Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ¡Si Señor!

    Comment


    • Kako bi nam pobeda legla jbte.

      Imali bi +5 u odnosu na Spurse i +8 na Arsenal. I što je još gore, sledeće kolo igraju Spursi vs Arsenal, tako da smo mogli potencijalno da bežimo 8 bodova i jednima i drugima.

      Sledeće kolo da se juri pobeda protiv Svetaca i da se nadamo pobedi Arsenala pa da bežimo 5+ bodova.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by somborac View Post
        Samo se pitam da l' ce Lamela ikada moci da hoda nakon ovakvo brutalnog starta, msm ipak je bio kontakt.

        Comment


        • Ovo je smijesno... pa on nije znao ni za sta da se uhvati Smotana reakcija VD-a, ali ovo je sraman penal.

          Comment


          • Originally posted by somborac View Post
            Da li moze minimalniji kontakt od ovoga, ovo znaci da je svaki kontakt penal. I plus posle dosudjenog nepostojeceg penala u 95min meca.

            Ne znam sta je ovde smotano u reakciji VVDa, covek gleda loptu, ne vidi igraca koji mu se upetljava medju noge s ledja.
            Last edited by Brian McShtull; 05-02-18, 08:32.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Powerslave View Post
              Ovo je smijesno... pa on nije znao ni za sta da se uhvati Smotana reakcija VD-a, ali ovo je sraman penal.
              Ne vidim sto je smotana reakcija, cak vise je spretna nego smotana, brzo je povukao nogu, a mogao ga puci po nozi jace. Ne znam ni sto ovo kad je svakako sviran penal.

              Comment


              • Kradja, bruka i sramota. Inace je lose sudjenje u ligi ali ono sinoc je bilo dno dna. Ko sve sudi u Engleskoj

                Comment


                • Na stranu sve sudijske odluke, malo nas je delilo od poraza. Da je Kejn dao onaj prvi penal, teško da bi se vratili.

                  Uzimam ovaj X, ipak sve držimo u našim rukama i dalje. Još uvek možemo na +5 da odemo sledeći vikend.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Sami smo krivi. Mada nije se ni moglo bolje sa onako sporom postavom, pregaziše nas na sredini terena, tačnije Moussa nas je pregazio. Očekivao sam Oxladea u prvoj. Nismo imali nikakvu kontrolu u 70% meča. Ali je koliko toliko odbrana delovala sasvim sigurno pod palicom van Dijka koji je imao stvarno odličan meč, markirao je Kanea odlično i čistio sve ''prljave lopte'', neračunajući onaj nesrećan splet okolnosti kada mu se u mili sekundi stvorio Lamela kojeg jeste zakačio, ali ga je mogao baš opaliti i jače da nije na vreme krenuo da sklanja nogu, mada kasno, i ovaj koristi trenutak, pada pokošen kao da ga je pogodio Dragunov.

                    Kontakt za penal po meni jeste bio, dovoljan jbg, ali sve to pada u vodu ako je pre toga bio ofsajd. Neverovatno da pomoćni sudija u onoj gužvi vidi onaj kontakt, a ne vidi ofsajd. Očajne i nesigurne odluke Mossa su još više uništile meč. Prvi penal naravno komedija čista.

                    No, i pored kontrole Spursi nisu imali mnogo šansi, tačnije jedva da su i jednu imali, ali su imali nalete.

                    Sreća pa nas je Mo izvukao, ali me je opet nervirao u nekim situacijama gde je jednostavnije mogao pasom da reši dileme. Mane je još gori bio. Otprilike postaje ono što sam i očekivao od njega na početku, fizikalac bez preterane tehnike, a nikakve pas igre. On brzinu nije izgubio, nikad on nije bio ekstremno brz kao Salah npr kada dostigne top brzinu, više deluje da je izgubio na agilnosti i prvom koraku posle one povrede, on je tu uvek pravio prednost u odnosu na defanzivce, sada ne može ni to. Ali hajd' valjda je samo ekstremno loša forma, ili se bar tešim na taj način.

                    Jako mučno izgleda kada tim ima samo jednog igrača koji može da napravi prednost u igri 1 na 1, i Firmino kad primi loptu na krilu ja znam da neće ništa uraditi jer nema takvu pretnju po gol.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman View Post
                      Sreća pa nas je Mo izvukao, ali me je opet nervirao u nekim situacijama gde je jednostavnije mogao pasom da reši dileme. Mane je još gori bio. Otprilike postaje ono što sam i očekivao od njega na početku, fizikalac bez preterane tehnike, a nikakve pas igre. On brzinu nije izgubio, nikad on nije bio ekstremno brz kao Salah npr kada dostigne top brzinu, više deluje da je izgubio na agilnosti i prvom koraku posle one povrede, on je tu uvek pravio prednost u odnosu na defanzivce, sada ne može ni to. Ali hajd' valjda je samo ekstremno loša forma, ili se bar tešim na taj način.

