Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srecan rodjendanko klube!

    Danas Kutinjo igra na Enfildu. Bas me interesuje da li ce dobiti zvizduke.
    Nadam se da nece, smatram da su navijaci makar ozbiljni za toliko.

    Comment


    • Originally posted by limun View Post
      Srecan rodjendanko klube!

      Danas Kutinjo igra na Enfildu. Bas me interesuje da li ce dobiti zvizduke.
      Nadam se da nece, smatram da su navijaci makar ozbiljni za toliko.
      Zasto da ne dobije?
      Malo cigance treba da dobije zvizduke itekako.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Kad smo već kod zvižduka i cigančadi, bit će ih dosta danas koji će to više zasluživati od Kutinja..., on je otišao i tu se više ništa ne može.....

        A baš me zanima šta je ovim klaunovima upalo smešno pored grba Liverpula

        ¡Si Señor!

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Zasto da ne dobije?
          Malo cigance treba da dobije zvizduke itekako.
          Jeste cigance ali realno on je svoj deo posla profesionalno odradio i pomogao je klubu kada je trebalo. Hteo je da predje u Barsu po svaku cenu. Po mom misljenju ne zasluzuje zvizduke, bio je dugo kod nas, doneo puno radosnih momenata, i ne mozemo da ga krivimo jer je zeleo da predje.


          A sto se tice ovih panjeva koji se podsmevaju grbu, to samo govori o njihovoj "velicini".

          Comment


          • Originally posted by somborac View Post
            A baš me zanima šta je ovim klaunovima upalo smešno pored grba Liverpula
            Da si procitao vijest koju si postavio mozda bi vidio da se ne smiju grbu uopste nego Kazemiru

            sigpic

            Comment


            • Dobro, slika je uhvaćena tako da iz nje ispadne skandal. Ne znamo mi šta je sa leve strane grba. Možda je baš u tom trenutku tuda prolazio Klopp koji im je dobacio nešto smešno, pa oni gledaju u njega i smeju se.

              Ako sam šta naučio na ovom internetu, to je da slika može da bude izmanipulisana na 100 načina.

              Što se tiče Coutinha, ne bi mu zviždao. Ostavio je on dosta vremena kod nas. Otišao je čovek da ispuni svoj san i da napreduje u karijeri. Uzeli smo od njega dzak para i kupili VVD-a, Fabinja i nadamo se Fekira. Ostavio nas je možda u nezgodnom trenutku, ali on je hteo da ide još na leto. Ko zna šta mu je obećano i kako je tekla cela ta situacija.

              To je neko moje mišljenje hladne glave, kad mi se totalno slegao njegov odlazak. Da ste me pitali pre par meseci, verujem da bi odgovor bio drugačiji.

              p.s. Sad vidim ovo što je Vladan postavio...baš samo tako nešto mislio.
              Last edited by z0La; 03-06-18, 15:35.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Nije problem napustiti klub, ali mogao je da ostane do kraja sezone kad je vec ostao tu, da ispostuje i Kloppa i saigrace ovako je ispao najveca sisica i treba da dobije zvizduke. Nemam problem sa igracima koji zele da idu, ali on jeste sisica.
                Da je plakao u maju prosle godine pa i da razumem, on je poceo da kuka u avgustu da hoce da ide, e pa to je druze moj bezobrazluk i treba ga docekati na pravi nacin.
                Last edited by Brian McShtull; 03-06-18, 15:44.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Sadio Mane scored 10 goals in his last nine Champions League games.

                  At a rate of one every 78.7 minutes.

                  Against Sevilla, Spartak, Porto, Man City, Roma and Real Madrid.
                  Prošao je nekako ispod radara.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Liverpool have received encouragement in their attempt to sign Nabil Fekir with Lyon revealing they are open to signing Hatem Ben Arfa as a potential replacement.

                    Lyon are not encouraging bids for the attacking midfielder but admit they will not stand in his way should the right offer be forthcoming.

                    Aulas on Ben Arfa: "He is an excellent player who could do well in Lyon. But we should already see if players leave us because we don't intend to stack them."

                    Aulas: "If we speak, if there are departures and if there is a real interest on his part, why not?" (Echo)
                    Verovatno samo da vidimo koliko će nas odrati Lion. Pošto deluje da igrač hoće, mi hoćemo, Lion hoće...samo koje milionče više.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • ¡Si Señor!

                      Comment


                      • Šaćiri bi nam dobro legao kao rotacija.
                        Ima odlicnu tehniku, jak i precizan sut, tako da bi posluzio protiv bunkera fino.

                        Comment


                        • Ne znam šta da mislim o Šaćiriju...

                          Ako je jeftin, između 10-15 miliona i ne traži veliku platu, što da ne. Kao neka rotacija, mogao bi da unese živost sa svojim ulaskom u igru kad nam zatreba.

                          Daj da završimo još jedan veliki transfer pre SP-a. Bar Fekira sad da odradimo, pa da se pojuri golman posle SP-a.

                          Koliko čitam po netu, nećemo da dajemo pare za Oblaka, previše nam je skup...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Cisto sumnjam da mozete dovesti Fekira pre pocetka svetskog. Ipak postoji sansa da pokida tamo i da mu se cena duplira.
                            Originally posted by Dekinjo
                            Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                            Originally posted by La Jugoslavia
                            Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                            Comment


                            • Generalno odradili ste ovaj rok i još radite samo tako.

                              Jedino ne znam da li će vam ostati para za golmana. Ali kupujete kvalitet i ono što vam treba.

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Cisto sumnjam da mozete dovesti Fekira pre pocetka svetskog. Ipak postoji sansa da pokida tamo i da mu se cena duplira.
                                Ili da ga (daleko bilo) skrši Ramos, pa ostane u Lionu.......
                                ¡Si Señor!

                                Comment

                                Working...
                                X