Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #LFC line up v Napoli: Alisson, Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson, Wijnaldum, Milner, Keita, Salah, Firmino, Mane.
    Samo jedna promena. Keita umesto Henda.

    Nisam očekivao ovo...
    Last edited by z0La; 03-10-18, 18:53.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Nije bas bilo potrebe da se svi zamaraju,staridz je zasluzio start. Saciri takodje.
      Ovo vrv znaci da Henderson startuje protiv sitija.
      Last edited by Alukard; 03-10-18, 18:58.

      Comment


      • Mogao je jedno 4 izmene da napravi. Staridz, Šaćiri, Fabinjo i Klajn.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          Propustio sam utakmice Brajtona i Lestera zbog putovanja, a sa Sautemptonom sam namjerno propustio. To su tri utakmice Liverpula koje sam propustio ove sezone u svim takmičenjima. Možda nisam ispratio koliko i ti, a generalno i koliko ostali navijači koji pišu u ovoj temi, ali mislim da je dovoljno da dam neki sud o igri Liverpula. Ti misliš da je Gomez klasa, ja mislim da je daleko od toga. Mogu da te shvatim, navijač si i više cijeniš igrače koji igraju za Liverpul nego igrače nekog drugog tima. Evo i navijači Junajteda misle da je Smoling najbolji štoper u PL, a lik je teška rupetina, pa svakako i ti imaš dovoljno razloga da vjeruješ da je Gomez klasa.

          Mogao sam da ne napišem ništa, ali bilo je jače od mene. Neću više pisati da vam ne trujem temu, ipak je namijenjena za navijače Liverpula.
          Obavezno pisi sto vise ovde, tacnije ja bih te molio da svako svoje misljenje o Liverpulu ovde ostavis kakvo god ono bilo.
          Doprinosis kvalitetu ove teme.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Mogao je jedno 4 izmene da napravi. Staridz, Šaćiri, Fabinjo i Klajn.
            Ocigledno zeli da zavrsi posao veceras, sto se grupne faze tice. Zvezdu u oba meca moze sa drugih 11 da dobije. I to je to sto se grupne faze tice, posle i jedan X bi mogao prvo mesto da nam obezbedi.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Uzas koliko smo bezopasni. Los fudbal bas.

              Comment


              • Raspada nam se igra
                Koliko sam samo ljut na Klopa i na igrače. U redu je izgubiti ali OVO!! Napoli nas je razvalio,oducio nas od fudbala. Setali su se u zadnjoj trecini kako su hteli.
                Za ovo je samo Klop kriv i niko vise!
                Kako smeju igraci da izadju ovoliko nemotivisani,bez zelje ikakve,Arnolda prodje covek i on ne trci nazad,polako dzogira a protivnik ga pretrcao i stvara sansu! Neverovatno.
                Odavno nisam video da nam igraci igraju sa ovolikim bolom u ku*cu. Klop opet drnda sa svojim kasnjenjem u izmenama,sta očekuje od Staridza u 88 minutu?
                Salah mrtav,izvedi ga iz igre,daj sacirija makar da grize.
                Ne mogu da verujem koliko je Klop us*ao ekipu na ovoj utakmici. Mrtvi skroz.
                Siti ce nas razvaliti ako ovakvi budemo.
                Mnogo sam ljut na igrace i Klopa.
                Last edited by Alukard; 03-10-18, 22:09.

                Comment


                • Klop dosao po bod, otisao praznih ruku. Oslanjao se na dobru odbranu, koja i jeste bila jako dobra na ovoj utakmici, ali ipak udje jedna na kraju.
                  Ne prija poraz, ali trenutno je mnogo vaznije dobiti Siti na Enfildu.

                  Veoma tezak raspored, a opet smo osudjeni da protiv Sitija odigramo sa 3 ista veznjaka kao danas. Totalno razumem ovakav pristup danasnjoj utakmici.

                  Protiv Zvezde da uzmemo 6 boda, a u preostale dve utakmice mislim da ce biti dovoljan i samo jedan bod za prolaz dalje.

                  Comment


                  • Ok slazem se,ali ako se oslanjas na odbranu i trazis bod,koja je poenta da igraju salah,mane i firmino? Ubaci Staridza,Sacirija,ljudi su gladni minuta,kidali bi na terenu. A ne ovo mrtvilo.
                    Jedno je traziti bod,drugo je da te ovoliko izdominiraju. Sta ce nam ta klupa ako ce svaku utakmicu da igra sa istih 11.

                    Comment


                    • Verovatno je verovao u individualni kvalitet prednje trojke pa se nadao mozda nekom jefinom golu, ali su dobro bili udvajani i Salah i Mane, nije bilo uopste mesta za solo akciju nit su gresili Napolitanci u odbrani. Jedino ona Salahova prilika gde je golman na vreme izasao.

                      Kad se sad sve sagleda posle utakmice, verovatno jeste bilo bolje da su igrali Saciri i Staridz, ali pitanje je sta bi oni mogli da naprave bez zalaganja veznog reda, mozda bi se i oni stopili u danasnje sivilo.

                      Najgore od svega je sto smo em izgubili bodove, em izgubili Keitu. Nadam se da ipak nece dugo odsustvovati.

                      Comment


                      • Treba što pre zaboraviti ovu tekmu, što nam neće teško pasti. Sve u svemu, jedan težak fejl. Od igrača do Kloppa. Dobro je da nije ništa strašno, tj. da nije neki odlučujući poraz ili slično.

                        Valja se oporaviti sad za nedelju i Siti.

                        p.s. Šta se desilo Keiti? Nisam ispratio početak.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          p.s. Šta se desilo Keiti? Nisam ispratio početak.
                          Usao u duel sa Insinjeom i izgleda istegao preponu. Nije dobio nikakav udarac. Izneli ga sa terena, nije mogao da ustane..

                          Comment


                          • Sto se tice Keite nije prepona nego su u pitanju ledja, izgleda nije nesto ozbiljno, ali se ne zna koliko ce odustvovati.
                            Najgora tekma u poslednjih nekoliko meseci, bas losa, nista ozbiljno nismo stvorili. Trebao je Klop uvesti Sturridga i Shacirija ranije, iako ovog drugog nije ni uveo jer je ispucao jednu izmenu na Keiti u prvom poluvremenu. Salah nastavlja sa losom formom, ali sredini je bila najgora. VVD, Alisson i Gomez dobri, ostali losi.

                            Comment


                            • Ček, on nešto na priprema pravio pauzu zbog leđa ako se sećam? Ili je to bio vrat....

                              Svakako bolje vesti nego da je mišić ili slično. Samo da nije neki hronični problem. To može da bude veoma dosadno...
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Broj pasova napred naše sredine sinoć.

                                Milner 12/37
                                Hendo 7/50
                                Gini 5/37
                                Keita 5/7

                                Ako već tražimo razloge naše loše igre, ovo je jedan od najvećih.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X