Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Inace, ne bi me cudilo da su se Buvac i Klop stvarno razisli zbog razlicitog vidjenja igre. Koliko sam ja skapirao, Buvac stoji iza cele te gegenpres price, a ove sezone ste bas retko igrali onaj heavy metal gegenpress. Presing je i dalje tu, ali daleko od onoga iz prosle sezone. Igra se dosta ozbiljnije i racionalnije, energija se vise cuva. Meni cak izgleda i kao da bez Kutinja lakse izvodite presing, delotvorniji je i dosta manje energy consuming kad se izvodi kako treba. Ima naravno saka meceva gde ste mu jebali kevu al je Klopara skapirao da to ne moze da funkcionise na duze staze, week-in week-out.
    Last edited by bici; 05-05-18, 11:55.
    Originally posted by Dekinjo
    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
    Originally posted by La Jugoslavia
    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

    Comment


    • Originally posted by bici View Post
      Inace, ne bi me cudilo da su se Buvac i Klop stvarno razisli zbog razlicitog vidjenja igre. Koliko sam ja skapirao, Buvac stoji iza cele te gegenpres price, a ove sezone ste bas retko igrali onaj heavy metal gegenpress. Presing je i dalje tu, ali daleko od onoga iz prosle sezone. Igra se dosta ozbiljnije i racionalnije, energija se vise cuva. Meni cak izgleda i kao da bez Kutinja lakse izvodite presing, delotvorniji je i dosta manje energy consuming kad se izvodi kako treba. Ima naravno saka meceva gde ste mu jebali kevu al je Klopara skapirao da to ne moze da funkcionise na duze staze, week-in week-out.
      Ove sezone smo baš modifikovali taj gegenpres. Dosta je to umanjeno i energija se racionalnije koristi. I više mi se sviđa ovako. Veći je balans i igrači nisu mrtvi u poslednjih 20ak minuta. Ima par utakmica izuzetak, gde ih je Klopp ubio do 70og minuta, ali to je manjina.

      Isto tako smo se dosta poboljšali protiv bunkera, lakše dobijamo te utakmice, dok protiv većih timova teže dolazimo do bodova. Što je prošle sezone bilo totalno obrnuto.

      Može se reći da se odlazak Coutinha ne oseća. I isto mislim kao i ti da smo bez njega bolji timski. Izgubili smo na lucidsnosti i kreativnosti, ali timski smo dosta dobili. Mane je donekle preuzeo njegovu ulogu. Više ne igra čisto krilo, više je kao neka prikrivena desetka. Ulazi baš često u sredinu i pokušava donekle da preuzme Coutinhovu ulogu.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment




      • Mali Trent u sredini, ili 3-5-2?

        Mada mislim da je 4-3-3 sa Trentom u sredini.

        Danas samo bez povreda i ja ću biti srećan.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Danas nek nam bude taktika..."presing na Bakajoka".

            Taj je više lopti pogubio od bilo koga.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Sta mislite da li postoji sansa da Clyne zaigra u finalu LSa?
              Mada ne znam koliko bi bilo fer, TAA je zasluzio da igra. Ali opet mislim da bi bili mnogo jaci sa Clyne-om bar defanzivno.

              Sledece godine ako bog da, da Clyne bude zdrav. Onda bi cetvorka nazad izgledala mnogo ozbiljnije. Clyne ? VVD Robbo
              Last edited by Brian McShtull; 06-05-18, 15:56.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Postoji svakako. Klajn tek vraća formu, ali smo svakako defanzivno jači sa njim nego sa Trentom. Gubimo u napadu, jer Klajn ima dosta limita. Ali ako će to sprečiti da nam prolaze iza leđa Ronaldo, Isko ili ko već...možda bi trebalo razmisliti o tome.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Izgleda idemo po Fekira.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Izgleda idemo po Fekira.
                    I Dembela.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ako idemo po Dembelea, znaci da je on zamena za Salaha. Mada ja njega ne bih dovodio, a i ne znam kolika cifra bi bila u pitanju, a Liverpul im sigurno nece platitu vise od 70,80m.
                      Fekir mi izgleda mnogo realniji.

                      Last edited by Brian McShtull; 06-05-18, 18:59.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Fekir je onako bas tip igraca kakvog Klop voli. Mislim da ce se bas dobro uklopiti u Liverpulu.

                        Na kojeg Dembelea mislite?

                        Comment


                        • Može Fekir, može. Napraviće Klopp od njega još veću zverku.

                          Ovo za Dembelea mi ne pije vodu...

                          Ako prodaju Salaha, stvarno su dbli...
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ma ne vjerujem da je transfer Fekira u funkciji moguce prodaje Salaha.

                            Puno je utakmica, vaznih utakmica, tokom sezone i naigrace se Fekir i ova standardna trojka u napadu dosta.

                            Comment


                            • Ne, ne, Fekir mu dođe kao zamena za Coutinha.

                              Ali ovo za Dembelea mi ne pije vodu. Jedini razlog da dovodimo njega je nečiji odlazak. Tako da se iskreno nadam da je samo medijska patka.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Šta kaže RMC, 70m za Nabila. Njegov dolazak bi slavio koliko i osvajanje LS.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X