Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Alukard View Post
    Blago tebi ako nade u veznom redu polazes u Milnera.
    Za vajnalduma nista nisam rekao,igrao je odlicno pripreme. Kao i finale Ls.
    Jel mislis i dalje tako?
    Delujemo mocno, odlicna atmosfera, nadam se da necemo stati.

    Comment


    • Mjslim i dalje da je milner dobar igrac za rotaciju,ne za startnih 11. Ima nekada dobar mec kao danas,obicno je prosek.
      Sto se Gomeza tice,dajte decku sansu,ne trazite dlaku u jajetu. Mlad je i danas je igrao dobro,ima mnogo potencijala u njemu.

      Comment





      • Sent from my iPhone using Tapatalk

        Comment


        • Originally posted by Alukard View Post
          Mjslim i dalje da je milner dobar igrac za rotaciju,ne za startnih 11. Ima nekada dobar mec kao danas,obicno je prosek.
          Sto se Gomeza tice,dajte decku sansu,ne trazite dlaku u jajetu. Mlad je i danas je igrao dobro,ima mnogo potencijala u njemu.
          Slazem se ali ako covek pokazuje da moze da igra odlcino sto ne bi igrao pre Fabinha, to je jos bolje sa te strane sto ce Fabinha terati da jos vise napreduje. Gomez je odigrao solidno i mislim da ce da bude redovan starter, ali poznato je da su njegov razvoj povrede mnogo usporile. Pljuje ga jedna osoba, ne obazirati se na to.

          Comment


          • Najskuplji i trenutno najbolji stoper na svetu. No doubts






            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Poceo sam da gledam i vise simpatisem Liverpul zbog njega i njegovih igara. Covek igra savrseno mirno, stabilno, konstantno..strasan igrac
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Ma jok bolji je vegan, a i onaj Baiji je bolji.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Mislim da je još rano za Gomeza pričati. Ima greške slažem se, ali mora se pogledati malo šire.

                  Prvo što su ga povrede osakatile, a drugo što ga nonstop seljakaju po pozicijama. Gde god zaškripi za poziciju, Joe trči da popuni.

                  A drugo što svi zaboravljaju koliko on ima godina. Tek 21 godina. Nije došao u klub sa 25 godina, pa sad ima 28 i prošlo mu vreme. Došao u klub sa 18 godina, imao par ozbiljnih povreda i nikako da ga ustale na jednoj poziciji. Pružimo dečku šansu. Ima strašan potencijal, sad je na Kloppu da izvuče to iz njega.

                  Juče jeste napravio grešku kod one šanse, ali ga je isto tako stigao i blokirao. Plus je otresao par puta Arnauta onako lepo.

                  Meni je npr. ostalo u sećanju kad VVD i Antonio trče u duelu i VVD ga sa pola snage otrese na pod. A dobro se zna kakva je životinja Antonio.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Po meni, Gomez ima potencijala da bude top stoper. Lepo je gledati ga na terenu,jak je,stabilan. Kao sto Zola rece,treba mu da se ustali na jednoj poziciji,bez seljakanja i bice on top

                    Comment


                    • Pošto nas je Trent juče razočarao sa centaršutevima, sećate se kako je Keita ostao sam u sredini kod prvog gola. Evo ko mu je dao pas kroz sredinu. Ovo npr. Klajn ne bi mogao nikad.



                      Evo i video...vrhunski pas, koji je izbacio celu sredinu WH-a.

                      https://vimeo.com/284613787
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment



                      • Kakav lik.

                        Comment


                        • Sto se VVD-a tice, vec se sad sa sigurnoscu moze reci...world class stoper, jedan od 5 najboljih na svetu...bez dileme...jos da mu nadjemo parnjaka u dogledno vreme...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                            Sto se VVD-a tice, vec se sad sa sigurnoscu moze reci...world class stoper, jedan od 5 najboljih na svetu...bez dileme...jos da mu nadjemo parnjaka u dogledno vreme...
                            To se znalo jos davno...
                            U PLu je nivo iznad svih ostalih stopera.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Mislim da bi mu odgovarao neki srcaniji, da ide ostrije kad je potrebno, da kliza dok pokriva beka, da ga drzi blizu i smiruje kad je to potrebno. Takav je Lovren ali mu fali malo sigurnosti i kvaliteta. Uz VVDa vec deluje bolje. Vidicemo da li dovoljno za titule
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • https://www.google.com/amp/s/www.iri...070%3fmode=amp


                                Zna li ko za koga navijaju katolici a za koga protestanti u Liverpulu? Na prvi pogled sam mislio sa sigurnošću Liverpul, a onda je iskočilo ovo.

                                Comment

                                Working...
                                X