak sa napada, koji je prošle sezone bio ogroman. Generalno mišljenje je bilo da napadači moraju da daju mnogo golova jer će odbrana sigurno primiti. Ove sezone je drugačija situacija. Tim ima mnogo veći balans i može da se pouzda na odbranu, što nas čini mnogo ozbiljnijom i kompetentnijom ekipom.

      VVD i Lovren odlični juče. Bez greške. Ustvari cela četvorka pozadi je odradila vrhunski posao.

      Henderson kao Henderson. Sigurni pasovi pozadi i na stranu. Mada je par puta lepo presekao kontru protivnika. Što se tiče crvenog kartona, onaj drugi žuti ide na dušu Firmina. Imali smo kontru 5 na 2, gde je on samo trebao da doda loptu, ali je pogrešio. I u sekundi se napravila kontra za Votford. Henderson je sprečio i dobio drugi žuti.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Sve je mnogo lakše kada i golman pomaže.......

        ¡Si Señor!

        Comment


        • Kakav je igrac postao Vajnaldum jbt, sa kakvom energijom igra

          Sent from my MI 6 using Tapatalk

          Comment


          • Gini je veznjak kome Klopp najviše veruje. I to je definitivno zalužio.

            Lupiću sad, ali mislim da je igrao svaku utakmicu ove sezone, bilo da je PL ili LŠ. Ne mogu da se setim da je nešto propustio...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Veznjak, da, to je jos vece ludilo, od kad znam njega on je uvek bio 10ka ili krilo, sada dominira kao BTB, vidi se pecat Kloppa. Ma kod svih se vidi, i kod Sitija, i kod Celzija, samo Murinjo ne zna sta ce sa timom koji ima.

              Sent from my MI 6 using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Gini je veznjak kome Klopp najviše veruje. I to je definitivno zalužio.

                Lupiću sad, ali mislim da je igrao svaku utakmicu ove sezone, bilo da je PL ili LŠ. Ne mogu da se setim da je nešto propustio...
                Gini mene podseca na Seedorfa, nikada nece imati mozak i sut kao Clarrence. Ali kao veznjak, ima to nisko teziste, kad je kod njega lopta nema teorije da mu je uzmes, sve 50/50 duele dobija bez problema. Gini je nesto slicno kao Sterling, ako mu das zadatak i kazes mu sta treba da radi, on to odradi, cim ga pustis da on razmislja i das mu slobodu on se izgubi.
                Na vreme ga Klopp uzeo pod svoje, da je on nastavio da igra ono sto je igrao pre Liverpula ko zna gde bi zavrsio.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Ma meni je Gini mnogo dobar. Igrač koji može da zadrži loptu pod pritiskom. Može da se izvuče sa agilnošću i balansom od presinga. Ume da povuče loptu, a i ima dribling. Pozicioniranje mu je odlično i uvek je na mestu gde treba da bude. Jedino što mu fali je kad dođe na 20ak metara od protivničkog gola ume da se pogubi i da ne zna šta će sa loptom. Ali to ima i do toga šta Klopp zahteva od njega na treninzima i slično.

                  Sterling je baš to što si napisao, jer mu fudbalska inteligencija nije baš na najvećem nivou, Gini sa druge strane poseduje izuzetnu fudbalsku inteligenciju.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Robertson u vezi "cistog" penala:

                    "I've watched it back and I still don't think I made contact with him, I think he was looking for it," he told the Liverpool Echo.

                    “He went down quite easily and I don't know why the referee didn't book him having not given the penalty.

                    “I've seen them given but I've not touched him. It would have been very harsh and I think the referee made the right call.

                    “A lot of players try to buy penalties and sometimes defenders can't do a lot about it. But I played on and tried to get the ball straight away because in my eyes it wasn't a penalty.

                    "My conscience was clear. The only thing I would say is that he probably should have booked him."

                    Comment


                    • Šta očekujete sutra od utakmice, i kakvu postavu? Koliko sam video, samo je Mane nešto bolešljiv, ali trenirao je valjda danas.

                      Što se tiče rezultata, stvarno nemam pojma. Objektivno, možda naginjem više ka PSG-u i nekih 2-1.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by z0La View Post
                        Šta očekujete sutra od utakmice, i kakvu postavu? Koliko sam video, samo je Mane nešto bolešljiv, ali trenirao je valjda danas.

                        Što se tiče rezultata, stvarno nemam pojma. Objektivno, možda naginjem više ka PSG-u i nekih 2-1.
                        Igrace Mane, sad James Pearce potvrdio.
                        Sto si tice same tekme, ne znam, mislim da ce biti X.

                        Comment




                        • Ono što mi najviše smeta kod Hendersona. Što retko kad deli ovakve lopte. Većina je na stranu, laki pasovi. A posebno njegov govor tela kad prima loptu, uvek prvo gleda kome može pozadi da vrati loptu, umesto da gleda kome može napred pas. Uvek tako otvara telo prema pasu.

                          I druga stvar koja mi smeta kod njega je što čim oseti da ga igrač napada, vraća loptu. Ne ume da se izbori sa presingom. Odmah se vraća lopta. A igra poziciju u kojoj da bi bio dobar igrač, moraš da nađeš način da se izboriš sa presingom.

                          Šablon igrač. Isto kao da si robota stavio na tu poziciju i dao mu zadatak da igra bezbedno i da nikad ne rizikuje.
                          Last edited by z0La; 27-11-18, 13:11.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post


                            Ono što mi najviše smeta kod Hendersona. Što retko kad deli ovakve lopte. Većina je na stranu, laki pasovi. A posebno njegov govor tela kad prima loptu, uvek prvo gleda kome može pozadi da vrati loptu, umesto da gleda kome može napred pas. Uvek tako otvara telo prema pasu.

                            I druga stvar koja mi smeta kod njega je što čim oseti da ga igrač napada, vraća loptu. Ne ume da se izbori sa presingom. Odmah se vraća lopta. A igra poziciju u kojoj da bi bio dobar igrač, moraš da nađeš način da se izboriš sa presingom.

                            Šablon igrač. Isto kao da si robota stavio na tu poziciju i dao mu zadatak da igra bezbedno i da nikad ne rizikuje.
                            U potpunosti se slazem, isto pricam to odavno, robot. Mozda nekad stvarno treba u nekim situacijama da tako do odigra, ali on tako igra uvek.

                            Comment


                            • Ovo Matic radi od kad je dosao u Junajted, stvarno previse ruzno izgleda i bas bole oci.

                              Na ovom klipu Fred radi dosta dobrih stvari, kod nas samo je energiju pokazao, i ne dobija prilike nikako zadnje vreme.

                              Comment


                              • Ja razumem da ne mogu stalno pasovi napred, nekad jednostavno nemaš opciju. Ali ne možeš ni 90% svojih pasova da igraš toliko sigurno. Možeš ustvari ako pored sebe imaš nekog Pirla, ili Inijestu ili Ćavija...pa samo njima dodaješ loptu.

                                I isto mi nije realno da Klopp pre utakmice njemu kaže.."E, igraj samo sigurne pasove". On jednostavno nema cojonose da igra te pasove, ili nema potrebnu viziju i skill.

                                Fabinjo kad je igrao par utakmica, moglo se videti koliko šalje više loptu napred. Uvek traži tu liniju gde lopta može da prođe između sredine ili odbrane.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X