Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by F ili P View Post
    Mozda Trapp, ne znam koja se prica sa njim nakon Bufonovog dolaska. Verovatno nije doatupan, inace i ne bas, ja bih nekog od ove dvojice. Ne znam od ovih ostrvljana mozda neko, ali sigurno nije to ta klasa.
    Ni ja ne bih Trappa. Što se tiče ostrva, samo su nas sa Batlandom povezivali. A to tek ne bih voleo. Pretplaćeni Englez, neka hvala.

    Što se tiče Donarume, znam da se Klopp i Rajola baš ne podnose...

    A nisam znao ovo za Oblaka. Odmah dati 100 miliona i rešiti pitanje golmana za narednih 10 godina. 100 miliona za narednih 10 godina...isplati se višestruko!
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Da se podsetimo na tragediju

      Comment


      • Vrijedi taj novac uloziti u dovodjenje Oblaka. Ali iako zbog klauzule izgleda jednostavan transfer, to ipak nije tako jer taj igrac (u ovom slucaju Oblak) treba pristati da dodje u klub a to opet zavisi od nekoliko faktora.

        Trap je solidan golman ali po mom misljenju on moze da bude samo rezervni golman u top klubovima.

        Comment


        • Kakav Donaruma, precenjen lik.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Originally posted by MareLFC View Post
            Kakav Donaruma, precenjen lik.
            Precijenjen je blaga rijec. Vjerovatno najprecjenjenija persona koja se ikad bavila fudbalom. Ono sto ste vidjeli od Kariusa u subotu, od ovog biste vidjali svake sedmice.

            Italija, ne racunajuci Buffona ima 4 bolja golmana, odgovorno tvrdim: Perin, Consingli, Meret i Sirigu, a ni Viviano i Mirante uopste nisu daleko.

            Znam da ce sad vecina reci vidi ove budale sta pise, ali je fakat tako, 100%.

            Odlicnih se golmana, bas odlicnih moze naci za 15-20 miliona (Lopes, Patricio, Ruffier, Horn .. ), a ova mala prevara sumnjam da bi vrijedila manje od 40-50, s tim potezom biste ponisitili fantasticne poteze, u vidu dovodjenja Keite i Fabinha.
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Sretan Fabinho svima koji slave

              Comment


              • Kako je krenuo prelazni rok...moguce da FSG ide na all in sezonu......zanimljivo ce biti naredne godine svakako...

                Sto se Fabinja tice...top pojacanje...dobar u oba pravca, moze vise pozicija da pokrije...i sto je nama najvaznije ima fantasticnu dubinsku loptu...za nas trojac napred, idealan igrac pre svega i zbog cinjenice da Monako poslednjih godina igra slicno nama, presing i brzi napadi...ovo je sve u teoriji, jos da vidimo u praksi ali sam veliki optimista...
                Last edited by ZvezdaIznadSvega; 29-05-18, 05:38.
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • https://sports.yahoo.com/amphtml/rev...214050818.html

                  everybody loves Klop. Inače, klub se uzdigao ne samo igrački i rezultataki, već možemo samo da skinemo kapu za poslednja tri plrelazna roka i kako se planski radi i dovode igrači. Ovo je neki novi Liverpool zahvaljuci Jurgenu. Budućnost je svetla.

                  Last edited by F ili P; 29-05-18, 06:40.

                  Comment


                  • Kako sve ovo mirise na vracanje svetskog giganta u sam krem fudbalske elite.
                    Tokom doba modernog i milionskog fudbala nismo bili konkurenti na trzistu igraca svetske klase u svom prajmu. Torres je jedini izuzetak.

                    Sada hrle kod nas iako ciljanog rezultata jos nema. Tu se vidi jacina Klopa kao trenera i koliko je projekat zapravo zdrav, ambiciozan i uverljiv, sto naravno prepoznaju igraci sirom Evrope.

                    FSG radi odlican posao. Bez priliva spoljasnjeg novca, klub dobro raspolaze svojim prihodima i cini se da je sad, nakon sto je kristalno jasno sta treba kupiti, idealno vreme za ulaganje veceg dela ustedjevine u poziciju i igraca koji se idealno uklapa u sistem. Nismo klub koji moze sebi da priusti panicne i skupe kupovine sa velikim rizikom, da pljusne 50 miliona i privuce igraca ogromnom platom, da bi se ovaj samo solidno uklopio i stopio u postojecu formu tima. Svaka cast onima koji zbog orgomnog kapitala to mogu da priuste, ali meni je ipak drazi i legitimniji nacin poslovanja Liverpula, pre svega zbog bahatog trosenja drugih klubova koji izvore svojih finansija ne nalaze u samom fudbalu.

                    Kao sto se vidi na tvitu okacenom iznad, ovo je tek pocetak mlade ekipe koja vec ima jedno finale lige sampiona, sa svim manama, nedostacima i neiskustvom.
                    Ako u narednom periodu uspemo da predjemo preko najveceg izazova iz prethodnih godina, a to je zadrzavanje kljucnih figura, bez dileme bicemo u najuzoj konkurenciji za naslov PL svake sezone (i to ne samo do zime).

                    Comment


                    • Originally posted by MarkoNFL View Post
                      100 mil za Oblaka i to je to.

                      Bila je skoro negde ovde diskusija da li golman toliko vredi.

                      Većina je bila da Oblak toliko vredi. Ima 25, i pozicija je rešena za naredih 10 godina.
                      S obzirom na današnje cijene vrijedi toliko. Kompletan golman. Doduše ispred sebe ima fenomenalnu odbranu, ali i Liverpul će se pojačati sa štoperom i možda desnim bekom.

                      Comment


                      • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                        S obzirom na današnje cijene vrijedi toliko. Kompletan golman. Doduše ispred sebe ima fenomenalnu odbranu, ali i Liverpul će se pojačati sa štoperom i možda desnim bekom.
                        Ne dovodimo mi vise stopere i bekove, mozda dodje neki klinac ali cisto sumnjam. Imas 3 stopera koja se bore za jedno mesto i bekove Clynea/Arnolda i Gomeza. Jedino golman i Fekir, od pojacanja koja mogu odmah u startnu.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Ne dovodimo mi vise stopere i bekove, mozda dodje neki klinac ali cisto sumnjam. Imas 3 stopera koja se bore za jedno mesto i bekove Clynea/Arnolda i Gomeza. Jedino golman i Fekir, od pojacanja koja mogu odmah u startnu.
                          Da, zaboravio sam Matipa, a i Lovren je bolji otkad je Van Dajk tu.

                          Sad čitam i Lemara želite, pored Fekira.

                          Comment


                          • Originally posted by BorisUnited99 View Post
                            S obzirom na današnje cijene vrijedi toliko. Kompletan golman. Doduše ispred sebe ima fenomenalnu odbranu, ali i Liverpul će se pojačati sa štoperom i možda desnim bekom.
                            Arsenal je mislim pri kraju da završi sa Oblakom.

                            Pa zato Alison kao meta.

                            Dosta igrača ima Liverpul po pozjmcama, kao Grujića.

                            Zna li se šta će biti s njim?

                            Comment


                            • Hahahha cuj Arsenal ti bas volis tako da lupas? Arsenalove mete su Riko i Leno. Koliko je meni poznato Oblak se izjasnio da zeli da ostane u Atletiku, realno dok je tamo Simeone garantovano ima najbolju odbranu ispred sebe. A i ta odbrana čini golmana mnogo boljim i ima vise samopouzdanja.

                              Comment


                              • Last edited by F ili P; 29-05-18, 19:52.

                                Comment

                                Working...
                                X