                      Jako mučno izgleda kada tim ima samo jednog igrača koji može da napravi prednost u igri 1 na 1, i Firmino kad primi loptu na krilu ja znam da neće ništa uraditi jer nema takvu pretnju po gol.
                      Glupo sad govoriti bilo šta loše za Salaha posle ovoga, ali kakve je dve potencijalne šanse zeznuo. Kad smo išli 3vs2 kontru i on umesto samom Firminu, probao Dzanu da baci na drugoj strani i izgubio loptu. I onda druga za Mane-a na samom kraju prvog poluvremena kad nije uspeo da dozira pas, inače je Mane imao čist put ka golu.

                      A Mane je posebna priča. Usporio nam je svaki potencijalno opasan napad. Ne ide u istu rečenicu da se kaže Mane i usporio, ali tako je bilo. Uzimamo loptu na polovini, tranzicija, on vuče loptu i umesto brzog pasa odluči da zadrži loptu duže i odbrana se postavi, i tako nekoliko puta. On mi deluje kao da je pored loše forme uhvatio i neku opasnu depresiju.

                      Mada, sve je ovo posledica toga što nam fali kreativnost. Nemamo takvog igrača. Nemamo više tu lucidnost i kreativnost koju nam je Cou pružao. Nema nikoga da pojednostavi stvari. Kad idemo kontru da se odigraju 2-3 jednostavna, brza pasa. Sve se komplikuje.

                      Daj da vidimo šta če Klopp na leto da smisli.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Last edited by Brian McShtull; 06-02-18, 11:43.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by Adam The Llama View Post
                          Takodje bih krenuo po Lakazeta, ako bude hteo da ide na kraju sezone, s obzirom da greje klupu Wengeru.
                          +1

                          Legao bi nam kao budali šamar.

                          Inače, zanimljiva statistika...





                          Zar ono mi nemamo problem protiv "malih" timova?
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            +1

                            Legao bi nam kao budali šamar.

                            Inače, zanimljiva statistika...





                            Zar ono mi nemamo problem protiv "malih" timova?
                            Pre ce da bude da imamo problem da branimo vodstvo, 9 neresenih rezultata najvise od svih timova iz gornjeg dela tabele.
                            Watford bacena 2 boda, zbog gluposti u odbrani i gluposti sudije, Newcastle bacena 2boda, Everton bacena 2boda, Burnley bacena 2boda. I u nekoliko meceva su nas sudije ostetile, ove sezone nas bas unistavaju, primamo golove u 95min iz ofsajda i gubimo 2boda.
                            Da smo ovo dobili, a morali smo da dobijemo, od ovih 9 bar 5. Bili bi u borbi za titulu, ali to je to sto nam fali golman/zadnji vezni.
                            Last edited by Brian McShtull; 06-02-18, 20:51.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Pre ce da bude da imamo problem da branimo vodstvo, 9 neresenih rezultata najvise od svih timova iz gornjeg dela tabele.
                              Watford bacena 2 boda, zbog gluposti u odbrani i gluposti sudije, Newcastle bacena 2boda, Everton bacena 2boda, Burnley bacena 2boda. I u nekoliko meceva su nas sudije ostetile, ove sezone nas bas unistavaju, primamo golove u 95min iz ofsajda i gubimo 2boda.
                              Da smo ovo dobili, a morali smo da dobijemo, od ovih 9 bar 5. Bili bi u borbi za titulu, ali to je to sto nam fali golman/zadnji vezni.
                              Znaš kako, 95% naših primljenih golova je zbog gluposti odbrane i neretko sredine. Normalno da neko mora da pogreši da bi primili gol ali retko kad primamo gol iz neke krštene akcije i genijalnosti protivnika, već su to neke sulude i debilne situacije.

                              Sad ne znam tačnu statistiku, ali siguran sam da ne dozvoljavamo puno šuteva. Garant smo tu negde u vrhu što se tiče toga. Nije sad da mi imamo 15 šuteva protiv nas po utakmici pa primamo golove. Glavni uzrok primanja golova su glupe greške odbrane i prekidi.

                              Ali opet se vraćamo na staru priču koja glasi :

                              - Fali nam TOP golman koji će da komanduje svojim kaznenim, i koji će greške da svede na minimum.
                              - Fali nam zadnji vezni sa dobrim pozicioniranjem i anticipacijom i solidnom distribucijom i kontroli tempa.
                              - Fali još jedan štoper koji će da bude bolji od sadašnjeg dua Matip & Lovren.

                              Vreme prolazi a naša priča ostaje ista(ne računajući štopera). Na leto moraju da se reše bar 2 od ove 3 navedene stvari.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ostaje li Can ?
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X