Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bicemo ozbiljan takmac bilo kome u 1/4 finalu to je sigurno...samo korak po korak...svasta je moguce kad LFC u Evropi u pitanju...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Ne znam za vas ali ja bih Siti u 1/4, mislim da mozemo sa Virgilom i preporodjenim Kariusom da ih rastavimo.
      Sahtjor/Roma
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Navijam za vas, mnogo ste gotivna ekipa na celu sa Klopom i ludim Salahom

        Comment


        • UCL

          Top Scorrers:

          1. Cristiano Ronaldo (Real Madrid) - 11
          2. Roberto Firmino (Liverpool) - 7
          Harry Kane (Tottenham Hotspur) - 7
          4. Mohamed Salah (Liverpool) - 6


          Top Assists:

          1. James Milner (Liverpool) - 6
          2. Dele Alli (Tottenham Hotspur) - 4
          Kevin De Bruyne (Manchester City) - 4


          Top Clean Sheets:
          1. Loris Karius (Liverpool) - 5

          Comment


          • Oduševili me momci sa videom.

            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Sad do utakmice sa MUN-om nema mrdanja iz Melvuda (bezmalo mesec dana), što sigurno neće škoditi da ekipa i dalje izgleda sveže u odnosu na deo sezone.....
              Voleo bi da se reši sada novi ugovor za Firmina, i da ga promovišu u kapitena ekipe, jesu Hendo i Milner Englezi,
              ali je momak pod Klopom izrastao u zverinu od igrača,definitivno moj omiljeni igrač već izvesno vreme
              Last edited by somborac; 15-02-18, 12:53.
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Ne znam za vas ali ja bih Siti u 1/4, mislim da mozemo sa Virgilom i preporodjenim Kariusom da ih rastavimo.
                Sad kad ti pomenu 1/4, baš nešto razmišljam...Otkad jbte nismo mogli ovako da razmišljamo..."Koga bi voleli u 1/4 lige šampiona"...

                Ja bi voleo samo da izbegnemo Barsu za sad. A može neki engleski derbi što se mene tiče.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • U poslednje vreme imam osecaj da nije ni bitno ko nosi traku, totalno se izgubio smisao svega toga.
                  Samo jedan covek u timu ima taj kvalitet da bude kapiten, ja verujem da ce do pocetka sledece sezone to i biti ako odu ova dvojica u sta cisto sumnjam.
                  Bobby je super, ali ne moze da bude kapiten.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Slušao sam Kloppa kako priča o kapitenskoj traci i provalio sam da je uopšte ne ceni toliko. Ne treba se opterećivati time.

                    Čak mislim da kako fudbal sve više evoluira, kapitenska traka će postati sve manje i manje bitna.

                    Da, bilo bi lepo imati jednog Dzerarda da je nosi, ali nije toliki problem.

                    Dovoljno mi je da imamo štopera koji komanduje odbranom, golmana koji udara ćuške svojim štoperima kad treba. Klopp im je valjda dovoljan da podigne psihički ekipu kad bude trebalo.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Kako sam se ismejao Maneu kad je imitirao Firmina.
                      Spoiler

                      Mane i dalje van forme, ali covek dao het trik, jeste dva odbitka, ali ipak.
                      VVD dominatan, kontrolise nazad, Desa i Karius deluju dobro uz njega.
                      A sta reci za Firmina i Salaha...
                      Last edited by Scouser; 15-02-18, 16:17.

                      Comment


                      • Lovrenu bas lezi VVD, dao bih mu prednost ispred Matipa.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by MareLFC View Post
                            Lovrenu bas lezi VVD, dao bih mu prednost ispred Matipa.
                            Dobro si ovo pomenuo. Mislim da Klopp još uvek vaga ko će da bude partner VVD-u. Vala isto kao i ja. Deki npr. odigrao par odličnih tekmi, ali ona promašena lopta protiv Spursa je slika i prilika njegove karijere. Kad mu odlična tekma do tog trenutka padne u vodu zbog glupe greške.

                            VVD je juče imao još nekoliko odličnih lopti. Sličan pas je bacio Maneu na drugu stranu, ali nije to primio Senegalac. Ume da baci lepu praćku, nema šta.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Mi navijači Liverpula nikada nećemo naučiti. Uskoro ćemo opet prizivati Morena posle par dobrih utakmica, evo Lovren opet dobar. Svaka čast ako on odigra 92:50 odlično, ako za ovih 10 sekundi sjebe gol. A on ga redovno sjebava.

                              Comment


                              • Prosto nije prirodno da imas dva stopera od 195, ja bih vise voleo Gomez VVD. Ali eto kao sto sam i rekao vise mi idu VVD i Lovren nego VVD i Matip. Migs i Moreno su bivsi za mene, Moreno moze da ostane kao rotacija. Isao bih po Oblaka, i onda Oblaku das prem a Kariusu kupove i imas wc golmana i Kariusa koji ce biti wc za koju godinu.
                                Oblak/Fabinho/Fekir bi za mene bio idealan prelazni, moze i dvojica od ove trojice bio bih zadovoljan. I onda mozemo da pricamo o nekom trofeju, naravno pod uslovom da najbolji napad na svetu Mane/Salah/Firmino ostane tu.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X