Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Gledaš samo PL? Pošto smo u poslednjih 5 kola imali Spurse, PSG, Svece i dva puta Čelzi. Ne bih rekao da je to lak raspored...

    Ne slažem se Reise da Liverpul ima velike šanse da izgubi. Ima šanse, naravno, Siti je jak tim ali dolaze na Enfild. Niko se nije naigrao fudbala ovde. Dobili smo 3 od poslednje 4 utakmice protiv njih. I rano je još da bi igrači bili umorni. Nismo još došli ni do oktobra. Ovo im je tako reći tek drugi meč koji igraju radnim danima, tj. na 3 dana. Svi ostali su bili na 7.
    Jedan od razloga zašto biste mogli da izgubite je baš taj da ne primate golove na Enfildu, a raspored vam ne ide na ruku. Svaka tradicija pada, a ja se stvarno ne sjećam utakmice u PL kad ste zadnji put primili gol, a kamoli izgubili. Vjerujem da je Aguero igrač sa najboljom formom u oba tima trenutno, biće teško da se brani on, a mislim da Pep cilja ovu utakmicu i odmara ga svakom mogućom prilikom.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Gledaš samo PL? Pošto smo u poslednjih 5 kola imali Spurse, PSG, Svece i dva puta Čelzi. Ne bih rekao da je to lak raspored...

      Ne slažem se Reise da Liverpul ima velike šanse da izgubi. Ima šanse, naravno, Siti je jak tim ali dolaze na Enfild. Niko se nije naigrao fudbala ovde. Dobili smo 3 od poslednje 4 utakmice protiv njih. I rano je još da bi igrači bili umorni. Nismo još došli ni do oktobra. Ovo im je tako reći tek drugi meč koji igraju radnim danima, tj. na 3 dana. Svi ostali su bili na 7.
      Samo PL, bez Karabao i LS.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Reise View Post
        Ako se gleda tabela odozdo prema gore, svakako jeste.
        Nevezano za tabelu. Vec za generalno gledano snagu protivnika i formu u kojoj se isti nalazi. WH sa starta sezone i ovo sto trenutno igraju ne moze da se poredi na primer.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by Reise View Post
          Jedan od razloga zašto biste mogli da izgubite je baš taj da ne primate golove na Enfildu, a raspored vam ne ide na ruku. Svaka tradicija pada, a ja se stvarno ne sjećam utakmice u PL kad ste zadnji put primili gol, a kamoli izgubili. Vjerujem da je Aguero igrač sa najboljom formom u oba tima trenutno, biće teško da se brani on, a mislim da Pep cilja ovu utakmicu i odmara ga svakom mogućom prilikom.
          Videćemo. Sve zavisi od toga da li će Pep opet da postavlja igru na naše najveće oružje. Sa jednim se ipak slažem. Mislim da navijači olako gledaju na ovu utakmicu. U smislu, lako ćemo. Neće biti lako.

          p.s. Nismo kući nijednom izgubili prošle sezone.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Siti je igrao protiv Hadersfilda (20), Kardifa (19) Njukasla (18), Fulama (16) i Brajtona (14). Teške utakmice su im bile protiv Arsenala, ne može ni Arsenal sa starta da se poredi sa ovim Arsenalom sad, ako već tako gledaš i novajlije Vulvsi. Ovo je najlakši mogući raspored, ne znam šta pokušavaš da nam kažeš.

            @Zola
            Jedini koji su vam ravni ove sezone su oni. Čak mislim da ste daleko i ispred Čelsija.
            sigpic

            Comment


            • Po meni najbolje pojacanje nam je Gomez,kakva masina.
              Evo jedne premocne slike.

              Comment


              • Uh kako dobra slika. Svi se zahvaljuju majstoru jer ne idu kuci praznih ruku posle mucenickog posla.

                Comment


                • Kakvo postovanje se vidi u licima ostalih igraca prema Danijelu. Fenomenalno

                  Comment


                  • Ajde kakav Siti dobijamo mi njih. Dzaba arapske pare protiv velicine. Ovaj bod danas je zlata vredan.

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Samo PL, bez Karabao i LS.
                      Pa dobro i samo PL gostovanje Spursima je jedna od tezih utakmica u sezoni.
                      Siti osim Arsenala nije imao ozbiljnijeg protivnika. Svakako Liverpulu Siti lezi samo tako, i uvek ce nam biti lakse protiv Sitija nego protiv Celsija/Junajteda.

                      A ovo sto se tice prve pozicije, mislim po broju bodova, a gol razlika ce se vratiti kada budu dosli Kardif/Hudd/New...
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Reise View Post
                        @Zola
                        Jedini koji su vam ravni ove sezone su oni. Čak mislim da ste daleko i ispred Čelsija.
                        Pazi, ako Čelzi dovede krštenog špica u januaru, i možda jednog štopera, oni se tuku za titulu do kraja sezone. To je moje mišljenje. Ekipa je brzo usvojila Sarijev stil. Ima tu nedostataka, ali vidi se da igračima prija ovaj stil. Još će to delovati sve bolje kako sezona odmiče + nemaju LŠ i mogu da se koncentrišu samo na PL.

                        Svi su očekivali da Sari uvede novi život u Čelzi, ali mislim da niko nije očekivao ovako brzo.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by Reise View Post
                          Siti je igrao protiv Hadersfilda (20), Kardifa (19) Njukasla (18), Fulama (16) i Brajtona (14). Teške utakmice su im bile protiv Arsenala, ne može ni Arsenal sa starta da se poredi sa ovim Arsenalom sad, ako već tako gledaš i novajlije Vulvsi. Ovo je najlakši mogući raspored, ne znam šta pokušavaš da nam kažeš.

                          @Zola
                          Jedini koji su vam ravni ove sezone su oni. Čak mislim da ste daleko i ispred Čelsija.
                          Ne pokusavam, tvrdim. Da je Liverpul imao laksi raspored od Sitija u prvih sest kola. Ako gledamo svih sedam onda ne.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Ne pokusavam, tvrdim. Da je Liverpul imao laksi raspored od Sitija u prvih sest kola. Ako gledamo svih sedam onda ne.
                            Koji je to tezi mec imao Siti od Spursa u gostima?
                            Takodje Palas i Lester u gostima su sve samo ne laka gostovanja, Siti je imao lagane meceve.


                            Zola ovo je za tebe specijalno avatar.
                            Last edited by Brian McShtull; 30-09-18, 11:21.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Znači...Siti..

                              Arsenal - Siti
                              Siti - Hudd
                              Vulvsi - Siti
                              Siti - Njuka
                              Siti - Fulam
                              Kardif - Siti

                              Liverpul...

                              LFC - WH
                              Palas - LFC
                              LFC - Brajton
                              Lester - LFC
                              Spursi - LFC
                              LFC - Sveci

                              Slažeš se sa mnom da je Liverpul imao teža gostovanja? Spursi, Lester i CP su po meni teži nego Arsenal, Vulvsi i Kardif. Kući ćemo reći da su bili isti. Kako smo onda mi imali lakši raspored?

                              p.s. Realno, nije ni bitno ko je imao lakši ili teži raspored, tek je početak sezone faktički. Svi još imaju energije.
                              Last edited by z0La; 30-09-18, 11:20.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Sta se terate sa likom. Troluje.

                                Comment

                                Working...
                                X