Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igra nogom mu je maestralna. Uvek imas osecaj da ima stvari pod kontrolom,ta smirenost zraci iz njega.
    Ona odbrana juce je u njegovoj izvedbi delovala tako lagano i rutinski.

    Comment


    • Uz Oblaka najkopmletniji golman danasnjice,i za mene TOP3 svakako,al ja to odavno pricao,i nadao se da ce u CFC al malo sutra

      Sam je Romu spasao i prakticno odveo iz grupe LS prosle godine protiv ATM u Rimu,to je najdrasticniji primer,a ne pamtim kad je bio los i kisknuo u Romi

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Uz Oblaka najkopmletniji golman danasnjice,i za mene TOP3 svakako,al ja to odavno pricao,i nadao se da ce u CFC al malo sutra

        Sam je Romu spasao i prakticno odveo iz grupe LS prosle godine protiv ATM u Rimu,to je najdrasticniji primer,a ne pamtim kad je bio los i kisknuo u Romi
        Tako je, reci Pixiju da je Alisson zverka!

        Šalu na stranu, deluje da će biti ogroman apgrejd. Ovu smirenost koju on poseduje, nemaju ni Karius ni Migs zajedno.

        Ako šta volim kod golmana to je kad nije paničar.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Last edited by Brian McShtull; 21-08-18, 21:11.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Ovo ni kutinjo nije mogao.

            Comment


            • Pregovori Origija i Dortmunda propali jer klub nije hteo da spusti cenu ispod 27miliona.
              Ako Origi ostane,najverovatnije Solanke ide na pozajmicu.

              Comment


              • 27 miliona Origi, pa ovo je maestralno.

                Mislio sam da ne može bolje od Ingsa, ali ovo je mnogo bolje.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • FSG je enormno podigao value kluba i to je ono sto najbolje rade i imaju iskustva u tome...sve prodaje su racionalne a novac reinvestiran...ono sto je najpozitivnije ne srlja se, ne nabija se pritisak Klopu i ekipi, prosto se ide korak po korak a takav pristup uglavnom donosi rezultat...Pojavila se vest da su Arapi pokusali i nas da preuzmu pocetkom godine za 2 milijarde...samo se setite za koliko novca je FSG kupio klub onomad...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    FSG je enormno podigao value kluba i to je ono sto najbolje rade i imaju iskustva u tome...sve prodaje su racionalne a novac reinvestiran...ono sto je najpozitivnije ne srlja se, ne nabija se pritisak Klopu i ekipi, prosto se ide korak po korak a takav pristup uglavnom donosi rezultat...Pojavila se vest da su Arapi pokusali i nas da preuzmu pocetkom godine za 2 milijarde...samo se setite za koliko novca je FSG kupio klub onomad...
                    Za ovo sam pričao da mi se najviše sviđa. Klopp je došao i rekao, ja odlučujem neke stvari, i u to se nećete mešati. To mu je bio uslov za dolazak i to je dobio.

                    FSG se više ne meša u određene stvari u koje ne treba da se meša, a podržava Kloppa 100%. Mora im se odati priznanje da mu ispunjavaju sve uslove. Šta god je tražio, to je i dobio. I to je po meni recept za dobru i zdravu priču u klubu ako imaš neku normalnu glavu na čelu, kao što je Klopp.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Kad se samo setim, pre tačno godinu dana kako se već gubilo strpljenje sa Klopom, kako se baš ovde počelo sa nekim rokovima pisati pa odkazu, kako nije ništa drugačije nego za vreme Brendana.....
                      MUN-ovci su vadili neke tabele da dokažu da je Klop zapravo slabiji i tvrdili da je on zapravo izmislio fudbal za flop Klopa, menadžera sa sve sistemskom greškom.
                      Klop je došao u sezoni 15/16, a počeo baš da troši 01.01.2018, znači on je to poverenje prvo morao steći sa dosta ograničenim rosterom (usporedba je isključivo sa top6 ekipama),
                      znači sa ove vremenske distanse je dosta jasno šta su se dogovorili i kako je Klop zaradio sada to poverenje

