Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko je Bobi inteligentan igrac bukvalno u svakom momentu nalazi najbolje moguce resenje...konacno jedna no stress pobeda...
    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

    Comment


    • Ne znam šta da mislim o Kariusu. Toliko su nas istraumirali golmani, da sad slavim dve dobre utakmice golmana kao osvojenu titulu.

      Činjenica je da je bio odličan ovu tekmu. I prošlu je bio dobar. Uvek mu je falilo samopouzdanje, a čini mi se da je konačno i to dobio. Videćemo dokle će to da traje. Za sad sam pozitivno iznenađen, ali ga držim na oku.

      Nadam se da Klopp neće da se glupira pa da stavi Migsa protiv Porta.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Ne znam šta da mislim o Kariusu. Toliko su nas istraumirali golmani, da sad slavim dve dobre utakmice golmana kao osvojenu titulu.

        Činjenica je da je bio odličan ovu tekmu. I prošlu je bio dobar. Uvek mu je falilo samopouzdanje, a čini mi se da je konačno i to dobio. Videćemo dokle će to da traje. Za sad sam pozitivno iznenađen, ali ga držim na oku.
        Pa sigurno ce napraviti jos milion kikseva, ali to moras istrpeti ako mislis da dobijes top golmana, a on je veliki potencijal.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Pa sigurno ce napraviti jos milion kikseva, ali to moras istrpeti ako mislis da dobijes top golmana, a on je veliki potencijal.
          On mora da smanji greške na minimum ako hoće da ostane ovde i sledeće sezone. Neće dobiti godine i godine kao Migs. Ima verovatno do kraja sezone da pokaže Kloppu šta može.

          Svi prave greške, ali one glupe npr. kao gol protiv Sitija mora da eleminiše.

          Ove dve tekme pokazuju napredak, samopouzdanje je tu. Na njemu je sad sve.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Polako jos je on mlad, Migsa je dovoljno jednom pogledati i videti da on nije za velika dela, al to samo ljudi u Liverpulu ne mogu videti. Karius je meni uvek bio ispred Migsa, i prosle sezone posle dva losa mecs odmah ga Klopp eliminisao, i mislim da je veliku gresku tu napravio.

            Sta mislis o Virgilu?
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Virgil je životinja.

              Nisam navikao da Liverpul ima smirenog štopera, koji ne paniči toliko. Baš je dominantan. Odlično čita igru i postavlja se mnogo bolje od ostalih štopera. Sviđa mi se i što se dere nonstop, komanduje i slično. Sa loptom je odličan. Uvek siguran pas, čak i razigrava dobro. Polako se navikava na Kloppov sistem i verujem da će biti sve bolji. Poslednje dve utakmice je bio odličan.

              Ako mu dodamo krštenog DM-a i top golmana, možemo biti odlična defanzivna ekipa.

              p.s. I da, kod prekida smo jedno 50% opasniji sa njim na skoku.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment




              • Još jedna životinja.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Kakva majstorija Firmina. Da se pohvalim, ovako sam i ja jednom asistirao jednostavan potez a opet tako prefinjen i lep..svaka mu cast
                  MESSI 10

                  Comment


                  • Još malo statistike...

                    - LFC currently 39 goals conceded in the last 38 EPL games. The lowest in any 38 game sequence under Klopp.
                    - 16 clean sheets in last 33 EPL games, only United have more (18).

                    The last time #LFC had a 38 game EPL sequence with <=38 goals conceded was 9th November 2013. Carragher/Agger was the preferred CB pairing for most of the 38 games
                    Liverpool - Man City 4-3
                    Arsenal - Liverpool 3-3
                    Spurs - Liverpool 4-1
                    Man City - Liverpool 5-0
                    Watford - Liverpool 3-3

                    U ovih 5 utakmica smo primili 18 golova, dok smo u ostalih 22 primili 13 golova. Znači, nije da mi konstantno primamo puno golova, već smo na ovih par utakmica dobro nabudzili primljene golove.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Virgil je životinja.

