Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aaa, misliš na transfer želje, pa i ja sam pisao gde bi se valjalo popraviti, ali nikad nisam pljuvao i terao Klopa samo zato što se te moje želje ne ispunjavaju momentalno

    Ubeđen sam bio da Klop ne bi potpisao da nije dobio garancije da sa njim neće postupati kao sa Rodžersom, a ono što je predhodno radio u Dortmundu garantovalo mi je da će ostaviti mnogostruko jači i ozbiljniji Liverpul nego kakav je zatekao.
    Ako posle Keite i Fabinja ovog leta ugrabe još Fekira i recimo Oblaka, onda bi što se transfera tiče mogli reči (na jeziku vas mlađih), da smo prešli igricu
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Ma da, transfer želje, na to sam mislio.

      Što se tiče teranja Kloppa, to je bila glupost ko god da je pisao(a istina da je bilo).

      Ja sam rekao da Kloppu dajem još sledeću sezonu da napravi iskorak. E sad bi bio mali čovek kad bi to prećutao i govorio...to Kloppe, ti si car, vodi nas još 10 godina.

      Ovo što pokazujemo je ogroman napredak. Nešto što se videlo i pre, ali u manjim segmentima. Ovo sad je već veliki napredak. Sledeće sezone očekujem nešto više, prvenstveno u PL-u. Bar da budemo u trci za prvo mesto. Ne moramo da osvojimo, ali da budemo tu negde. To bi bio za mene uspeh, pa ako izvučemo, izvučemo.

      Tako da, menjam mišljenje. Dajem Kloppu bar još dve sezone.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Jako bi bio razočaran, da iz bilo kog razloga ne odradi 7 godina iz ugovora.....
        Danas nešto čitam, da su glavešine Reala za Poketina, a navijači po raznim anketama za Klopa...., e tu bi se tek sk***ao, mislim da neko vreme ni fudbal ne bi gledao, samo bi pecat išao
        Velika mi je želja bila da preuzme Liverpul, a i ovog momenta sam 100% ubeđen da u tom trenutku bolje nije moglo a ni sada Liverpul do boljeg ne može, tako da, samo opušteno
        ¡Si Señor!

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post
          Ma da, transfer želje, na to sam mislio.

          Što se tiče teranja Kloppa, to je bila glupost ko god da je pisao(a istina da je bilo).

          Ja sam rekao da Kloppu dajem još sledeću sezonu da napravi iskorak. E sad bi bio mali čovek kad bi to prećutao i govorio...to Kloppe, ti si car, vodi nas još 10 godina.

          Ovo što pokazujemo je ogroman napredak. Nešto što se videlo i pre, ali u manjim segmentima. Ovo sad je već veliki napredak. Sledeće sezone očekujem nešto više, prvenstveno u PL-u. Bar da budemo u trci za prvo mesto. Ne moramo da osvojimo, ali da budemo tu negde. To bi bio za mene uspeh, pa ako izvučemo, izvučemo.

          Tako da, menjam mišljenje. Dajem Kloppu bar još dve sezone.
          Ovo nije tačno, baš si velik zato što menjaš mišljenje.

          Ja sam otpočetka srećan i ponosan jer je Klop naš trener. Jeste da je bilo u početku velikih propusta i nedostataka ali to je bio početak procesa. Sada iz ove trenutne perspektive možda nismo osvojili ništa, to je činjenica, ali onaj koji ne vidi napredak kluba na svakom mogućem planu taj nije iskren, ili je zaboravio kako je bilo u prethodnih 10 godina. Vezali smo dve sezone u top 4, što je retko bio slučaj u prethodnom periodu, igali finale dva evropska takmičenja, kupujemo najpametnije moguce (i uglavnom igrace koji nisu Englezi, sto je veoma bitno a uzasno me je nerviralo), privlacimo igrace koje u prethodnom periodu nismo mogli, igramo lep atraktivan fudbal sto je meni takodje veoma bitno. Ne bih postavljao nikakve ultimatume, jer sezona zavisi od mnogo faktora, ali iz ove perspektive volio bih da Klop ostane kod nas sto duze jer konacno bas sa nestrpljenjem cekam tekme, i veoma pozitivna atmosfera vlada oko kluba.A pored toga, na osnovu pravca u kom se klub krece čvrsto verujem da će biti trofeja u narednim godinama.

