Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta ste zapeli za Fekira, stigne Alison i dobri ste. Eventualno jos neko pozadi.
    Koliko god vam cudno zvucalo, ja mislim da vam citava sezona zavisi od Keite. Strasno kvalitetan igrac i mislim da ce biti prevaga i da ce napraviti najveci razliku u odnosu na proslu sezonu, ukoliko se brzo uklopi u tim.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • 4-3-3
      Alison
      Trent AA-Lovren-Van Dajk-Robertson
      Fabinjo-Henderson-Keita
      Salah-Firmino-Mane

      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Po mom misljenju previsoka cena za golmana, ali cini se da smo kompenzovali cifru sa Romom zbog prilicno jeftine kupovine Salaha.
        Last edited by limun; 18-07-18, 14:52.

        Comment


        • Originally posted by bici View Post
          Sta ste zapeli za Fekira, stigne Alison i dobri ste. Eventualno jos neko pozadi.
          Koliko god vam cudno zvucalo, ja mislim da vam citava sezona zavisi od Keite. Strasno kvalitetan igrac i mislim da ce biti prevaga i da ce napraviti najveci razliku u odnosu na proslu sezonu, ukoliko se brzo uklopi u tim.
          Ne diraj nas sad kad smo se naložili.

          Ja mislim da nam uspeh ove sezone zavisi od toga kako će se funkcionisati duo Fabinjo-Keita na sredini.


          Inače, što se tiče Alisona, morao je Monchi da nas odere zbog Salaha. Izvukli smo se jednom kod njega, ali on ne prašta drugi put.

          Jedino što imam zamerku je što bi ja dodao do 100 miliona i uzeo Oblaka. Ako smo već rešili da obaramo rekorde, trebali smo da idemo po Oblaka. Ali svakako sam zadovoljan.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Liverpool FC -YNWA

            Evo i ovdje

            Hated, adored never ignored

            MUFC

            Comment


            • Comment


              • Jaka cena, ali u okolnostima kakve su nije moglo jeftinije i to nema veze sa Salahom.......
                Ja sam zadovoljan, i sa eventualnim potpisivanjem Fekira mislim da bi debelo premašili i najoptimističnija maštanja sa početka ovog roka
                Last edited by somborac; 18-07-18, 15:55.
                ¡Si Señor!

                Comment


                • Cestitam. Dobili ste vrhunskog golmana. Odlican posao obavlja Liverpul ove sezone.

                  Comment


                  • Roma vam posteno oderala kozu za Alissona, ali zato ste Momu dobili ispod cijene.

                    Klopara je spreman za napad na titulu.

                    Kad je bal, nek je maskenbal.

                    Spoiler

                    Comment


                    • Osvoji smo mi titulu vec...ovo nece na dobro da izidje.

                      Daj samo Fekir nek dodje, ne moramo da osvojimo titulu.
                      Last edited by Brian McShtull; 18-07-18, 17:29.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • https://twitter.com/Rxglsta/status/1...493142528?s=19

                        Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Ox će propustiti skoro celu sezonu izgleda.

                          Mora Fekir doći, nema sile sad.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Nemoj zezati!??

                            Ja sam mislio do septembra, oktobra. Tako su govorili.... Baš bedak u pm...

                            Nisam navikao da se igrači ovako lako odlučuju za nas. Klopp efekat. A da ne pričam što se uprava više ne šteka oko par miliona. Mora se reći da su skinuli gaće pred Klopom.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Taj Čembrlejn je baš misterija, super je krenuo, a onda povrede u seriji. Finale protiv Reala je zato igrao Vajnaldum.
                              4-3-3 sa sredinom terena Fabinjo-Henderson-Keita izgleda plan na papiru.

                              - - -
                              Copa America Centenario 2016

                              https://twitter.com/Berndtastic/stat...613502466?s=19

                              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                              Last edited by La Jugoslavia; 19-07-18, 06:09.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Ne znam odakle ti taj plan na papiru. Protiv manjih ekipa čisto sumnjam da će Fabinjo i Hendo igrati zajedno u prvih 11. Pre će biti Lallana/nova 10ka i Fabinjo, nego Henderson.

                                Klopp će sigurno dosta rotirati tim, kao što je radio prošle godine do zime.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X