Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Uskoro se vraca Suarez
    http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...rez-discussion

    Enrikea jos nema
    Sutra igramo sa Valensijom. Jel se igra na svetinji ili gde?
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Da, domacini smo.

      Nadam se da ce Suarez biti spreman za Arsenal da pobaca one njihove duvarcine od stopera. Prosli put nam je bio los vezni trio i ubili su nas u posedu lopte ali sad sa Hendersonom, Adamom, Akvom i Raulom mozemo i tu da im pariramo. Kapiten nazalost nece tad biti spreman ali ce valjda konacno zaigrati u septembru. Sa njim moramo polako, a hvala Bogu sad ima ko i da igra umesto njega pa ce Keni moci da ga odmara i nece uopste morati da ga forsira.
      sigpic

      Comment


      • Ja ne bi stavio Hendersona u prvu odma.
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Originally posted by Liverpool FC View Post
          Ja ne bi stavio Hendersona u prvu odma.
          Imamo 5 odlicnih veznjaka kad kapiten ozdravi od kojih ce 3 igrati i sto se njih tice treba postavljati taktiku u zavisnosti od protivnika. A Henderson je od Adama kud i kamo kompletniji igrac.
          sigpic

          Comment


          • Ode nam Jovanovic u Anderleht!
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Malo da ucinim interesatnim sa nekim spekulacijama

              http://www.liverpoolfc.tv/news/media...elgian-starlet

              Pise da pokusavamo dovesti Hazarda ili Afellaya.

              A ovo ako je istina onda bi nam ovo bio najbolji transfer ali ne zato sto dolazi Cahill vec zato sto idu dva levata

              Liverpool FC are ready to offer both David N’Gog and Sotirios Kyrgiakos on top of £10m for Bolton Wanderers and England international centre-back Gary Cahill.
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Joe, nemoj da se nadamo bzvz, pa ova kombinacija za Kejhila bi bila idealna... Dva drveta za odlicnog stopera, kapa dole. Azar nije realna opcija ni za jedan klub u Evropi ove godine, ne znam sto ga non stop vrte u mediijima, on ostaje u Lilu 90%.

                Edit: Nash, ispravljeno, slazem se da je samo smrt izvesna Bilo je vise onako kolokvijalno.
                Last edited by Nebojsa; 06-08-11, 10:44.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Nebojsa, jednu stvar da ti kazem. Osim igraca kao sto su kod nas Dzerard, u Juveu Del Piero, Zaneti u Interu i ostalih legendi svojih klubova, nigde nema 100%. Delimo misljenje da ostaje u Lilu ali 100% nije sigurno, posebno sto mi i mnogi drugi klubovi mozemo da mu ponudimo 5 puta vise para od Lila pa ga to lako moze namamiti. U slucaju da ostane u Lilu jos jednu sezonu, nesto kontam da bi nasi mogli da ga uzmu sledeceg leta, ili bar opasno zagrizu. Komoli uvek gleda igrace iz francuske lige a ovaj je najbolji i bio bi nam potreban tako da bi mozda i mogao da obuce crveni dres.

                  Sto se tice ovoga za Kejhila, nekako mi suvise dobro da bi bilo istinito. Keni i Komoli su bogovi ako to urade.
                  sigpic

                  Comment


                  • Verovatna postava za danas:

                    reina Dzonson,Karager,Ager,Kelly,Lucas,Adam,Kajt,Vodeni, Downing i Carroll

                    Sta je sa Enrikeom? Dolazi ili ne?
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Enrike se spominje vec 100 godina, nije jos nista sigurno ali kontam da ce do 31. doci.

                      Evo sastava za danas:

                      The Reds team in full is: Reina, Johnson, Carragher, Agger, Aurelio, Adam, Henderson, Spearing, Aquilani, Downing, Carroll.
                      Subs: Jones, Doni, Cole, Maxi, Kyrgiakos, Kuyt, Lucas, Ngog, Kelly, Flanagan, Robinson.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nije los sastav,mislim da je ovo bitna utakmica za Aqua-u,ako bude danas dobar mislim da ce obezbjediti sebi ostanak u Liverpoolu.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                          Nije los sastav,mislim da je ovo bitna utakmica za Aqua-u,ako bude danas dobar mislim da ce obezbjediti sebi ostanak u Liverpoolu.
                          Jesi citao sta je Keni rekao, njemu su vrata otvorena ovde nego je pitanje da li on hoce da ostane ili hoce u Italiju.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ako dobro odradi utakmicu mogao bi se borit za pocetnih 11 na pocetku prvenstva,a ako prikaze losu igru mogao bi da izgubi sansu da zaigra u prvih 11 ionako nam je tu najjaca konkurencija,nece njega Kenny prodavati ako Aqua ne bude htio ali ako se ne pokaze u pravom svjetlu nece puno igrati.
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Kako igramo zasada?
                              Dajte neki strim.
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Veetle http://www.veetle.com/index.php/chan...#4e3d71d91e314

                                Comment

                                Working...
                                X