                      Lako je sve to proveriti, ima period od 01.01.2016, pa od 01.01.2018, i sada zbog ova dva roka je postao najgori lažov i licemer...., mislim jasno je meni da je nekima mnogo simpatičniji Liverpul sa Kariusom, Klavanom, Alenom i Balotelijem, ali meni su mnogo bolji Alison, VVD, Keita i Momo, koliko koštali da koštali...., a zapravo ta razlika je ono što smeta a ne šta je Klop izjavio pre par godina

                      www.anfield-online.co.uk/stats/jurgen-klopp-lfc-transfer-signings.html
                      Last edited by somborac; 25-08-18, 11:23.
                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • Liverpool FC -YNWA

                        [FB]67920382572[/FB]

                        Comment


                        • Originally posted by somborac View Post
                          Kad se samo setim, pre tačno godinu dana kako se već gubilo strpljenje sa Klopom, kako se baš ovde počelo sa nekim rokovima pisati pa odkazu, kako nije ništa drugačije nego za vreme Brendana.....
                          MUN-ovci su vadili neke tabele da dokažu da je Klop zapravo slabiji i tvrdili da je on zapravo izmislio fudbal za flop Klopa, menadžera sa sve sistemskom greškom.
                          Klop je došao u sezoni 15/16, a počeo baš da troši 01.01.2018, znači on je to poverenje prvo morao steći sa dosta ograničenim rosterom (usporedba je isključivo sa top6 ekipama),
                          znači sa ove vremenske distanse je dosta jasno šta su se dogovorili i kako je Klop zaradio sada to poverenje

                          Lako je sve to proveriti, ima period od 01.01.2016, pa od 01.01.2018, i sada zbog ova dva roka je postao najgori lažov i licemer...., mislim jasno je meni da je nekima mnogo simpatičniji Liverpul sa Kariusom, Klavanom, Alenom i Balotelijem, ali meni su mnogo bolji Alison, VVD, Keita i Momo, koliko koštali da koštali...., a zapravo ta razlika je ono što smeta a ne šta je Klop izjavio pre par godina

                          www.anfield-online.co.uk/stats/jurgen-klopp-lfc-transfer-signings.html
                          Moj rok je bio još ovu sezonu. Ali to je bilo pre ovih novih dolazaka i pre pokazivanja ambicija. Tad je bila totalno drugačija priča. Hteo sam da mu dam 4 sezone i ako ne pokaže neki evidentan napredak, to bi bilo to od njega.

                          Daleko od toga da sam hteo neki otkaz, ali sam bio skeptičan, suludo je reći da nisam, ali mi je drago što me totalno razuverio.
                          Ovo sad je neki drugi Liverpul. Od igrača, preko Kloppa do uprave.

                          Meni je krivo što Uroša nema više da komentariše. Toliko je napljuvao Kloppa ovde i terao ga g*vnjivom motkom, a sad kad je krenulo na bolje, nikako ne svraća.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ma pusti Urosa...eno kotrira tamo na Zvezdinoj temi...mozda mu nekad i upale te prognoze "sam protiv svih"... Klop je u tom momentu bio apsolutno najbolji fit za Liverpool, trener koji je sa ekipom Dortmunda napravio cudo, svrgnuvsi Bajern sa trona, u slicnoj situaciji smo i mi...povezuje nas i ta strast navijaca i armosfera...Klop je trener koji preuzima rizik, voli sisteme u nastajanju, jednostavno boljeg nismo mogli da odaberemo...Veliki plus je cinjenica da tim igra atraktivan fudbal...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Fascinantno je kako smo za 2 godine totalno promenili sistem fudbala.
                              Od onih haoticnih utakmica sa 5, 6, 7 golova gde smo igrali ludacki presing i bezrazlozno trosili energiju pa bismo do 70. crkavali na terenu, a sada smo dosli do prilicno dominantne veze, psichicki stabilne ekipe a opet sa atraktivnim napadima i prebrzom transformacijom igre.

                              Comment




                              • Sve isto kao i u prva dva kola.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X