Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by somborac View Post
    Meni bi on bio kapiten, neka je Hendo Englez.......

    Samo jedan moze biti kapiten, Firmino nikako. Sve je to lepo sto on prica, ali nije materijal za kapitena.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • A ko jeste materijal za kapitena,henderson?
      Druga stvar,ne vidim nikako da ce lalana da startuje u veznoj trojci,ako nema hendersona onda je Vajnaldum starter. Lalana je odigrao svoje u liverpulu.

      Comment


      • Originally posted by Alukard View Post
        A ko jeste materijal za kapitena,henderson?
        Druga stvar,ne vidim nikako da ce lalana da startuje u veznoj trojci,ako nema hendersona onda je Vajnaldum starter. Lalana je odigrao svoje u liverpulu.
        Prvo i osnovno za kapitena mora da bude jezik, kako mislis da Firmino bilo sta kaze nekome ako Engleski nije ni pokusao da nauci.
        Drugo mora da bude autoritet, da ima taj stav uobrazen. Firmino to definiivno nije.
        Razmisli malo ko bi to mogao biti, a Henderson svakako nije. Henderson mozda nije toliko los kapiten, ali on pre svega nije kvalitetan za prvih 11 po meni, rotacija u najboljem slucaju.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Firmino inace zna jezik,samo ne toliko dobro.

          Comment


          • Ko li je?
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Ne vidim razlog zašto bi Klopp skinuo Hendersonu kapitensku? Sad ne pričam o nama koji bi voleli da je neko drugi kapiten, već o Kloppu. On baš gotivi Hendersona i ne vidim da će da se menja kapiten.

              Možda eventualno zamenik kapitena, mada i to teško. Sve zavisi koliko će Milner igrati, pa eto možda eventualno VVD postane zamenik.

              Što se tiče Lallane, ne bi ga ja tako lako otpisao. Da je došao Fekir ili Pulišić ili ko god, to bi moglo da se kaže, ali ovako uz povredu OX-a, Lallana nam je uz Keitu najkreativniji igrač na sredini. To sigurno i Klop zna.

              Keita je po meni nadogradnja za Ginija, i misilim da bi on mogao da bude zamena Keiti. Lallana je totalno drugačiji tip igrača, za koga nemamo zamenu na sredini, osim povređenog Ox-a.

              Sad sve zavisi koliko će Lallana ostati zdrav.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ja mislim da Lalana ima još šta da pokaže, a još se nadam (malo) i Fekiru, a onda Hendo može na klupu.....
                A moj brat Pixi je zaljubljen u van Dajka (i malo u Kariusa), pa bi verovatno njima traku
                Da je samo do Klopa, Bobi bi već davno uzeo traku....., mogu se složiti da možda nije najbolji igrač Liverpula, ali da je najbitniji u ovom trenutku, po meni nema sumnje
                ¡Si Señor!

                Comment


                • Firmino je najbolji igrac liverpula i tu nema sumnje.

                  Comment


                  • Originally posted by somborac View Post
                    Ja mislim da Lalana ima još šta da pokaže, a još se nadam (malo) i Fekiru, a onda Hendo može na klupu.....
                    A moj brat Pixi je zaljubljen u van Dajka (i malo u Kariusa), pa bi verovatno njima traku [emoji3]
                    Da je samo do Klopa, Bobi bi već davno uzeo traku....., mogu se složiti da možda nije najbolji igrač Liverpula, ali da je najbitniji u ovom trenutku, po meni nema sumnje
                    Nisam ja zaljubljen u njega, to su cinjenice. Covek je rodjeni vodja, i nije slucajno kapiten Holandije i nije slucajno bio kapiten u Sotonu.
                    On je i bez trake kapiten na terenu, on najvise prica na terenu, pogledaj bilo koju utakmicu iz sezone i obrati paznju.

                    Firmino je najbitniji igrac u Liverpulu, ali to nema veze. Ne mora najbitniji/najbolji igrac biti kapiten.
                    Last edited by Brian McShtull; 01-08-18, 20:44.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Following Basel’s elimination, if Benfica fail to qualify for the group stages of the Champions League, #LFC will be promoted to second seeds. They play Fenerbahce in the third round, with a fourth to follow if they progress.
                      Ove sezone svakako očekujem da dobijemo mnogo težu grupu. Previše je prošle sezone bila dobra da bi imali opet sreće.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • I lalana je bio kapiten u Sotonu. Samo kazem.

                        Comment


                        • ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Nisam ni upalio strim vec 2:0
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Bas izgledamo mocno fizicki, samo da nije prerano za tako nesto.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Laksi trening.
                                Salah prelep gol. Staridz se nadavao golova na pripremama, samo da ostane zdrav.

                                Comment

                                Working...
                                X