Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je tandem Lovren - VVD bolji protiv timova koji imaju brz napad.
    Agilniji je Dejan od Matipa, istina ima svojih neshvatljivih momenata ali za sada uz Virgila deluje nekako sigurnije.
    Videcemo na sta ce ovo liciti do kraja sezone, dobro bi bilo kad ne bismo morali da trosimo pare na novog stopera, ali za sada sam optimistican.

    Comment


    • Ne treba nam stoper, imas Gomeza/Lovrena i Matipa da se bore za jedno mesto a ni bekovi imas Robertsona/Clynea/TAA/Moreno...
      Trebaju nam veznjaci i golman.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Originally posted by Победа View Post
        Mi navijači Liverpula nikada nećemo naučiti. Uskoro ćemo opet prizivati Morena posle par dobrih utakmica, evo Lovren opet dobar. Svaka čast ako on odigra 92:50 odlično, ako za ovih 10 sekundi sjebe gol. A on ga redovno sjebava.
        Stoji i ovo.

        Mada realno gledano, ne može ni Matip da se pohvali nekom formom.

        Ja pričam o ovoj sezoni, tj. do kraja. A šta će nam sve sledeće sezone trebati, videćemo za par meseci. Deki ako nastavi da greši(a velika je verovatnoća da hoće) šutnuti ga svakako. Ali eto, postoji mala verovatnoća da je našao partnera koji ga čini boljim. Videćemo do kraja.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Igrao je Deki protiv Totenhema savršeno dok nije pao na dupe i lopta mu prošla kroz noge. Do tog trenutka je svaki duel dobio, čistio glavom sve lopte itd. Ume on da odigra fantastično, ali ako do sada nije ispravio te greške, neće nikada.

          Moreno isto tako, zavara te jedno vreme dobrom formom i pomisliš imamo beka, a onda se desi utakmica tipa Sevilla 3:3 pa sjebe opet po koji gol i zapitaš se šta si mislio kada si pričao da je Moreno dobar igrač.

          Slažem se s Pixiem, golman i veznjak. Mada ako se Karius pokaže, ko zna. Barem smo završili s Migsom i nadam se da se nećemo vraćati na tu priču. Voleo bih takođe Can, Milner i Henderson da odu.

          Comment


          • [youtube]https://youtu.be/SU9gMjnfYzk[/youtube]
            [youtube]https://youtu.be/hVnP-WOYTGE[/youtube]
            [youtube]https://youtu.be/CvcAiD9FxDo[/youtube]


            Ovo on igra svaki mec, ali nije najbolji stoper u PLu, Kris Smoling je.
            Kako rece neko nije on odigrao utakmicu godinu dana, dovodimo stopera koji godinu dana nije igrao fudbal za £75m.

            Edit: izgleda se ide po Alissona...
            Last edited by Brian McShtull; 16-02-18, 08:10.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Treba vam brz, okretan stopper. Koji moze da iznese loptu, a zustar je i u duelu.

              Dzan mislim da vam znaci, dosta koriguje.

              Mislim da se Milner prosle sezone pokazao kao najlevi bek u ekipi.
              Donosio je dosta energije i mentaliteta.

              A golmana da nemate, nemate.

              Comment


              • Originally posted by MarkoNFL View Post
                Treba vam brz, okretan stopper. Koji moze da iznese loptu, a zustar je i u duelu.

                Dzan mislim da vam znaci, dosta koriguje.

                Mislim da se Milner prosle sezone pokazao kao najlevi bek u ekipi.
                Donosio je dosta energije i mentaliteta.

                A golmana da nemate, nemate.
                Sta je onda Virgil?


                Can nam ne treba, osim ako nece da prihvati da bude rotacija i platu manju od 100k.
                A golmana imamo, ali je jos mlad, tako da ce mu trebati puno vremena da dostigne zeljeni nivo, tako da bi nam top golman dobrodosao.

                Last edited by Brian McShtull; 16-02-18, 10:28.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Igrao je Deki protiv Totenhema savršeno dok nije pao na dupe i lopta mu prošla kroz noge. Do tog trenutka je svaki duel dobio, čistio glavom sve lopte itd. Ume on da odigra fantastično, ali ako do sada nije ispravio te greške, neće nikada.

