Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Misliš na Keitu ili na Wernera? Ili na obojicu?

    Sutra obavezno VVD-Deki štoperski duo. A na sredini obavezno Emre u nekoj kombinaciji.
    Na Keitu sam mislio, perfektan igrac za nas, ali bih takodje voleo i Wernera da dovedemo. Ne znam kolike su sanse za to, ali mislim da cemo biti u dobroj poziciji za tako nesto.

    Za stopere se slazem, ali me zanima ko ce igrati desnog beka.

    Comment


    • Još letos sam pisao da se Liver povezuje sa Vernerom, samo što je mene posle malo razočarao kada je tražio izmenu u Turskoj zbog velike buke
      Nekako mi igrač sa slabom petljom ne priliči imenu Liverpul
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Originally posted by somborac View Post
        kada je tražio izmenu u Turskoj zbog velike buke
        Nisam znao za ovo. Nista od njega onda, ne uklapa se u ambijent.

        Comment


        • Pa coveku se vrtelo u glavi, znaci imao je problem, nije trazio izmenu zato sto se uplasio.

          Comment


          • Mislim da je Timo pravi igrač za nas. Odlično bi se uklopio u tim!

            Brz, odlično kretanje bez lopte, ima strašan osećaj za prostor. Ume lepo da razigrava igrače. Po potrebi može i oba krila da igra. I što je najvažnije, ne bi mu mnogo trebalo da se uigra. Lajpcig igra brz, napadački fudbal. Bio bi odlična rotacija za Firmina. Ako može da se uzme po nekoj razumnoj ceni, ja ne bih razmišljao uopšte.

            Što se tiče petlje, ima 22 godine. I ne bi mogao da izabere boljeg trenera od Kloppa da radi na tome sa njim. Napravio bi od njega zverku.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Opet neki igrač za rotaciju, plus sumnjam da bi bila korektna cena, ima eto već drugu solidnu sezonu,a i drugi se interesuju za njega......., i šta bi onda sa Solankeom!?
              Iskreno meni puno više prija što se sve glasnije povezujemo sa Lemarom ili Alisonom, koji bi iste sekunde doneli boljitak i to ogroman, dok za Susa ili ovog Vernera baš i nisam siguran.
              Iskreno malog Sesenjona nisam gledao, ali bi i njega pre uzeo ili Žoržinja u slučaju da ne zadržimo Džana
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Za mene bi idealno bilo Fabinho i Fekir, sad ne znam koliko bi bilo realno da uz njih dodje i Oblak/Alison. Pre bih drzao Kariusa, nego Hendersona/Cana u vezi. Svakako ako dodje novi golman, Karius mora da brani kupove.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Nabil mi je zanimljiv par godina unazad, malo me zabrinulo što je opet povređen, ali izgleda ništa ozbiljnije pa bi ubrzo trebao da se vrati u ekipu, i za njega sam siguran da bi momentalno dao drugu dimenziju Liverpulu, ubeđen sam da bi kao i Salah tek tu pokazao šta sve može
                  ¡Si Señor!

                  Comment


                  • Moramo da pratimo situaciju i brzo da reagujemo, da se ne desi Kutinjo od proslog leta. Fekir bi mogao i Salaha da zameni ako se on odluci da ide u Real.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Comment


                      • Originally posted by somborac View Post
                        Opet neki igrač za rotaciju, plus sumnjam da bi bila korektna cena, ima eto već drugu solidnu sezonu,a i drugi se interesuju za njega......., i šta bi onda sa Solankeom!?
                        Iskreno meni puno više prija što se sve glasnije povezujemo sa Lemarom ili Alisonom, koji bi iste sekunde doneli boljitak i to ogroman, dok za Susa ili ovog Vernera baš i nisam siguran.
                        Iskreno malog Sesenjona nisam gledao, ali bi i njega pre uzeo ili Žoržinja u slučaju da ne zadržimo Džana
                        Pazi, ako pričamo sledeće sezone o borbi za titulu, onda ne možeš da imaš Solankea kao drugog špica. Da me ne shvatiš pogrešno, gotivim Solankea, i dečko je ogroman talenat, ali ono što je pokazao ove sezone nije dovoljno da bude sledeće drugi špic u ekipi. Ja sam samo realan. Ako hoćeš titulu, moraš da kupuješ odmah kvalitet.

                        Ne daj Bože da se Firmino povredi sledeće sezone, mi ostasmo sa Solankeom i Ingsom kao glavnim igračima u špicu. Za ekipu koja se bori za titulu, to je neodgovorno.

                        Timo je mnogo bolji igrač trenutno od Solankea. To je činjenica. I doneo bi ekipi odmah boljitak. Plus bi sa njim mogli da menjamo formaciju kad ne ide. Staviš njega na špica a Firmina na 10ku.

                        Hoćemo da se borimo za titulu, a povezujemo se sa Sesinjonom. Ne ide to tako. Dečko je talenat ogroman, ali ti ne donosi borbu za titulu sledeće sezone.

                        I naravno da ne bih dovodio Tima a da zbog toga ispaštaju ostali potencijalni trasnferi. Vreme je da se kupe još 3-4 kvalitetna igrača i da se pojuri titula.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Pre 10ak dana sam citao vest da Juventus trazi od Cana da potpise predugovor u roku od 7 dana, a u suprotnom od transfera nece biti nista.

                          Prosao je taj rok i nista se ne desava.

                          Comment


                          • Ja sam pročitao negde da je Emreov agent rekao da će odluka biti doneta tek na kraju sezone.

                            Nešto se Emre lomi sam sa sobom. Mislim da ni on još ne zna šta da radi.

                            Osim ako nije istina da čeka poziv Reala. Ali to mi je baš ono sapunica.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Ja bih bas voleo da ostane, trenutno mi je najbolji igrac na sredini.

                              Comment


                              • Koga sutra očekujete na desnom beku? Trenta ili Gomeza?

                                I kakvu sredinu očekujete?

                                Emre, Hendo i Ox?
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X