Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zagrljaj koji kaze "dolazis ti kod nas"

    Comment


    • Nisam za vikend bio tu, pa propustih tekmu. Kakav je bio Allison?
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Nisam za vikend bio tu, pa propustih tekmu. Kakav je bio Allison?
        Odlican je u piknikovanju.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • ¡Si Señor!

          Comment


          • ¡Si Señor!

            Comment


            • Dobismo 3-1 Torino, imamo lepo formu pred pocetak prvenstva.
              Fabinho promasio penal.
              Lep drugi gol, Gini se namece Klopu pojacao sebi minutazu. Ali lepa asistencija Firmina pre svega.

              Comment


              • Shaqiri je konkurent easy za prvih 11. Baš grize, i očekivao sam da će kod Kloppa pokazati pravi kvalitet, iskreno. Drugačiji igrač postane kada dodje u klub koji ima više ciljeve, ima ambiciju, sam igrač dobije na motivaciji. Zašto je godinama razlika u kvalitetu fudbala Shaqiria za klub i za repku ? Jedan po meni od razloga jeste nedostatak motivacije. Stoke godinama važio za klub bez ikakve ambicije, koju su donekle pokazali kada su otpustili Pullisa i doveli Hughesa koji je promenio malo stvari, promenio filozofiju, ali kratkog daha je to trajalo, bolje da su ostavili Pullisa kada se pogleda ovako dugoročno, možda bi još bili u ligi. Tako da će Shaqiri biti ekstremno koristan.

                Nema šta, mislim da Klopp nema sve alate, ali Rodgers je imao dosta manje, tako da sa pravom mogu da se nadam tituli po prvi put od 2009. Odraditi push za istu, pošibati se sa Cityem i verovatno Utd-om pa šta bude. Neće biti smak sveta iako ne uzme, jer je City zaista jak konkurent, a menjati čoveka ako ne uzme je još gluplje s obzirom na manjak opcija kvalitetnijih trenera, zapravo nema ih. Ja želim da Jurgen napravi neki legacy u klubu, a nekako je od svih trenera na pravom putu, mada je iskreno i imao najbolju podršku od vlasnika.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Engleski mediji napadaju fabinja kako je los,kako nece biti starter itd. Sve samo da igra njihov miljenik Henderson.

                  Comment


                  • Fabinho je odigrao jedan od boljih meceva sinoc, bar od ovih koje sam gledao sa priprema. I cini se da ce vremenom biti sve bolji i bolji.
                    On je kljucan igrac za nas, Keita je upgrade ali bez njega bi mogli da udjemo u sezonu. Igrac kao Fabinho nam treba poslednjih 10godina.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Tu se potpuno slazem i isto tvrdim.
                      Samo prenosim tu "hajku" na njega. Prvi h redu je bio Ian Doyle koji je rekao da je Fabinjo bio veoma los i da sigurno nece startovati u nedelju.
                      Jasno je da propagiraju Hendersona. Englezi.

                      Comment


                      • Pa Henderson ce svakako biti pored Keite i Fabinha u vezi, mada bih ja vise voleo Lalanu. A da na klupi budu Gini i Henderson, i onda u zavisnosti od toga da li hocemo da ubrzamo ritam ili da umrtvimo utakmicu ubacijemo jednog ili drugog. Hendo bi bio taj koji bi ubrzao ritam, koliko god to cudno zvucalo, Henderson bas retko zadrzava loptu kod sebe i obicno igra na prvu, dok Gini moze lepo da zadrzi loptu i uspori igru.
                        Sa Lalanom dobijas plus u presingu, i generalno je ofanzivniji od ove dvojice gore i brzi i bolji sa loptom, a i u zavrsnici.

                        Ima dosta opcija sad u vezi, moze lepo da se rotira to, i svakako treba pametno iskoristiti i Hendersona.

                        Ostale su samo dve pozicije, koje po meni nisu bas najbolje u ovom trenutku. A to su stoper pored VVDa i desni bek. Iako na papiru to izgleda skroz okej TAA i Clyne. TAA jos vuce neke decije bolesti, a Clyne je toliko malo fudbala igrao da je bas odvratno gledati ga trenutno na terenu, morace mnogo da radi da bi bio blizu onog nivoa. Opet meni je TAA mnogo kompletniji i ja bih njega forsirao koliko god je moguce.
                        Ni Siti nije imao perfect 11 prosle sezone pa su onako izdomonirali, prosto niko nikada nece imati idealnih 11, uvek ce neko tu da bode oci.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Ne bih rekao da Hendo ima sigurno mesto pored Fabinja i Keite. Keita igra na poziciji na kojoj je igrao henderson kada je dosao,a Fabinjo igra na poziciji na koju se Henderson kasnije adaptirao,sto znaci da ga istiskuju polako. Pre bih rekao da ce Vajnaldum igrati. Ja sam licno voleo da to bude Ox. Al jbg.

                          Comment


                          • Ne znam što mislite da ćemo protiv bunkera kući igrati i sa Fabinjom i Hendersonom u prvih 11? Pa Klopp je prošle sezone u takvim tekama izvodio trio Cou-Henderson-Gini/Lallana/Ox na teren? Timovi se povuku na svoju polovinu i čekaju. Mislim da je u takvim situacijama dosta bolje imati Lallanu nego Hendersona na terenu.

                            Po meni protiv takvih timova je dovoljan Fabinjo, jer će ionako retko napadati. E sad, u derbijima je drugačija situacija.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Meni taj Fabinjo nista posebno, jeste upgrade na ovu vezu, al ono, meh. Sa druge strane, Keita je strasan igrac i upravo ono sto vam je najvise trebalo u veznom redu. Mislim da vam sezona najvise zavisi od toga kako se on uklopi, pod pretpostavkom da svi ostali odigraju na svom nivou.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Da se ne lažemo, nije mnogo ni posla imao Fabinjo tokom priprema.

                                Videćemo ga u narednim sedmicama, ali se slažem sa bicijem. Keita može da bude ključ za našu sredinu u ovoj i narednim sezonama. Već sad je strašan igrač, a ima potencijal da bude još bolji. Mogao bi Klopp od njega da napravi baš zverku.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X