Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by somborac View Post
    Tu su još i Gomez i Solanke...., neka ih daleko je sledeći vikend a njima sigurno treba utakmica.
    Daj Solankea na beka pa šta bude.

    Trent odličan u poslednje vreme. Ladno je istisnuo Gomeza iz prvih 11. Iako očekujem da se vrati uskoro.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • ¡Si Señor!

      Comment


      • Jurgen Klopp has spoken about his right-back dilemma - a pleasant one at least - and praised the trio of Nathaniel Clyne, Trent Alexander-Arnold and Joe Gomez.

        “It’s an unbelievably important position,” the manager said. “It is one of the most important in world football because they were defenders but now they are sometimes defenders and sometimes attackers.”

        “Clyne is the most experienced one but was injured. He has speed, is technically good, he is not really an offensive player, but he protects well and helps a lot in defensive moments.

        He also confirmed that Joe Gomez’s future at Anfield will be centrally - adding that he has to improve parts of his game, too.

        “Gomez is coming from the centre more, he will in the future play there. He has to improve but is more the defensive part for a full-back.

        “Then there is Trent, who is very offensive-orientated, fantastic crosses, a good footballer.”
        Znači sledeće sezone Gomez na štopera, Klajn i Trent bekovi.

        Trent me oduševio. Mali napreduje sve više. Ima baš dobar osećaj za pas, i generalno se vidi da dečko zna fudbala. Nije onaj mehanički bek, ume i da razmisli. Čak se i defanzivno popravio. Lepo je uštrojio Brahimija protiv Porta, iako je Brahimi veoma zaeban igrač. Čak je i protiv Arnauta bio solidan.

        Na sve to dodati da ima tek 19 godina!
        Last edited by z0La; 26-02-18, 11:14.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Evo malo i statistike...

          Liverpool since losing to Spurs in October in PL 19 Games 13W 5D 1L. Scored 51(more than City) and conceded just 16(Only Chelsea and United conceded less). Our defence is not shit anymore and we are not inconsistent.
          Liverpool have scored 3+ goals in exactly 50% of games this season. Games played = 40, games scored 3+ goals = 20 (9 home, 11 away)
          Liverpool now have scored 103 goals this season.
          ....
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Ja sve vise prizeljkujem da Can ostane.
            Vidi se ogroman napredak iz dana u dan i mislim da cemo debelo zazaliti kada budemo videli kakvog igraca smo pustili da ode. Najbolje godine mu predstoje, a vec sada postaje prava zver na terenu.

            Zalaganje mu je maksimalno, pravi ratnik kakav nam treba, a moze dosta da doprinese napadu. Jedina falinka je ta dezorijentisanost u brzoj tranziciji kada gubimo loptu. Ne desava se cesto, ali kostalo nas je nekoliko golova. Prevazici ce to kako bude sticao iskustvo, u to sam siguran.

            Srecan sam i zbog bekova, dosta dugo smo kuburili s njima. Robbo i TAA obecavaju, samo da ih povrede zaobidju i imamo sjajna resenja u buducnosti. Robertson malo da poradi na centarsutevima, iako nisu losi, Arnold ce s godinama biti sve jaci u odbrani.

            Comment


            • Comment


              • Pravo da ti kažem, ja ne vidim razlog da Can želi da ode. Ali ozbiljno...

                Da je to neki period od pre 2 godine, pa da ga razumem, ali ovako...

                Konačno delujemo kao ozbiljna ekipa, koja će sledeće sezone biti još bolja realno. Možda čak i da napadamo titulu. Ambicija postoji, dovode se igrači, igra se LŠ. On je standardan u ekipi, ima prednost u odnosu na Hendersona.

                Lakše bi mi bilo da shvatim da su pare u pitanju. Ali znam da nisu. Neće mu Juve dati neke ogromne pare.

                Jedino ako se ne miriše baš sa Kloppom. To vidim kao jedini razlog, ali ne izgleda tako.

                Čudna situacija...
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Sa Juventusom ce pre osvajati titule nego li sa Liverpulom, a ako mu vec Liverpul ne nudi neki jak ugovor, ne verujem da bi mu Engleska mnogo nedostajala pored Italije. Gledao sam Liverpul sada za vikend i bas je bilo uzivanje gledati kako igraju momci. Moze Liverpul biti jedan od glavnih kandidata za titulu sledece sezone. Ali se javlja pitanje sta ako na primer tokom leta ponudi Real za Salaha 200 miliona? Poslednjih godina Liverpul nije uspevao da sacuva najbolje. I ovakva hipoteza uopste nije nerealna, tako da ja razumem Cana ako je to razlog zasto se premislja da li da ostane ili ne.

                  Comment


                  • Ako si bio u klubu kad mu nije išlo baš najbolje i ostao svo vreme, ne ideš kad je taj tim konačno uhvatio priključak i igra najbolji fudbal otkad si došao. Pogotovo što bi mogli sledeće sezone da se borimo za titulu a on ima mesto u timu. To nema logike.

                    Da smo mi 5-6 na tabeli pa da razumem, ali ovako baš ne kapiram.

                    Što se tiče para, ne vidim da će mu Juve dati neke velike pare.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Comment


                      • Liverpool's latest accounts show that the club reported a profit after tax of £39million.

                        The Reds' overall revenue for the financial year to May 31 2017 increased by £62million to £364million – a sharp rise of 20.5%.

                        Of the three main revenue streams, media went up by £30million to £154million, commercial climbed by £20million to £136million and matchday received a £12million boost to £74million.

                        A year ago Liverpool announced an overall loss of £21million but now they are back in the black and the latest set of results are all the more impressive considering that they cover the 2016/17 season when the Reds weren't competing in Europe.
                        Ko hoće više da pročita...




                        James Pearce@JamesPearceEcho
                        #LFC's latest accounts show a profit after tax of £39million.
                        - Overall revenue up £62m to £364m
                        - Media up £30m to £154m
                        - Commercial up £20m to £136m
                        - Matchday up received a £12million boost courtesy of new Main Stand to £74million.
                        Znači, ovo je do maja 2017. U ovo ne ulazi prodaja Coutinha i slično.

                        Još jedan pokazatelj da stajemo na noge kao klub i da izlazimo iz prašine u kojoj smo se taložili...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment






                        • Nisam juče ispratio vesti, pa ne znam imamo li povređenih u timu. Očekujem sličan tim kao u prošlom kolu. Možda Lallanu od početka.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Ocekujem tesku utakmicu danas. Znamo kako Rafa zna odigrati ovakve utakmice. Nadam se 3 budu pa da bjezimo Celsiju 7 poslije ovog kola

                            Comment




                            • Trent se ustalio u prvih 11, ostalo manje više očekivano.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ako sutra Celsi ne pobedi, moze se reci da smo u fenomenalnoj poziciji. Ekipa je u odlicnoj formi i +6/7 bodova 9 meceva do kraja.
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X