Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Can, Milner, Henderson, Lovren, Moreno i Migs. Tako je.

    Umesto Cana će doći Nabi Keita, tako da je to rešeno.

    Morena ne bih oterao, ali bi bio isključivo rezerva.

    Migolet, zavisi kako se pokaže Karius. Ako krene da brani odlično, dovedemo rezervu neku, to je najmanji problem, ako nastavi po starom, Alisona iz Rome.

    Umesto Lovrena bih ubacio Gomeza tu, Matip kao prvi štoper i Klavan kao četvrti.

    Henderson može ostati, ali kao rezerva. Tako da nam svakako treba zadnji vezni, a ja bih voleo kao Pixar Fabinja.

    I Mili je nepotreban skroz s obzirom da dolazi Fabinjo, a ostaje Hendo.

    Znači dolasci Fabinjo i Alison.
    To bi bilo onda

    Out: Can, Milner, Lovren, Migs
    In: Keita, Fabinjo, Allison

    Za ovu trojicu koje prodajemo bismo uzeli siću, a za Fabinja i Alisona bi verovatno trebalo izdvojiti 140+ miliona, a na kraju svega bismo imali ogroman upgrade na sredini, odlicnog golmana i dva stopera manje (Klavan out takodje).

    Morao bi se dovesti jos jedan stoper svakako ako Lovren ode, a to bi morao da bude neko ko je iole proveren i ko nije jeftin, znaci jos 30ak miliona preko.

    Ako FSG odobri 200 miliona za pojacanja, bice tu mesta i za jednog klasicnog spica koji nam je takodje dosta potreban protiv bunkerasa.

    Ali mislim da su ovo samo puste zelje ipak.

    Comment


    • Pa zar nismo zavrsili s Alissonom, odakle sad on...
      Znaci ide se po Oblaka [emoji3]
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Leba vam zadrzite Dzana, inace ce Morinjo da se ukljuci u trku za njim.

        A vec imamo Pogbu i Matica.

        Comment


        • Mnogo je 140m za Fabinja i Alisona. Fabinjo za 50, Alison za 40-50m. Roma mora da prodaje najbolje igrace dokle se ne izgradi novi stadion, i bas nema nikakvu pregovaracku moc da trazi vise para, a i nije trka ostalim ekipama za golmana.

          Ja bi isao jos po nekog veznog, malo je samo Fabinjo i Keita + Henderson, Lalana i ko jos tu ostaje... Kontam da bi se i Lanzini mogao dovesti za nekih 30m, dobra bi to investicija bila, cini mi se.

          Comment


          • Originally posted by Baka View Post
            Mnogo je 140m za Fabinja i Alisona. Fabinjo za 50, Alison za 40-50m. Roma mora da prodaje najbolje igrace dokle se ne izgradi novi stadion, i bas nema nikakvu pregovaracku moc da trazi vise para, a i nije trka ostalim ekipama za golmana.

            Ja bi isao jos po nekog veznog, malo je samo Fabinjo i Keita + Henderson, Lalana i ko jos tu ostaje... Kontam da bi se i Lanzini mogao dovesti za nekih 30m, dobra bi to investicija bila, cini mi se.
            Ma kakav crni Lanzini, ostaju Ox i Gini.
            Dovedes Fekira i imas trio Fabinho i Keita a ispred njih Fekir na desetku.
            I imas na klupi Hendo/Lallana/Ox/Gini i vise nego dovoljno za rotaciju.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              Ma kakav crni Lanzini, ostaju Ox i Gini.
              Dovedes Fekira i imas trio Fabinho i Keita a ispred njih Fekir na desetku.
              I imas na klupi Hendo/Lallana/Ox/Gini i vise nego dovoljno za rotaciju.
              Zaboravih na njih dvojicu, al sto znam, nije velika investicija, a moze se dobit veliki upside.
              Volim ja Fekira, al ne znam kako bi se sva cetvorica uklopila, i taj prelazak na 4231, stvarno bi izgledalo na papir fantasticno, ali da li ce Klopp svaku utakmicu ici da bude Pul taj koji se pita, jer ako ne, pitanje je kako ce to funkcionisat, Firmino stvarno ima vrhunski work rate, ali ova trojica bi se morala potrudit da nadomjeste tu poziciju treceg veznog kod pozicionog branjenja, kao i kod tranzicije u defanzivu.
              A i Klopp je krenuo neku pricu oko 433, nesto sumnjam da bi se sad tako lako odrekao od svega toga i presao na novi sistem, mada vjerujem da on zna najbolje kako ce to uklopit, visak dobrih igraca nikad ne moze bit problem.