                  Moreno isto tako, zavara te jedno vreme dobrom formom i pomisliš imamo beka, a onda se desi utakmica tipa Sevilla 3:3 pa sjebe opet po koji gol i zapitaš se šta si mislio kada si pričao da je Moreno dobar igrač.

                  Slažem se s Pixiem, golman i veznjak. Mada ako se Karius pokaže, ko zna. Barem smo završili s Migsom i nadam se da se nećemo vraćati na tu priču. Voleo bih takođe Can, Milner i Henderson da odu.
                  Znaci ti bi 6 igraca u startu prodao.
                  Koga bi doveo za zamenu, ali da su realne mogucnosti kluba?

                  Comment


                  • Originally posted by Adam The Llama View Post
                    Ne treba nam stoper, imas Gomeza/Lovrena i Matipa da se bore za jedno mesto a ni bekovi imas Robertsona/Clynea/TAA/Moreno...
                    Trebaju nam veznjaci i golman.
                    Cuj ne treba vam stoper jos jedan, mocni Lovren koga ste pljuvali do skoro, Matip solidan ali nema konstantnost, Gomez zelen, a bekovi kriminal u Rusiji sva 4 dela. Klajn povredjen, pitanje je kakav ce biti posle duze pauze, Robertson jedini koji obecava, ova dvojica nisu vredni pominjanja. Golmana oba promeniti, i vezni red ojacati podosta tu se slazemo. Plejmejkera jednog i jednog DMC-a da dovedete pa da pevate. Treba tu podosta novca.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • To to, prodati 70% tima, zameniti skauting i medicinski tim, trening centar... Mozemo i novo ime za klub da osmislimo?

                      Comment


                      • Gomez i TAA su buducnost kluba, i nije Liverpul Siti pa da moze sebi da priusti 10bekova i 10stopera.

                        Matip i Lovren su okej stoperi, i svakako ce biti tu i narednih sezona, nece biti starteri ali su odlicne opcije za rotaciju.
                        A samo onaj ko ne zeli da vidi, ne vidi koliki uticaj ima Virgil na celu zadnju liniju i kakvu ulogu on ima u timu, 75m su nista za ovo sto on donosi Liverpulu. Svi igraju sa mnogo vise samopouzdanja pored njega.

                        Al dobro vreme ce pokazati, Lovren i Matip ce morati da se bore za mesto u timu a to ce sigurno izvlaciti maksimum od njih, sto do sada nije bio slucaj zato sto su imali sigurno mesto u prvih 11.

                        Ti u ovom trenutku imas 5opcija na bekovskim pozicijama i 5 opcija na stoperskim. Stvarno ne vidim zasto bi se iko tu dovodio.


                        A u vezi dolazi Naby, pored njega imas Lallanu/Oxa/Ginija koje bi ja zadrzao, i dovedes Fekira i Fabinha i imas idealan tim. I rotaciju i sve, dobro jos jedan napadac ne bi bio na odmet. Ali to je u principu to. 200m se mora izdvojiti za Golmana/Fabinha/Fekira.
                        Last edited by Brian McShtull; 16-02-18, 11:28.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Ja bi prvo Klopa najurio, šta će trener sa sistemskom greškom (falični)......
                          Pa bi onda doveo Pižona (ako je mogao FSS posle Antića, što su ovi bolji), i onda bi za 2 sezone imali roster:

                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Pa vi onda titulu u PL nikad necete uzeti sa takvom odbranom i sredinom, eto zasto. A i Salah koliko god ga ja gotivio kao igraca, sledece sezone nece dati ni upola golova kao ove ili ce otici iz kluba(nadam se da nece potrcati za parama).
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Zbog cega tako mislis bice?
                              sloboda ili ništa

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                Zbog cega tako mislis bice?
                                Za titulu mislim da je svima vec jasno da nema nista od toga sa ovim timom. Dzabe predobar napad kad je pozadi tanko, mada definitivno ste dolaskom VVD poboljsali odbranu za 40%.
                                A ovo za Salaha, kruze price da ga Real trazi, ne znam ko bi Real odbio Tu moze doci do situacije da ga klub ne pusti pa da prodje kao sa Kutinjom, nezadovoljstvo sto nije otisao i odmah losije partije. Moras na sve misliti unapred
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X