Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hteo sam da napišem kraj SPa.

    Šteta za Buvača. Inače, najiskrenije se nadam da neće dovesti Šaćirija. Možda zvuči plitko ili ograničeno ali ogadio bi mi klub. Na stranu što bi nam on za rotaciju verovatno dobro poslužio. Pratiću Fulam.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • David Maddock@MaddockMirror

      Jurgen Klopp ready to back Loris Karius - will refuse to panic in search for new keeper, still has belief in him despite CL nightmare. No progress with Oblak or Alisson, now prepared to go into season with Karius, and front up criticism.
      Što se tiče Šaćirija, super bi bilo kad bi došao. Jeste odvratan i sve, ali kao rotacija za 12-15 miliona, to bi bilo dobro pojačanje.

      Mora Klopp tražiti pomoćnika...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • ¡Si Señor!

        Comment


        • Jes Saciri ogavan, ali ako ce iskopati bitne bodove u momentima kada nema ko da napravi prevagu, neka ga onda...
          I Lovren je skoro pevao Tompsonovu pesmu u kojoj se poziva klanje Srba, ali sta taj zna o zivotu i ratu.
          Bitno mi je da daje sve za klub, ostalo me ne zanima.

          Comment


          • Dobro, svako ima pravo na svoje mišljenje, i da li će neki igrač da mu se svidi ili ne.

            Npr. kad bi nekako došao Hesus Navas kod nas, mislim da bi preskočio svaku utakmicu u kojoj bi on igrao.

            Nego, šta vi mislite o situaciji za golmana? Jeste li zadovoljni da Karius ostane ili bi novog golmana?

            p.s. Mogao bi Srki ili Jax da metne neki vote za golmana, čisto da vidimo ko bi šta glasao?
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Dobro, svako ima pravo na svoje mišljenje, i da li će neki igrač da mu se svidi ili ne.

              Npr. kad bi nekako došao Hesus Navas kod nas, mislim da bi preskočio svaku utakmicu u kojoj bi on igrao. [emoji3]

              Nego, šta vi mislite o situaciji za golmana? Jeste li zadovoljni da Karius ostane ili bi novog golmana?

              p.s. Mogao bi Srki ili Jax da metne neki vote za golmana, čisto da vidimo ko bi šta glasao?
              Da ostane da brani LS i kupove, ili samo kupove ako dodje Oblak. Allison nije nista specijalno, i bio bi kriminal dati za njega vise od 20-30m.
              Svakako moramo po golmana da idemo.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Samo recite za anketu sta hocete, nije nikakav problem okaciti.
                sigpic

                Comment


                • Da li ce Dybala biti naredni igrac koji je izabrao nas pre Junajteda? Suska se da spremamo ozbiljnu ponudu.

                  Mislim da se oko golmana manje-vise svi slazemo, tako da anketa nije potrebna.

                  Oblak > Allison

                  Comment


                  • Nece Dibalica nigde ... Ne treba on niti jednom velikom klubu - jednostavno im se ne uklapa u sistem. Tak oda ostaje u Juventusu, gde se jedino uklapa.
                    Kada ne moze sa Mesijem da igra, kako onda da igra sa bilo kim drugim???
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Nece Dibalica nigde ... Ne treba on niti jednom velikom klubu - jednostavno im se ne uklapa u sistem. Tak oda ostaje u Juventusu, gde se jedino uklapa.
                      Kada ne moze sa Mesijem da igra, kako onda da igra sa bilo kim drugim???
                      Bas to, nema on gde u Liverpulu da igra. Jeste on top top igrac, i bolji od svakog iz trojke u Liverpulu, ali za ovaj sistem i za ovo sto Klopp hoce ne verujem da bi bolji posao radio od bilo koga iz te trojke.
                      Mislim svakako ovo su losi izvori, i nema veze sa vezom.

                      Liverpul napred moze samo Fekira da zavrsi i eventualno neku rotaciju, tipa Sesenjon.
                      Last edited by Brian McShtull; 06-07-18, 13:16.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Da ostane da brani LS i kupove, ili samo kupove ako dodje Oblak. Allison nije nista specijalno, i bio bi kriminal dati za njega vise od 20-30m.
                        Svakako moramo po golmana da idemo.
                        Ostaje veliko pitanje šta raditi ako su Allisson i Oblak van opticaja, kao što je verovatno i slučaj. Znajući Kloppa, neće srljati svakako. Pre će ostaviti Kariusa nego dovoditi bilo koga...

                        Migs svakako ide, tako da je i tu pitanje. Da li dolazi neki rotacioni golman ili će jednostavno Ward da bude br. 2...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Odakle to da Migs ide? Ja mislim da ostaju on i Karius, da novog golmana necemo dovesti.

                          Comment


                          • Sećam se još dok je bilo protiv Rome ili Sitija u LŠ-u, kružilo je da hoće da brani i da neće više da bude na klupi.

                            Ja bi radije da nam Ward bude br. 2. Taj dečko nikad nije dobio šansu i to mi baš nije jasno. Nek brani bar kupove ako ništa.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • I ja bih voleo da Ward dobije sansu, vrhunski je branio pretprosle sezone za Hudd u Championshipu. Jedan od najzasluznijih za njihov plasman u PL.

                              Comment


                              • Evo i najbolji golman na svetu DDG imao je ocajno svetsko, i on isto pravi kikseve.
                                Ali navijaci Liverpula takav pritisak stvaraju i tako reaguju, da njegovih 6meseci solidnog igranja i vise od toga, u nekim mecevima bio najzasluzniji za rezultat padnu u vodu. Od Januara do kraja sezone 11cs-ova, sto je ja mislim vise od svakog tima u PLu.

                                A i mediji stvaraju takvu sliku, da pritisak bude jos veci. A opet sa druge strane, odbrana je dosta trpela zbog nedostataka u veznom redu, a dolaskom Fabinha ja mislim da je to sad koliko toliko reseno.
                                Karius po meni ima skroz okej sezonu, i svakako bi mi branio nesto sledece sezone, da li kao prvi golman ili kupove/LS. Svakako je ogroman potencijal, i ne treba ga tek tako oterati zbog jednog loseg meca.
                                Allison je bas precenjen, i ono sto sam gledao mi se uopste ne svidja. Pre sam za to da se ide po Oblaka po svaku cenu, nego da se dovodi on za upola manju(Allison).
                                Last edited by Brian McShtull; 06-07-18, 14:52.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X