              Mada

              Fabinho-Keita
              Salah-Fekir-Mane
              Firmino

              izgleda stvarno seksi.

              Comment


              • Pa pazi Fekir ce sigurno bolje da se postavlja i igra odbranu od Kutinja, a dok je Kutinjo bio tu igrao je iza ove trojice ludaka.
                Naravno to bi se rotiralo, u zavisnosti od protivnika.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Ma mi u većini slučajeva kad smo igrali sa Coutinhom na sredini, igrali smo 4-2-3-1, Cou ode na 10ku, a ostane dupli pivot iza njega. On je jedino dolazio na sredinu da pomogne da se ponekad prenese lopta i da se poveže sredina i napad.

                  Tako da bi Fekir tu verovatno igrao sličnu rolu. Samo što bi iza Fekira bili Fabinho i Keita, pa bi to izgledalo mnogo bolje nego sad.


                  Klopp's European record at #LFC
                  P22 W12 D8 L2
                  51 scored
                  20 conceded
                  Sad kreće ono najvažnije.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment




                  • Odlične duge lopte deli VVD. Nije ovo samo zapažanje od prošle tekme, radi on ovo otkad je došao kod nas.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Zola imas posto o tome gore, ali vidim da je video blokiran...
                      Svakako ovo je on radio i u Sotonu i u Seltiku.

                      Last edited by Brian McShtull; 17-02-18, 14:59.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Comment


                        • Kada si već okačio ovu sliku, hteo bih da čujem vaše mišljenje ko je najveća legenda kluba, ikona istoga.

                          U samom vrhu su mi Keni, Pejzli, Šenkli i STVG. Keni je osvajao kao igrač i kao trener, ova dvojica su dva najveća trenera u istoriji kluba, ne zna se ko je veći zaista. Mada meni je STVG omiljeni igrač i zbog njega sam zavoleo Liverpul, tako da iako nije donosio trofeje nekako je simbol ovog kluba baš iz tog razloga što je uvek tu bio i što nikada nije otišao.

                          Comment


                          • Najbolji igrac ikada Keegan, najveca legenda Stivi.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Ja mogu samo da pričam o tome otkad ja pratim klub, pa ko mi je za to vreme najveća legenda. O ovim starijim sam čitao šta su uradili, ali nisam bio rođen u njihovo vreme, pa ću ih preskočiti.

                              Znači, to mu dođe tu negde od početka novog milenijuma.

                              Verujem da je Stivi mnogo dece privoleo da navijaju za Liverpul. Zašto bih i ja bio izuzetak?
                              Malo je igrača koji mogu da budu bolji uzor od njega što se tiče ljubavi prema jednom klubu. U današnjem fudbalu su kao ugrožena vrsta. Ustvari ne kao ugrožena, više kao istrebljena vrsta. Tako da je po meni Stivi najveća legenda kluba otkad ja aktivno pratim Liverpul.

                              Uz njega su tu i Karager, pa i Hipia. Rekao bih i Agger ali su ga povrede uništile prerano. Ali eto, on nek bude onako iz senke. Lukas je isto tu. Brazilac je možda propao kao igrač, ali je bio uzor i na terenu a i van njega.
                              Od trenera, naravno Rafa.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Kakva zverka!

                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X