Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iako sam mišljenja da bi Ward trebao da dobije šansu, mislim da Klopp prilično kasni sa davanjem iste. Opet ćemo u novu sezonu ući a da ne znamo na čemu smo sa golmanom. Ward može da bude odličan golman, ali može i da čokuje, i šta ćemo onda...vraćaj Kariusa...

    Preveliki rizik pravi Klopp. Nadam se da će Ward opravdati poverenje. Ali što se tiče golmana, Klopp je baš traljavo odradio posao.


    paul joyce@_pauljoyce

    Liverpool fee for Shaqiri will be 13m pounds. Subject to medical. Medical underway
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Ali što se tiče golmana, Klopp je baš traljavo odradio posao.
      Ustvari nije ništa ni odradio.

      Iz nekog razloga imam poverenja u Warda. Iako ne znam do koje granice će moći da napreduje ali sam siguran da neće biti lošiji od Karijesa. Mislim da talenta ima i da nije greška što je ostao u klubu do sada.

      Naravno, više bih voleo da smo doveli nekog gospodina golmana kome bi Ward bio fina zamena (sa povremenim prilikama da se oprobava u relativno manje bitnim utakmicama) ali kako se trenutno čini, Scouser je u pravu po tom pitanju.


      p.s. Kako god bilo, sa Kariusom na golu se titula ne juri.

      Comment


      • UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

        Comment


        • Koliko su samo navijači Liverpoola oduševljeni ovim transferom, u prilog govori da niko ništa ne piše.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by Tarantula View Post
            Koliko su samo navijači Liverpoola oduševljeni ovim transferom, u prilog govori da niko ništa ne piše.
            Po twu su svi odusevljeni, mislim na britance. Ovde normalno da niko nije odusevljen.
            Meni on uopste ne smeta iz politickih razloga, vec zato sto ovo 99% znaci da smo odustali od Fekira. Inace ne ocekujem da on ima neku vazniju ulogu, bice grejac klupe.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Zašto ovo znači da smo 99% odustali od Fekira ili bilo kog igrača na toj poziciji? Saćiri klasično krilo, ne vidim da Klopp vidi njega na 10 ili još gore na sredini...

              Razumem ljude zašto im se ovaj transfer ne sviđa. I meni je Saćiri odvratan, ali koga bole uvo generalno? Nek on bude dobar za rotaciju, postigne neki gol kad zatreba i ja ću biti zadovoljan. Solidan je igrač, može Klopp izvući iz njega nešto dobro.

              Ne očekujem ništa od ovog transfera, ali isto tako znam da sledeće sezone možemo da ga prodamo za iste pare ako bude očajan.

              Svaka sfera života je umešana u politiku, i gde god se okreneš je politika. Još mi samo fali da počnem i u ovome da razmišljam tako. Neću vala, volim ovu igru i gledam samo fudbalsku stranu. Kome nije dosta politike i sličnih zaebancija, samo izvolite...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Originally posted by Tarantula View Post
                Koliko su samo navijači Liverpoola oduševljeni ovim transferom, u prilog govori da niko ništa ne piše.
                Pisalo se pre nego sto je predstavljen. Znalo se jos pre 20 dana da ce potpisati.

                Comment


                • Romain Collet-Gaudin@RomainCG75

                  La venue de #Shaqiri à #Liverpool n'est pas un obstacle à celle de #Fekir. Les négociations entre #Lyon et #Liverpool vont reprendre après la Coupe du Monde. #LFC

                  The coming of #Shaqiri at #Liverpool is not an obstacle to that of #Fekir. The negotiations between #Lyon and #Liverpool will resume after the World Cup. #LFC
                  Ne znam ko je ovaj novinar i koliko je pouzdan, ali pričaju da je on pomenuo za Fekira kod nas još u maju.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Vise novinara je to napominjalo odmah po prvim najavama da bi Saciri mogao da predje u LFC.

                    Ako ne postoji ozbiljan problem sa Fekirovim kolenom, verujem da ga uzimamo uskoro.

                    Comment


                    • Šaćiri vam otprilike treba kao čir na dupetu.

                      Comment


                      • Na stranu politike, Šaćiri nam baš treba.

                        Rotacija je tu neophodna, jer nemamo nijednog igrača da zameni Mane-a i Salaha.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Saciri da je Srbin bio bi nam omiljeni igrac.

                          Najbolji igrac u novijoj istoriji LFC koji dolazi s namerom da greje klupu - menja po potrebi iznemoglog Salaha.

                          Comment


                          • Lallana? Saćiri nikakvu razliku ne pravi u PL.

                            A možemo da pričamo i o igrama u Interu i Bayernu, nije problem.
                            Last edited by mark !t zer0; 14-07-18, 11:57.
                            sloboda ili ništa

                            Comment


                            • Lallana je doveden s namerom da bude deo prvog tima.

                              Saciri je svestan da ce dobijati sansu na kasicicu, sem ako ne pokaze da zasluzuje drugacije.

                              Comment


                              • Lallana ne može da veže 2 utakmice već par meseci. Ne znam koliko se na njega ozbiljno računa. A i korisniji je na sredini nego na krilu.

                                Valjda Klopp zna bolje od nas. Ako ga je doveo, znači da mu treba. Svakako nije poznat po tome da dovodi igrače reda radi. Očigledno vidi neki kvalitet koji će nam koristiti.

                                Još je dodatan plus što je došao a zna da će biti rezerva. Imaće dodatan motiv da igra što bolje.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X