Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odosmo mi na +7 u odnosu na Čelzi na petom mestu.

    Lepo je kad znaš da na 9 utakmica do kraja smeš dva puta da kiksneš! Dobro će doći za LŠ!
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Sve čestitke na pobedi.
      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

      Comment


      • Hvala Mags!

        Srećno u nastavku i nadam se da ukrštamo koplja i sledeće sezone u PL-u.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Odlicna pobeda. Svi su bili dobri, koliko sigurnosti daje VVD i koliko je Lovren sigurniji uz njega, prijatno sam iznenadjen Hendersonom. Sledece subote protiv Utd. u 13:30, gorece.
          Prica se o povratku Susa na leto, bilo bi lepo kad bi se on vratio.

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Odlicna pobeda. Svi su bili dobri, koliko sigurnosti daje VVD i koliko je Lovren sigurniji uz njega, prijatno sam iznenadjen Hendersonom. Sledece subote protiv Utd. u 13:30, gorece.
            Prica se o povratku Susa na leto, bilo bi lepo kad bi se on vratio.
            Koliko mi je bilo krivo kada je odlazio, on i Pacheco su mi bili bas gotiva iz nase akademije, s tim da je ovaj nestao a Suso opravdao potencijal. Odlican igrac, bas bih voleo da se vrati.
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Pacheco je propao, ali Suso se bas dobro snasao.

              Comment


              • Nisam verovao da cu ovo reci, ali Lovren mora biti starter.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Citam sada da smo zainteresovani za Reusa, dodji majstore, jedan od omiljenih igraca.
                  sloboda ili ništa

                  Comment


                  • Zanimljiv dokumentarac o LFC Serbia link

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Citam sada da smo zainteresovani za Reusa, dodji majstore, jedan od omiljenih igraca.
                      Nikako brate.

                      Da se razumemo, dečko je ogroman talenat, ali nam ne treba još jedan Staridz u timu. Tek smo se ovog otarasili.

                      Rojs nije video ozbiljnog fudbala, a evo mu 28 godina. Mislim da ne bi mogao da izdrži PL sa ovim njegovim staklenim nogama.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Pojavilo se par imena, ali sumnjam da tu ima neke ozbiljne priče, a iskreno od ovih što se spominju ja bi samo Žoržinja iz Napolija razmatrao, i to pod uslov da dođe po ceni kako se spominje.....
                        ¡Si Señor!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Nikako brate.

                          Da se razumemo, dečko je ogroman talenat, ali nam ne treba još jedan Staridz u timu. Tek smo se ovog otarasili.

                          Rojs nije video ozbiljnog fudbala, a evo mu 28 godina. Mislim da ne bi mogao da izdrži PL sa ovim njegovim staklenim nogama.
                          Kako mislis da je talenat i da nije video ozbiljnog fudbala? Nije mi to bas jasno. Covek je dokazan vrhunski fudbaler koji je pokazao i kroz Ligu Sampiona i kroz Bundesligu o kojoj se klasi radi. Sto se tice povreda, donekle bih se slozio sa tobom, ima tu problema, pogotovu ove godine i veliki je upitnik ali trebalo bi tu ispratiti situaciju u kakvom je stanju. Evo I sada vratio se par meceva i reseta, glavni igrac odmah, resava meceve.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Kako mislis da je talenat i da nije video ozbiljnog fudbala? Nije mi to bas jasno. Covek je dokazan vrhunski fudbaler koji je pokazao i kroz Ligu Sampiona i kroz Bundesligu o kojoj se klasi radi. Sto se tice povreda, donekle bih se slozio sa tobom, ima tu problema, pogotovu ove godine i veliki je upitnik ali trebalo bi tu ispratiti situaciju u kakvom je stanju. Evo I sada vratio se par meceva i reseta, glavni igrac odmah, resava meceve.
                            Nisam se dobro izrazio. Ne mislim nikad u karijeri nije video ozbiljnog fudbala, već u poslednjih nekoliko sezona. Daj Bože da ima i preko 20 utakmica u ove poslednje dve sezone u nogama.

                            Veliki je rizik po meni i nepotreban dovoditi rovitog igrača, pogotovo u PL-u.

                            Da je zdrav, ne bih razmišljao minuta, a ovako i ne baš...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Inače, jedno pitanje za Liverpulovce.

                              Šta gledate večeras?

                              Ja sam u nedoumici i mislim da ću gledati PSG - Real. Realno smo rešili dvomeč, tako da bi valjalo ispratiti gigante.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • LFC su gledati uzivo, a PSG - Real cu ispratiti extended highlights.

                                Nisam odavno gledao knock-out fazu na Enfildu, bice odlicna atmosfera.

                                Comment

                                Working...
                                X