Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I kad su nas razbili 4-1 sredina je bila Dzan, Milner i Henderson.

    Comment


    • Nije što je defanzivna, nego fali brzine i agilnosti na sredini.

      Zanimljivo da je Klopp izveo istu sredinu kao u prvom delu sezone kad su nas razbili Spursi. Potpuno ista sredina. Tad je Milner bio neverovatno spor, pregazili su ga bili.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Biće 3:1.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Presing i energija kao protiv gradjana i nece biti problema...izuzetno vazna utakmica... pobedom bi malo "prodisali" i napravili neku osetniju razliku u borbi za LS...a i treba nam serija dobrih rezultata pred Porto...ocekujem Manea u pravom svetlu...
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Utakmica koja će potencijalno zakucati Dekija Lovrena na klupu dugo dugo vremena.

            Ili će ga eventualno postaviti kao Virgilovog partnera za ubuduće.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Saudije su namestile rezultat u suprotno me bog otac ne moze ubediti sramota za engleski fudbal.
              Mogo im je suditi jos koji penal sad vidim da jwe psiho u pravu sve je to namesteno.

              Comment


              • Uz ovakvo sudjenje nebi bili prvaci sve da Mesi Neimar i Ronaldi igraju za nas.

                Comment


                • Originally posted by ajkisloba View Post
                  Uz ovakvo sudjenje nebi bili prvaci sve da Mesi Neimar i Ronaldi igraju za nas.
                  Slika utakmice u par reči.

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Utakmica koja će potencijalno zakucati Dekija Lovrena na klupu dugo dugo vremena.

                    Ili će ga eventualno postaviti kao Virgilovog partnera za ubuduće.
                    Drago mi je zbog Kariusa, uvek sam verovao da moze bolje od Mignolea(ako je uopste moguce biti gori od njega).
                    Virgil je doktorski odigrao mec.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      Drago mi je zbog Kariusa, uvek sam verovao da moze bolje od Mignolea(ako je uopste moguce biti gori od njega).
                      Virgil je doktorski odigrao mec.
                      Biće mu dobra ova tekma za samopouzdanje.

                      VVD odličan. Stavio Kejna u dzep. Mislim da nije imao nijedan šut do onih penala. Možda onaj udarac glavom, ali mislim da su oba bili ofsajdi. Najbolji napadač lige ne šutne na gol 90 minuta. Dominantan glavom, nekoliko odličnih startova, krpio iza Dekija. Dobra tekma.

                      Robertson odličan. Ne verujem kakvu smo životinju dobili na levom beku. Malo da sredi još napadačke sposobnosti, inače u odbrani odličan.

                      Milner, Hendo i Can loćikavi. Pregazili nas Spursi na sredini. Nismo mogli da zardžimo loptu ni 10 sekundi.

                      Deki bio odličan i onda promaši celu loptu onako. Slika i prilika njegove karijere. Klupa mu ne gine.

                      TAA bio sasvim solidan. Poslao nekoliko vrhunskih loptu u protivnički kazneni.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Generalno smo bili dosta losi, razocaran sam nastupom.
                        Originally posted by Casiraghi
                        Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                        Originally posted by Casiraghi
                        Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                        https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                        Originally posted by Casiraghi
                        Srecan Mane svima koji slave.

                        Comment


                        • I ovaj mec je pokazao koliko nam trebaju pravi veznjaci, dm/controler. Fabinho bi nam lego samo tako.
                          Ubili su nas, kao da smo imali 2 linije samo, vezni kao da nije ni postojao.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Ljudi mi moramo uloziti vise u taj VAR da se uvede u EPL, bice nam pojacanje sezone.

                            Comment


                            • Kako nas je samo Dembele pojeo. Odbijali su se svi od njega.

                              Klopp totalno promašio postavku tima. Ovako spora i da se izrazim ravna sredina, gde niko ne odstupa u nekom segmentu igre. Niko nije brz, niko ne može dribling da uradi, ništa.

                              Ali opet smo imali nekoliko dobrih kontri. Samo što smo ih očajno odrađivali. Neke baš loše odluke i kretnje čudne.

                              Salah imao dva puta same igrače u kontri. Jednom mu Firmino bio sam, on bacio Dzanu na drugu stranu. U drugom pokušaju samo da baci običan pas za Mane-a, on daje preveliki for.

                              Mane još jedna tekma za zaborav. Brzina je tu, ali odluke su mu baš loše.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Voli ga kao sina jbte.



                                Koji rezultat očekujete danas? Ja bi rekao 2-2 ili 2-1.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X