Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gomez je igrač za popunjavanje rupa. Zna se ko pravi igrače boljim, igra do njega odmah. Da je uradio dobar posao za sad, jeste. Ali da je klasa i da se bez njega ne može igrati je pretjerivanje.
    sigpic

    Comment


    • Gomez ima odlicnu sezonu za sad. Igra stvarno dobro, i ne treba mu oduzimati to. Decko ima tek 21 godinu, i tek ce pokazati da li je klasa. Tek je stavljen na stopera, svoju prirodnu poziciju.

      Sa svojih 21 god, vec je imao jednu(ili dve) ozbiljnu povredu, zbog koje je pauzirao mnogo vremena. Ocekivati sad od njega da je novi Ramos nije realno. Ali svakako ide u pravom smeru za napredak.

      Videcemo za par sezona sta ce biti od njega. On ce tek za 4-5 sezona imati isto godina kao Virgil sad. Nesto sumnjam da je Virgil bio klasa sa 21 god.

      Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Hahahaha,jooj ko sve pise po ovom forumu [emoji23][emoji23]

        Comment


        • Alucard, nema potrebe za takvim postovima. Svako ima pravo na svoje mišljenje, slagali se mi sa tim ili ne.

          I mislim da je dobra stvar za samu temu videti postove ljudi koji ne navijaju za Liverpul. Tako dobijamo neko objektivno mišljenje, koje je uvek dobrodošlo.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Nije odlicno. Zato sto ti ljudi ne prate liverpul,odgledaju kad kad neku utakmicu i onda dodju i napisu gomilu gluposti.

            Comment


            • Originally posted by Alukard View Post
              Nije odlicno. Zato sto ti ljudi ne prate liverpul,odgledaju kad kad neku utakmicu i onda dodju i napisu gomilu gluposti.
              Nešto ne mislim da je ovo gomila gluposti.

              Originally posted by Reise View Post
              Meni je Liverpul veliki kandidat za osvajanje LŠ, a još veći za osvajanje PL.

              Ne mora više na trojku naprijed toliko da se računa, a sve zbog van Dajka. Što su bili Ferdinand i Teri za prethodnu generaciju, to je van Dajk za ovu sadašnju. S tim što se meni van Dajk sviđa više nego i Ferdinand i Teri. Ako bih birao štopera iz bilo kog doba fudbala, van Dajka bih izabrao bez razmišljanja. Toliko mislim da je dominantan. Pored sebe ima Gomeza, koji ništa posebno nije pokazivao do sad i dva ofanzivno orijentisana beka, a odbrana ne može biti više utegnuta od ovoga što pokazuje Liverpul. Vidjeli smo prošle sezone što je postala odbrana Liverpula kad je on došao.
              Ok, ne slažeš se sa delom oko Gomeza, ali to nije razlog za onakav post. Reise nije došao ovde da provocira, već je dao svoje mišljenje.

              Ja se npr. i slažem i ne slažem sa Reisom. Ne slažem se jer mislim da Gomez pokazuje dosta dobrih stvari, ali se slažem da još nije klasa. Veliki potencijal da, ali klasa ne.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Poenta je ta da ne prate lfc. Ja gledam skoro sve tekme pl kad mogu,ali ne pratim pomno npr arsenal. I onda treba da odem na temu Arsenala da ubedjujem ljude koji vise prate ars od mene kako sam ja u pravu za nekog njihovog igraca da je dobar ili ne.
                Ali ok,necu se nastavljati vise oko toga.

                Comment


                • Veceras mozda nije lose da se krene sa Klajnom, Fabinjom, Keitom i Staridzem. Milner, Trent i Firmino bi valjalo da se odmore za City, mozda i Robertson ali Moreno je bas slaba opcija za veceras.

                  Comment


                  • Ja bi večeras izašao možda sa...

                    Alison
                    Klajn-Lovren-VVD-Robo
                    Keita-Fabinho-Milner/Henderson
                    Salah-Staridz-Saciri

                    Protiv Sitija bi mi sredina bila.... Keita-Gini-Milner.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Rts ne radi prenos?

                      Comment


                      • RTS prenosi Zvezdu u 7. Nema šanse da su kupili dve tekme za jedno veče. Previše je to za njih.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Pa znam ,zato i pitam

                          Comment


                          • Arena1, RTS po navici jedna utakmica sredom, s' tim da oni biraju......
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Originally posted by Alukard View Post
                              Poenta je ta da ne prate lfc. Ja gledam skoro sve tekme pl kad mogu,ali ne pratim pomno npr arsenal. I onda treba da odem na temu Arsenala da ubedjujem ljude koji vise prate ars od mene kako sam ja u pravu za nekog njihovog igraca da je dobar ili ne.
                              Ali ok,necu se nastavljati vise oko toga.
                              Propustio sam utakmice Brajtona i Lestera zbog putovanja, a sa Sautemptonom sam namjerno propustio. To su tri utakmice Liverpula koje sam propustio ove sezone u svim takmičenjima. Možda nisam ispratio koliko i ti, a generalno i koliko ostali navijači koji pišu u ovoj temi, ali mislim da je dovoljno da dam neki sud o igri Liverpula. Ti misliš da je Gomez klasa, ja mislim da je daleko od toga. Mogu da te shvatim, navijač si i više cijeniš igrače koji igraju za Liverpul nego igrače nekog drugog tima. Evo i navijači Junajteda misle da je Smoling najbolji štoper u PL, a lik je teška rupetina, pa svakako i ti imaš dovoljno razloga da vjeruješ da je Gomez klasa.

                              Mogao sam da ne napišem ništa, ali bilo je jače od mene. Neću više pisati da vam ne trujem temu, ipak je namijenjena za navijače Liverpula.
                              sigpic

                              Comment


                              • Porediti Gomeza i Smolinga je krajnje neumesno. Jedan je na pocetku karijere i moze da postane top class jer je vec sad izuzetan a drugi je na zalasku i uvek je bio rupa.

                                Comment

                                Working...
                                X