Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Izvinjavam se ako je vec bilo...sta je sa Fabinjom...nikako u protokol da upadne..
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
      Izvinjavam se ako je vec bilo...sta je sa Fabinjom...nikako u protokol da upadne..
      Nije ni Robertson prosle sezone ulazio, verovatno mu treba period da se privikne i da se uklopi. Nema potrebe gurati ga u vatru, ako nije 100% spreman.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Neverovatno je da ga cak ni na klupi nema. Pripreme je igrao odlicno.

        Comment


        • Jos jedan clan (navijac) Liverpoola na ovaj forum , pozdrav drugari iz Makedonije nego jel mozda netko od ovde organizator 8og okupljena LFC navijace na Balkanu posto sam u plan da dolazim pa mozda se i upoznaml yNWA https://prnt.sc/kms49i

          Comment


          • Pozdrav, i dobrodosao na forum i nasu temu.

            Ostani aktivan.

            Mislim da niko ovde nije organizator, ali je sasvim moguce da ce neko ici.

            Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by strcko View Post
              Jos jedan clan (navijac) Liverpoola na ovaj forum , pozdrav drugari iz Makedonije nego jel mozda netko od ovde organizator 8og okupljena LFC navijace na Balkanu posto sam u plan da dolazim pa mozda se i upoznaml yNWA https://prnt.sc/kms49i
              Ja cu ici. Jel dolazis sam ili sa drustvom?

              Dobrodosao na forum btw.

              Comment


              • Dobrodošao i cuvaj se Junajtedovaca,ne daj se isprovocirat'!! [emoji23]

                Comment


                • Originally posted by limun View Post
                  Ja cu ici. Jel dolazis sam ili sa drustvom?

                  Dobrodosao na forum btw.
                  Dolazim sam sa zenom imamo dobre prijatelje u BG pa da iskoristimo i to usput btw ima nas sgurno 10-or iz mog grada sto su jako zainteresirane da dodju pa se nadam da nece samo biti rekla kazala tuku da ce sto vise doci i da nas bude mnogo vise !!!!!

                  Comment


                  • Xaxaxaxaxaxa imam ih na vidiku

                    Comment


                    • Originally posted by Alukard View Post
                      Dobrodošao i cuvaj se Junajtedovaca,ne daj se isprovocirat'!! [emoji23]
                      Ima puno dobrih Junajtedovaca, znam da je jedan lik gledao tekme sa nama u Kazablanci, i to redovno dolazio da prati sve PL tekme.
                      Ahahahaj, pogresno sam shvatio ti mislis na forum...[emoji3]
                      Last edited by Brian McShtull; 25-08-18, 18:30.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Teska borba al pretekosmo nekako...Bitni su ovi bodovi kad ne ide sve po planu...jos jedan CS
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Teska borba al pretekosmo nekako...Bitni su ovi bodovi kad ne ide sve po planu...jos jedan CS
                          Ma super, al zasto se pravi drama od lagane utakmice, zasto to rade nije mi jasno....
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Desava se...da su realizovane sanse u prvom delu lakse bi bilo...posle se uvuce nervoza, nisu roboti, imaju pravo na los dan...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Eto zasto Alison vredi toliko koliko smo ga platili , prosle sezone su nam itekako falile ovakve bodove btw ovo je Alisonova pobjeda

                              Comment


                              • Originally posted by strcko View Post
                                Eto zasto Alison vredi toliko koliko smo ga platili , prosle sezone su nam itekako falile ovakve bodove btw ovo je Alisonova pobjeda
                                To je tacno. Mada je i prosle sezone bilo ovakvih odbrana, bilo je i izrazitih kikseva. Za sada kikseva nema, a odbrane su na nivou. I u koliko ih i bude bice ih u znatno manjoj meri nego ranije.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X