Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Brendan Rodžers zna više fudbala nego mnogi menadžeri na svetu. Voleo bih da vidim mnoge druge u njegovoj situaciji u tom trenutku i tih godina. Svakako je bilo prosečnih stvari, kojekakvih gluposti, ali sve u svemu, Brendan zaslužuje respekt za sve.

    Ovaj Fekir mi je sigurica, takvi dolaze lagano, ali što kaže Zola, nama trebaju i igrači na drugim pozicijama i to baš, baš urgentno.
    www.lfcserbia.com

    https://www.facebook.com/rukometniugao/

    Comment


    • Ne sporim, zna Brendan dosta fudbala ali je Liverpul bio iznad njegovih mogućnosti. Od prvog trenutka kad je stigao, FSG je radio sa njim šta je hteo. Nije imao svoj glas, nije umeo da kaže "NE" kad je trebalo, i to je bio jedan od najvećih problema. Ogromna mana za jednog TOP trenera, zato i nije TOP trener.

      Druga je bila što je bio nikakav motivator. Nije umeo da izvuče iz igrača onih dodatnih 20% kad zapne. I nije umeo da se snalazi pod pritiskom.

      Hvala njemu, ali što dalje od kluba. Možda za 10 godina uspe da skupi cojonese.


      Nadam se da je Fekir dimna zavesa, da se tom transferu posvećuje velika pažnja, dok se ispod radara završava neki top DM.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Fizioterapeut iz Liverpula tvrdi da Salah i Mane ipak nece postiti.
          Nadam se da je ovo istina i da momci shvataju da je ispred njih najveci trofej fudbala.

          Comment


          • U poslednjih 14godina, Liverpul je igrao jevropu 8 puta, a 4 puta je dolazio do finala. Pritom u tih 14godina Liverpul je prosecan tim, koji se uvek grcevito borio za mesto koje vodi u LS.
            Ali kad dodjemo do evrope, svaki drugi put dolazimo do finala.
            Last edited by Brian McShtull; 26-05-18, 09:28.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment




            • Došao je i taj dan.

              U finalu LŠ-a obično dobro razmislim za koga ću navijati, ali ovaj put se odavno već zna.

              Mislim da tek sad shvatam da je Liverpul u finalu LŠ-a.

              p.s. Još malo se ide po pivo. Na vreme da se počne.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Kako ne obozavati ovog lika

                Comment


                • To samo dokazuje koliko je ovaj klub veliki...nacin na koji ga njegove legende dozivljavaju za Karagera...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Sad bez preterivanja, ali mislim da moramo večeras dati 3 gola da bi se nadali pobedi.

                    2 Salah i 1 Virgil.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Trojka u sredini ce morati da ostavi sve na terenu veceras, 200% mogucnosti, kad na svu kratku rotaciju, nama se povrede Ox i Can. Videcemo kako ce Zidan da postavi igru ali jasno je da cemo nasu sansu veceras traziti iz kontri (pogotovu na Marselovoj strani jer je nemoguce da odigra disciplinovano ceo mec). Sansu cemo pretpostavljam traziti i u visokom presingu u par perioda tokom meca, mozda cak i od samog starta, ali to je mac sa dve ostrice jer Real u sredini ima dve masine koje su na 90 i vise procenata uspesnih dodavanja kroz sezonu - dakle ne grse. Ostatak meca nece biti bas prijatan za nas, Real ce drzati loptu sigiran sam 60+% vremena, moramo da budemo maksimalno koncentrisani i disciplinovani. Mislim da smo to uspeli samo u prvom mecu protiv Sitija, a ja se nadam i veceras.
                      Last edited by F ili P; 26-05-18, 16:27.

                      Comment


                      • Igrate na kontru al je Ramos bas ozbiljan problem, lik lagano pokriva dvojicu u kontri na razmaku od 10 metara.
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Igrate na kontru al je Ramos bas ozbiljan problem, lik lagano pokriva dvojicu u kontri na razmaku od 10 metara.
                          Da, Ramos i Casemiro koji isto pokriva sve. Ja se tesim gledajuci dvomec sa Bajernom gde je levo duvala strasna promaja.

                          Nema sta, na papiru mi deluje nemoguce da ih dobijemo, Zizu ako stavi Bejla na primer levo na Trenta, mi smo u ozbiljnom problemu.

                          Ostaje da verujemo u cudo, i neko ludilo gde za 10-15 min noseni tribinama, nalozeni dajemo 3 gola i povlacimo se u 16. Moja jedina zelja je da izginu i da Lovren ne bude direktno zasluzan za jedan njihov gol. Nije mnogo.

                          Comment


                          • Mislim da će biti očekujte neočekivano od Kloppa. Zna i on da mora neku inovaciju da unese da bi dobili.

                            Nek se Lovren povampiri, kao protiv Spursa kad je bilo 2-2. Tad je stavio Kejna u dzep i odigrao vrhunski. A može kao i protiv Sitija kući u LŠ. Ume on da odigra vrhunski, samo da mu glava bude na mestu danas.

                            Što se tiče Trenta, mali je pokazao protiv Sanea, koji je tad bio u najboljoj formi da može ozbiljno da sačuva igrača.

                            U suštini, sve zavisi od njihove psihe i Kloppovih taktičkih zamisli.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Mislim da će biti očekujte neočekivano od Kloppa. Zna i on da mora neku inovaciju da unese da bi dobili.

                              Nek se Lovren povampiri, kao protiv Spursa kad je bilo 2-2. Tad je stavio Kejna u dzep i odigrao vrhunski. A može kao i protiv Sitija kući u LŠ. Ume on da odigra vrhunski, samo da mu glava bude na mestu danas.

                              Što se tiče Trenta, mali je pokazao protiv Sanea, koji je tad bio u najboljoj formi da može ozbiljno da sačuva igrača.

                              U suštini, sve zavisi od njihove psihe i Kloppovih taktičkih zamisli.
                              Ma nema nista od toga, izgubljen je ovo mec. Bar smo dosli do finala, meni dosta.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                                Ma nema nista od toga, izgubljen je ovo mec. Bar smo dosli do finala, meni dosta.
                                Nadam se da je ovo neko tvoje sujeverje. Svaki bas post moras da naglasis a realno nisu toliko lose sanse.
                                insta: engleski_dopisnik

                                Comment

                                Working...
                                X