Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • meireles je najbolji kao attacking midfielder i tu treba da ostane.

    ma igrace suarez, rekao mi keni juce

    salim se. ne znam, nadam se da ce biti spreman.
    http://www.prekoramena.com/t.item.21...lika-voli.html

    http://www.prekoramena.com/t.item.25...l-everton.html

    http://www.prekoramena.com/t.item.29...milionera.html

    Comment


    • Najrealnije je da pocnemo onako kako je Joe napisao, sa Kuytom umesto Suareza. Prekratko ce on biti u trenaznom procesu za tako ozbiljnu utakmicu, ipak je otvaranje sezone, jako je bitno pobediti, videli ste sta nam se desilo sa sezonom kada je Reina sam sebi ubacio loptu u gol protiv Arsenala (ne kazem da je bilo samo zbog toga, ali je jako bitno kako pocinjes sezonu). Jao ljudi, ne mogu da docekam vikend, pa onda jos kad se vrate Suarez i Kapiten, stigne Enrike. Jako mnogo ocekujem
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Masala bice sexa

        Sto se tice onog ag Reine,ne mozes mu zameriti,ja mislim da posle svega onaj ko mu to zamera i nije neki fan (realni).
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Ma ja Reinu obozavam, nije stvar u tome uopste. Nije mu to trebalo, ali nas je izvadio iz toliko losih utakmica, ima i on pravo da pogresi. Kada sam video koliko mu je tesko palo, shvatio sam koliko voli klub, a to je meni dovoljno. Taj nesrecni gol nas je ukleo za pola sezone.
          Last edited by Nebojsa; 09-08-11, 16:55.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Suza mi krenula dok sam gledao Religion.
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Takodje. Ja ga okacio na FB odmah, cisto da se vidi ko su navijaci Liverpoola. Nijedna navijacka grupa nije prosla kroz Hillsbrough, Heysel, Istanbul, i to sve u 30ak godina. Dodaj jos ovih 20 godina suse, a da broj navijaca i dalje raste. Stvarno je religija. A i ceo klip je strasno reziran i uklopljen sa muzikom.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Ove godine Liverpool je kako se kaze favorit iz sjenke

                Comment


                • Plavusa, dosta nam je Lukasa, imamo 5 boljih veznjaka od njega kad se kapiten oporavi.

                  Sto se Raula tice, on voli kad iza njega u veznom redu ima neko defanzivniji pa da moze da ide napred ali generalno kad bi mu se ukazalo na neke stvari, boljih DM malo ima. On je igrao dugo u Portu, gde se igra totalna ofanziva i tog klasicnog zadnjeg veznog prakticno nema. Miran na lopti, u proseku trci 13,04 km i to je najvise u ligi, odlicno se postavlja, jak u duelu, jak u skoku, eksplozivan, ume da povuce ekipu, ima sut, pas, ma igrac kakav se samo pozeleti moze.

                  Idealna postava za Sanderlend:

                  Reina-Keli(Dzonson povredjen), Karager, Ager, Robinson (ako ne dodje Enrike)-Meireles,Henderson,Akvilani-Dirkenstajn,Dauning,Kerol.

                  Sto se Pepea tice:

                  Pepe Reina: ‘I would die for that Liverpool shirt’

                  Mislim da je ovo dovoljno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Samo da nam Raul ne ode... Mada ga vec dugo ni sa kim ne povezuju, pogotovo ne sa velikim klubovima. On nam je bio najbolji igrac u drugoj polovini sezone, i u ovoj ce biti veoma bitan, jos kada bude imao kome da doda. Sve u teoriji zvuci jako dobro, da li ce tako biti i u praksi videcemo.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Ma naravno,da ne voli vec je 5 puta mogao da ode.
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Originally posted by Liverpool FC View Post
                        Suza mi krenula dok sam gledao Religion.
                        Znaci nisam samo ja emotivan

                        A ova sapunica sa Enrique-om se pretvara u nesto slicno kao sa Adam-om.Treba nam lijevi bek,mada je Aurelio meni sasvim dobar i zahvalan igrac,ali on ce pola sezone provesti povrijedjen,kad se sjetim da se povrijedio igrajuci fudbala sa djecom u dvoristu

                        Jedva cekam tu subotu,najezio sam se kada sam slusao YNWA protiv Valencie,nedostojao mi je.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                          Znaci nisam samo ja emotivan

                          A ova sapunica sa Enrique-om se pretvara u nesto slicno kao sa Adam-om.Treba nam lijevi bek,mada je Aurelio meni sasvim dobar i zahvalan igrac,ali on ce pola sezone provesti povrijedjen,kad se sjetim da se povrijedio igrajuci fudbala sa djecom u dvoristu

                          Jedva cekam tu subotu,najezio sam se kada sam slusao YNWA protiv Valencie,nedostojao mi je.
                          U fazonu "Give me back my YNWA you bitch".
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Sad smo ubedljivo najjaci na centralnim veznim u ligi, imamo najboljeg golmana, desnog beka, jednog od dva najbolja napadaca a zdrav Dzerard je institucija za svakog igraca pojedinacno i kljuc ove sezone i jeste zdrav Dzerard jer taj je znao i sa 10 balvana u ekipi da pobedi jake protivnike. Sad ima ekipu oko sebe i nevidjenog trenera pa moze da nas vodi dokle bude zeleo, samo da dodje levi bek i da se dobro uigra ekipa.

                            Jos jedna stvar sto se tice Reine, od 58 bodova prosle sezone on sam je zasluzan za oko 18-22 s obzirom na to sta je sve branio. Nemam bas vremena da racunam sad precizno.
                            sigpic

                            Comment


                            • Da se razumemo, ja nisam fan Lukasa, ali sam isto tako svesna da ga veliki broj navijaca obozava. Sta sad. Postoji ukupno 3 igraca LFC-a koje ne volim, ali ne zelim da navlacim na vrat negativne komentare. I ja mislim da ima boljih od Lukasa.
                              Sto se bekova tice, samo da se Ager ne povredi, on mi je mnogo nesto osetljiv mladic, s obzirom na poziciju koju igra.

                              Meirelesa su toliko povezivali sa Italijom, a ja se taman nameracila na dres sa brojem 4. Ma, moj avatar vam dovoljno govori.

                              http://www.youtube.com/watch?v=wiULS...&feature=share
                              http://www.prekoramena.com/t.item.21...lika-voli.html

                              http://www.prekoramena.com/t.item.25...l-everton.html

                              http://www.prekoramena.com/t.item.29...milionera.html

                              Comment


                              • Ma nek ga obozavaju, bitan je interes kluba a ne njih. Dzerard, Meireles, Akvilani, Henderson i Adam su bolji od njega i nema potreba da on igra prvu.

                                Ovde mozes slobodno da kazes koga ne volis, neces dobiti negativne komentare jer svako ima pravo na svoje misljenje. Ali ti igraci nisu sigurno Dzerard, Karager, Pepe, Suarez i ostali sto vrede, bar pretpostavljam. Verovatno ne volis Ngoga, Poulsena ili tako te sto nas upropastavaju kad su na terenu, a njih niko ne voli i cekamo da ih Komoli i Keni zavale nekom.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X