Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ако могу да се надовежем,зашто по теби Ловрен пре Гомеза?

    Comment


    • Zato sto je Lovren iskusniji, i zato sto Klopp njemu daje prednost sto se da videti u mecevima gde gura Gomeza na beka a Lovren je stoper. Takodje Lovren je odigrao perfektno neke meceve, protiv Sitija je bio mom.
      A i Gomez je bas precenjen.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Прецењен у односу на Ловрена [emoji23]

        Comment


        • Tebe kolega Pixi lakše upeca nego što ja mogu bucova na varalicu......
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Мени се обраћаш?

            Comment


            • Naravno, kada se ne citira, znači da se nadovezuješ na post pre.....
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Ipak Klopp vise voli Gomeza, a i mi ovde.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Sve očekivano. Lovren nešto malo povređen.

                  Arsenal se nekako skrpio pozadi. Bellerin i Kolašinac bekovi.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Sve očekivano. Lovren nešto malo povređen.

                    Arsenal se nekako skrpio pozadi. Bellerin i Kolašinac bekovi.
                    Bice ovo ozbiljan test za Gomeza, Auba i Laka ima da nas razvuku.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ne brinite se redsi ako izgubite, stanje na tabli se neće menjati posle ovog kola.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • Originally posted by somborac View Post
                        Naravno, kada se ne citira, znači da se nadovezuješ na post pre.....
                        Izvini care ne vidim nikakvo pecanje.
                        Decko je rekao da bi pre Lovrena i objasnio zasto. Ne znam sta ti vidis ali nesto ti se pricinjava.
                        Momak je izjavio da je Alison mali upgrade u odnosu na Kariusa,sumnjam da je nekoga "pecao" time.

                        Comment


                        • Čudna utakmica juče. Na kraju možda realan rezultat, ali boli onaj poništeni gol.

                          Mislim da je sredina juče odigrala mnogo loš meč. Sva trojica su bili loši, pogotovo Fabinjo. Brazilac je bio spor i nekako van ritma + su ga pritiskali celu tekmu čim primi loptu.

                          Čim sredina zakaže, onda i trojka napred pati. Mane je bio solidan, ali Salah loš. Celu tekmu je imao potez više. Sve što je moglo jednostavno je iskomplikovao.

                          VVD odličan, možda i najbolji na terenu. Šteta što ga neće gol, morao je juče da ga da.

                          Uzimamo bod i idemo dalje.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Дајте мало времена Фабињу,чему толики хејт према њему одмах. Биће он топ,само му треба мало времена.

                            Comment


                            • Shaqiri nece ici za BG, Klop ga izostavio da ne dodje do sranja. Keita i Lovren su spremni i otputovali su sa ekipom.

                              Comment


                              • Originally posted by Alukard View Post
                                Дајте мало времена Фабињу,чему толики хејт према њему одмах. Биће он топ,само му треба мало времена.
                                Nije uopste hejt, jednostavno nije tip igraca koji odgovara ovome sto Klopp hoce.
                                Generalno meni je on okej opcija ako imas 60% loptu u nogama, kada igramo protiv jacih ekipa onda mi je on nekako igrac manje na terenu. Boli ovo sto cu reci, ali da je nama igrao Henderson u subotu mnogo bi to sve bili bolje.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X