          edit
          Last edited by mark !t zer0; 01-06-18, 18:33.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • El se misli na ovog Dembelea iz Barce ? Ako je tako, onda svakako druga opcija.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman View Post
              El se misli na ovog Dembelea iz Barce ? Ako je tako, onda svakako druga opcija.
              A kog bi ti Dembelea[emoji3]
              Svakako Oblak je poslednji deo slagalice, a sa Fekirom dobijas ogroman boost u napadu i sta ce ti vise kreacije i brzine od Fekira/Salaha/Manea, prosto Dembele nam nije potreban iako jeste ogroman potencijal. Tako da druga opcija.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Oblak ne nože ono što je sam malopre video na utakmici Francuska - Italija. Samo kazem.

                Nama svakako treba neki ofanzivni igrač, ja bih najviše voleo da to bude špic. Imam osećaj da bi Zaha bio pun pogodak ako je raspoložen da bude rotacija. U nekim kombinacijama može da pokrije sve tri ofanzivne pozicije.
                Last edited by mark !t zer0; 01-06-18, 22:33.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by TeaFam View Post
                  Ovo nije tačno, baš si velik zato što menjaš mišljenje.



                  Originally posted by somborac View Post
                  Jako bi bio razočaran, da iz bilo kog razloga ne odradi 7 godina iz ugovora.....
                  Danas nešto čitam, da su glavešine Reala za Poketina, a navijači po raznim anketama za Klopa...., e tu bi se tek sk***ao, mislim da neko vreme ni fudbal ne bi gledao, samo bi pecat išao
                  Velika mi je želja bila da preuzme Liverpul, a i ovog momenta sam 100% ubeđen da u tom trenutku bolje nije moglo a ni sada Liverpul do boljeg ne može, tako da, samo opušteno
                  Ma nema šanse. Nije Klopp takva glava. Ne bi on otišao dok ne završi ovde šta je zacrtao ili bar dok vidi da ne može bolje. Zato ga i volim. Lojalan je lik.

                  I ja bi drugu opciju svakako. Daj neku klasu na golu, dosta mi je više Minjolea, Kariusa, Batlanda i sličnih. Stavi neku zver, da i mi vidimo kako je to kad ti golman izvadi tekmu.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Rekao je Klop nešto da ih ne bi preuzeo posle onog finala, da li nikad ili tako nešto...

                    Mislim da im je i Poketino pusta želja. A Venger realnost.

                    Ali eto, toliko o Klopu...

                    Comment


                    • Ma Poketino vlaži na pomisao Real Madrida, rekao bih i da se nabacuje. E, sada ne znam kakva je situacija sa Totenhemom jer je skoro potpisao ugovor do 2022 čini mi se. Istina je da nema previše dostupnih vrhunskih menadzera, i da je on jedan od boljih, ako je uopšte dostupan, ali mislim da bi on izgoreo tamo. Ne znam kako bi uspostavio autoritet, on je smešan lik u odnosu na dosta glava iz Reala. Realno, ko god da ode tamo, biće pod najvećim pritiskom, i čeka ga baš, baš težak posao. Nije on spreman za takav izazov, a i porazno bi bilo da ode iz Spursa a da ništa opipljivo nije uraduo sa ovom vrhunskom ekipom, koju je sam i izgradio. Kada to uradi, onda može na sledeći nivo. Ni Klopp mi ne deluje kao čovek za taj posao, a šanse da se to desi su jednake nuli, dakle ne postoje, iz više razloga.
                      Last edited by mark !t zer0; 02-06-18, 05:20.
                      sloboda ili ništa

                      Comment


                      • Ovo nije realno, čovek ima više vrhunskih odbrana u jednom gifu od desetak sekundi, nego Migs i Karius za celu sezonu

                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Comment


                          • Fabinho+Fekir kakav pocetak roka.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Navodno je neki Fekirov prijatelj isto objavio da ce Nabil postati igrac Liverpula.

                              Nema sta, ako je tacno, Liverpul odradjuje pravi posao.

                              Comment


                              • I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X