Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko sam ja video,nece biti spreman.

    Comment


    • Alisson reveals Philippe Coutinho's role in his £65m Liverpool move
      Coutinho played a big part in convincing Alisson that Liverpool was right for him



      “During the World Cup we were very focused on the tournament so we didn’t really speak about it but negotiations were ongoing at the time,” Alisson said.

      “I actually spoke to Coutinho before the World Cup as I knew there was interest from Liverpool. We talked about the way the club is set up, the structure and the staff.

      “We also talked about the belief and the sort of family atmosphere at the club. It’s not just a football club, we are one big family.

      “He spoke highly of Jurgen and he spoke about the players. He said there is no vanity in the squad but it’s a very ambitious squad with a strong desire to win. I saw that on the pitch.

      “What Coutinho said and what I saw with my own eyes, came together and one contributed to the other. Also Coutinho said he was very happy here with his family, which is really important. Our wives spoke to each other and they said they had a great time living here.”
      Iako me mnogo razočarao način na koji je otišao, nije morao ovo da radi. Respect!
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Ovo je kao kada te ostavi devojka, obicno kaze niko me nece voleti kao ti, i nikada mi nece biti lepo kao sa tobom i ostavi te.

        Nadam se da Klopp igra igru sa Virgilom i da ce igrati danas.
        Last edited by Brian McShtull; 29-09-18, 10:43.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Ovo je kao kada te ostavi devojka, obicno kaze niko me nece voleti kao ti, i nikada mi nece biti lepo kao sa tobom i ostavi te.
          Samo si zaboravio da kažeš da te ostavi za svoju srednjoškolsku ljubav, tj. za nekoga o kome je maštala u svojim tinejdzerskim danima.

          Svakako, nije morao ovo da radi. Mogao je da ne kaže ništa, bez da trepne.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Pa otprilike tako nekako, a ona posle nekog vremena shvati sta je izgubila i onda te smara.
            Mada ja Kutinja ne bih vracao nema teorije.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Sve zavisi od njegove cene, ali vratio bih ga svakako. Igrač koji već poznaje našu igru, trenera i igrače? Pritom je WC igrač....bez razmišljanja.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Sve zavisi od njegove cene, ali vratio bih ga svakako. Igrač koji već poznaje našu igru, trenera i igrače? Pritom je WC igrač....bez razmišljanja.
                Znaci sad moram da joj dam drugu sansu Zola?
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post
                  Znaci sad moram da joj dam drugu sansu Zola?
                  Dobro, i ti si sad previše bukvalan.

                  Za razliku od devojke i druge šanse, tu svakako ne može biti sve isto kao pre. Ali u našem slučaju sa Coutinhom, ne vidim što ne bi moglo. Treba staviti osećanja na stranu i razmisliti da bi doneo dodatan kvalitet u tim. Došao bi kao ta 10ka, pozicija koju već poznaje, i u kojoj je bio dobar.

                  Samo ne znam odakle nam ova priča. Neće on nigde iz Barse. To mu je klub iz snova.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ma svakako ne mozes vracati igraca koji je cmizdreo kako bi otisao pre kraja sezone. Iz principa. Mada ne bi ni hteo da dodje.

                    Nadam se da ce VVD igrati, nije neka ozbiljna povreda, samo ga bole rebra ali moze popiti nesto protiv bolova. Jako bitna utakmica, mora odigrati ovaj mec.

                    Allison
                    Trent, Gomez, VVD, Robertson
                    Keita, Gini, Milner
                    Salah, FIRMINO, Mane

                    Voleo bih Keitu umesto Henda da dobijemo na brzini u tranziciji.

                    Comment


                    • Keitu umesto Henda? Hendo blizi prvih 11?
                      insta: engleski_dopisnik

                      Comment


                      • Dobro je, tu je Virgil.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Henderson startuje,Keita na klupi. [emoji19]
                          Henderson ce nas sve nadziveti.

                          Comment


                          • Sve očekivano što se tiče postave. Voleo bih i ja više Keitu, ali ajde, nek Hendo ponovi PSG i slaviću ga.

                            Veliki plus što Virgil igra. Samo da se ne povredi. Igraće protiv Žirua, i to će biti ovako pravi fizički duel...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Može li da se postigne lepši 50. gol za klub od ovoga? Obeležio je jubilej na pravi način.

                              Izvini Dani što sam rekao da možeš da ideš iz kluba. Nemoj molim te.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • X velik kao pobeda.

                                Upravo o ovome smo pricali, nas i X protiv Sitija odrzava na prvom mestu.
                                Ali nam Siti mnogo vise lezi, tako da tu ocekujem da nam bude mnogo lakse.
                                Last edited by Brian McShtull; 29-09-18, 19:47.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X