Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Важно да ти боље знаш од самог Клопа да ли је играч који му треба.
    Клоп га купио али ти боље знаш.
    Нека ти је играч мање на терену,драго ми је што тако мислиш јер ћеш прогутати своје речи. Као што си за Алисона.

    Comment


    • Originally posted by Alukard View Post
      Важно да ти боље знаш од самог Клопа да ли је играч који му треба.
      Клоп га купио али ти боље знаш.
      Нека ти је играч мање на терену,драго ми је што тако мислиш јер ћеш прогутати своје речи. Као што си за Алисона.
      Opusti se tebra, ti imas ozbiljan problem.
      Nigde ja nisam napisao da sam ja u pravu, ovo je moje misljenje i stojim iza njega.
      Ja i kada pogresim za nekoga, mogu da kazem pogresio sam. Nisam ja kao neki ovde stopostotan i nisam najpametniji, samo kazem ono sto mislim kome god se to svidelo ili ne.

      Koliko se secam, ja sam bio za Fabinha jos davno dok nije ni bio u prici. Prosto treba nam takav igrac, ali kao sto sam i napisao treba ga pametnije koristiti. Sigurno ce on vremenom biti bolji i brzi, trebace mu vremena da se prebaci sa trckaranja po Francuskim livadama na ovakav fudbal.
      Last edited by Brian McShtull; 05-11-18, 10:58.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Хахаха,чуј ја имам проблем. Немој да си смешан. Опасна је тврдња да није тип играча који одговара Клопу. Казујеш да боље знаш од њега. Самим тим да си паметнији.
        Друга ствар,већ си се показао са својим проценама о играчима,тако да...

        Comment


        • Fabinjo je tanak igrač za nivo koji je potreban Liverpulu.
          Nije ispunio očekivanja.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Fabinjo mozda malo bolji od Freda ali tesko da ce opravdati toliki novac. U subotu su ga Xhaka i Toreira pojeli na sredini, bio je nesiguran na lopti i dosta gresio prilikom predaje. Ono protiv Czv i Kardifa je solidno odigrao ali očigledno da nije jos za derbije spreman. Keita mnogo bolje pojačanje od njega.

            Sent from my Mi A2 using Tapatalk

            Comment


            • Kako se lako otpisuju fudbaleri koji nisu u ligi ni tri mjeseca. Haos.

              A sta je to Keita dobro uradio? Lik je gotovo po automatizmu van pozicije, nista ne igra u defanzivi, Fabinjo je tek poceo da igra, po meni Klop nikako nije trener za njega ali moze da ga stavi na beka i miran.
              sigpic

              Comment


              • Ne znam čemu nepotrebna rasprava. Zaslužio je kritiku za prošlu utakmicu, ali zaslužio je pohvale za dve utakmice pre toga.

                Očigledno je da nije navikao na pritisak i tempo bržih utakmica u PL-u. Spor je u reakcijama, za sad. Suludo bi bilo otpisati kvalitetnog igrača tako rano. Dečko je odigrao 3 utakmice, ne 30.

                Nešto se ne sećam da je Ox briljirao u prvim utakmicama kod nas. A čim je "kliknuo" i navikao se na Kloppovu igru, bio je odličan igrač na sredini.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Kako se lako otpisuju fudbaleri koji nisu u ligi ni tri mjeseca. Haos.

                  A sta je to Keita dobro uradio? Lik je gotovo po automatizmu van pozicije, nista ne igra u defanzivi, Fabinjo je tek poceo da igra, po meni Klop nikako nije trener za njega ali moze da ga stavi na beka i miran.
                  Ima istine. Igrao toplo hladno. Iako se mislilo da mu ne treba adaptacija na Liverpul, očigledno je da i njemu treba vremena. Što je sasvim normalno. Ali smo izgleda u nekom ludom svetu gde te procenjuju kakav si igrač u prvih 6-7 utakmica u klubu.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Nisam bas siguran sta se ocekuje od tog Keite, on je majstor, top vizija, pas, on mora da je blizu golu, ali tesko da je neki vrhunski BTB ili cak Kante kako neki zele da ga prikazu. Dakle desetka.
                    sigpic

                    Comment


                    • Po meni lično, on je neki hibrid 8/10. Nije klasična 8, ni klasična 10...nešto između.

                      Bio bi savršen u sistemu gde Fabinjo i Gini igraju duplog pivota, a on je ispred njih, sa dozvolom da kruži u napadu.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • То и покушавам да објасним младићима повише,да се не може судити играчу након 3 утакмице. Одмах дрвље и камење,није играч за Клопа итд. Играчу се суди после 20-30 утакмица.
                        За Кеиту се слажем,ништа посебно није показао,баш ништа посебно али њему је опроштено. Ти момци су тек доћли,не треба им се сваки потез гледати кроз лупу. Не знам какви су то навијачи,у суботу х са Арсеналом а реакције као да смо изгубили 5:0 и да заостајемо за Ситијем 20 поена. Аман.

                        Comment




                        • Baš zanimljivo odrađeno.

                          Comment


                          • Prosto sa tobom ne vredi ulaziti u bilo kakvu konverzaciju, dzaba ja pokusavam bilo sta.
                            Moras da shvatis kako funkcionise forum, ovde smo da bi dali neko svoje misljenje, neko svoje vidjenje neke situacije. Ti ako smatras da je jedino pravo ono sto ti mislis ti si onda u gadnom problemu. Ja tebi ne branim niti te napadam, mozes da napises sta hoces.
                            Ne vidim da je iko ocenjivao Fabinha na osnovu ova dva meca, prosto je ako je bio los bio je los. To kakav ce on biti niko ne zna, svakako meni je on super igrac, i bio sam za njegovo dovodjenje.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post


                              Baš zanimljivo odrađeno.
                              Lepa pričica. Hvala Brajko, ko zna kad bih ovo video.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Немој да си толико лицемеран. Прочитај своје поруке на теми Премијер Лига у току утакмице са Арсеналом. Кукао си на свака 3 минута. После си црнио као да смо изгубили 5:0, након тога си писао да Фабињо није за Ливерпул и да није за Клопов стил. Сад вртиш другу песму.
                                Ја не пласирам своје мишљење као исправно,далеко од тога. Али ако неко након 3 утакмице лупи да играч није за тај систем и тог тренера онда он има велики проблем у глави а не ја.

                                Comment

                                Working...
                                X