Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jaoj kako mi je sumnjivo ovo sa Atleticom i Oblakom i produzenjem ugovora i klauzulom od 200m.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by krele90 View Post
      Hahahha cuj Arsenal ti bas volis tako da lupas? Arsenalove mete su Riko i Leno. Koliko je meni poznato Oblak se izjasnio da zeli da ostane u Atletiku, realno dok je tamo Simeone garantovano ima najbolju odbranu ispred sebe. A i ta odbrana čini golmana mnogo boljim i ima vise samopouzdanja.
      Nije se lepo tako izražavati.
      Last edited by Jax Teller; 29-05-18, 21:21. Reason: Druga opomena za MarkoNFL, treće neće biti to je sto posto.

      Comment


      • Originally posted by Dale View Post
        Precijenjen je blaga rijec. Vjerovatno najprecjenjenija persona koja se ikad bavila fudbalom. Ono sto ste vidjeli od Kariusa u subotu, od ovog biste vidjali svake sedmice.

        Italija, ne racunajuci Buffona ima 4 bolja golmana, odgovorno tvrdim: Perin, Consingli, Meret i Sirigu, a ni Viviano i Mirante uopste nisu daleko.

        Znam da ce sad vecina reci vidi ove budale sta pise, ali je fakat tako, 100%.

        Odlicnih se golmana, bas odlicnih moze naci za 15-20 miliona (Lopes, Patricio, Ruffier, Horn .. ), a ova mala prevara sumnjam da bi vrijedila manje od 40-50, s tim potezom biste ponisitili fantasticne poteze, u vidu dovodjenja Keite i Fabinha.
        Slično mišljenje i ja imam o Donarumi. Ne bih njega nikako jurio.



        Ma nema ništa od Oblaka, bezv mi je da se i nadam.

        Može Alisson svakako. To je odmah ogroman upgrade u odnosu na trenutno stanje. Samo će biti baš zaebano sa Romom. Ako i bude na prodaju, biće masno i bolno.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Srećan rodjendan, za mene, najvećem ikada. Čovek koga sam uvek gledao da iskopiram, večita inspiracija, kapiten! Da pokori Škotsku i da se vrati da nasledi Klopa kada za to bude vreme.

          Last edited by F ili P; 30-05-18, 07:11.

          Comment


          • Originally posted by F ili P View Post
            Srećan rodjendan, za mene, najvećem ikada. Čovek koga sam uvek gledao da iskopiram, večita inspiracija, kapiten! Da pokori Škotsku i da se vrati da nasledi Klopa kada za to bude vreme.

            Najveci ikada!

            Comment


            • 6 sati sam cucao ispred Anfield-a da mi ovaj covek potpise dres...ako izuzmemo porodicu, najvrednija stvar koju posedujem je upravo to parce tkanine sa potpisom velikog Stevie G-a...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Oliver Bond@Oliver__Bond
                Liverpool are interested in Wilfried Zaha, says @ed_aarons
                Kažu da nema veze sa Fekirom. Totalno nepovezani transferi.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment




                • Igraci mogu da se kupe, ali ovo nema niko na svetu.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Odlican je Zaha, dobro bi nam dosao.
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • Navodno se i Bajern uključio za Fekira, ali je on obavestio direktora da bi u Liverpul.
                      Izgleda da se i ovaj posao forsira za pre SP-a, ko će onda dočekati prve pripremne utakmice

                      Off - Zašto je F ili P banovan?
                      Last edited by somborac; 31-05-18, 18:08.
                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • Juri Klopp da uzme sve pre SP-a.

                        Bilo bi lepo kad bi samo golman ostao da se pojuri posle SP-a.

                        Mada, danas nas povezuju sa Kurtoa-om. Što je mnogo bolje nego da čujem da nas povezuju sa Batlandom i sličnima.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Kurtoa je bolji i od Alisona i od Oblaka.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Ja bi ipak Oblaka da mogu birati.....

                            Sad sam proverio, prva pripremna utakmica 22.07., i to protiv Borusije, a par dana posle Siti sa sve Peponjom.
                            ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Allison ima strašnu sezonu, ali se slažem.

                              Ali što se tiče Oblaka, baš teško.

                              Oblak je meni u top3 golmana na svetu. Recimo drugi trenutno iza DDGa.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Dobar je on, ne kažem, ali mislim da je baš dosta ishajpovan, pogorovu u poslednje vreme, odrali bi nas. Setite se i Kurtoe iz Atletika. Strašno je branio. E, sad za mene su nijanse u pitanju, ili bar ne velika razlika, tako da bih bio prezadovoljan i sa Belgijancem, koji bi verovatno bio znatno jeftiniji.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X