                      Nisam navikao da Liverpul ima smirenog štopera, koji ne paniči toliko. Baš je dominantan. Odlično čita igru i postavlja se mnogo bolje od ostalih štopera. Sviđa mi se i što se dere nonstop, komanduje i slično. Sa loptom je odličan. Uvek siguran pas, čak i razigrava dobro. Polako se navikava na Kloppov sistem i verujem da će biti sve bolji. Poslednje dve utakmice je bio odličan.

                      Ako mu dodamo krštenog DM-a i top golmana, možemo biti odlična defanzivna ekipa.

                      p.s. I da, kod prekida smo jedno 50% opasniji sa njim na skoku.
                      Kad vidim da Desa i Klavan ispucavaju panicno a nikog oko njih onda mi VVD deluje nestvarno.
                      Firmino strasno podcenjen od javnosti, jeste bio nekonstatan, ali sada melje i nadam se da nece stati.
                      A Robertson da je crnac i da nije Skot pricalo bi se o njemu mnogo vise.

                      Comment


                      • Meni je nestvarno koji work rate ima Firmino. Lik je mašina. A pritom je Brazilac i napadač, što je još veće iznenađenje.

                        Jedan zanimljiv podatak. Na kraju 13/14 sezone, kad je trio Staridz-Suarez-Sterling harao, njih trojica su kombinovano postigli 65 golova na kraju sezone.

                        Suarez - 36(1) utakmica - 31 gol
                        Staridz - 30(3) utakmica - 24 gola
                        Sterling - 27(11) utakmica - 10 golova

                        Ove sezone, za sad...

                        Salah - 33(2) utakmica - 29 golova
                        Firmino - 33(3) utakmica - 20 golova
                        Mane - 26(1) utakmica - 9 golova

                        58 golova od tria u napadu. Salah i Firmino zajedno 49 golovaaaaa
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Meni je nestvarno koji work rate ima Firmino. Lik je mašina. A pritom je Brazilac i napadač, što je još veće iznenađenje.

                          Jedan zanimljiv podatak. Na kraju 13/14 sezone, kad je trio Staridz-Suarez-Sterling harao, njih trojica su kombinovano postigli 65 golova na kraju sezone.

                          Suarez - 36(1) utakmica - 31 gol
                          Staridz - 30(3) utakmica - 24 gola
                          Sterling - 27(11) utakmica - 10 golova

                          Ove sezone, za sad...

                          Salah - 33(2) utakmica - 29 golova
                          Firmino - 33(3) utakmica - 20 golova
                          Mane - 26(1) utakmica - 9 golova

                          58 golova od tria u napadu. Salah i Firmino zajedno 49 golovaaaaa
                          Jbg oni tad nisu igrali evropu, i nisu imali Spartak i Maribor da se sprdaju sa njima. Ali svakako odlicna sezona za obojicu, mada sad sledi najbitniji deo, sta budu od sada do kraja sezone uradili to ce nam odrediti sezonu.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Jbg oni tad nisu igrali evropu, i nisu imali Spartak i Maribor da se sprdaju sa njima. Ali svakako odlicna sezona za obojicu, mada sad sledi najbitniji deo, sta budu od sada do kraja sezone uradili to ce nam odrediti sezonu.
                            Dobro, ovo je više da se vidi kakvu sezonu imaju ljudi. Ionako je ova statistika gore sa kraja sezone, a ova donja je posle 27 kola u PL-u, tako da mu to dođe tu negde, koje kolo manje-više.

                            Šta misliš o Kariusu Pixi?
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Mislim da moze mnogo, ali sve zavisi od njegove glave, i kako ce reagovati posle sledeceg kiksa i kako ce Klopp reagovati. Potencijal da postane top top golman, sve zavisi od njega.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Sad ide pitanje šta će Klopp da uradi u sredu. Karius mu je bio golman za LŠ, ali je počeo u PL da brani. Da li će sad staviti Minjolea da brani u LŠ?

                                Ja se iskreno nadam da neće. Migsa želim do kraja sezone da vidim samo na klupi, a ni tamo ne mora da bude.

                                Ako je već odlučio da mu je Karius br. 1, onda treba sve utakmice da brani do kraja.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X