Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hoćeš da kažeš da je lakše štoperima da čuvaju igrače nego bekovima?

    Bekovi faktički gledaju samo jednu stranu da sačuvaju i da eventualno štoperima pokriju leđa kad treba. Štoper mora da pazi sve moguće strane. Ne mislim da je Gomez spreman za to. Previše je zelen.

    Odradio bi dosta dobrih stvari, ali bi pravio glupe greške iz kojih bi primili golove. Mislim, nije da ih sad ne pravimo, ali opet.

    I da, mislim da je Gomez dovoljno brz igrač za beka, ali mu fali da kažem anticipacija.
    Last edited by z0La; 01-02-18, 21:09.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Svakako nije savrsen, ali bolji je po meni od Matipa i Lovrena. I uz Virgila bi mogao da bude bolji.
      Bolje dati nekome mladjem sansu, nego forsirati dokazane kiksare.
      Last edited by Brian McShtull; 01-02-18, 21:20.
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Zaslužuje šansu svakako, ali da li mu dati sad šansu kad se lomi sezona? Teška odluka...

        Svakako ništa dok se Klajn ne vrati.

        Reci mi Pixi, kakvu sredinu preferiraš protiv Spursa? I Can ili Hendo na DM-u?
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Can, Gini i Ox.
          Henderson je previse spor u donosenju odluka, a Canu odgovaraju brze utakmice. Njega ubija kad protivnik sedi pozadi i ceka i on je izgubljen tada.

          Svakako mnogo ce teze biti nego protiv Sitija, prvo sto je Siti u padu forme a i umor i povrede su ih stigle. A Spursi su usponu, iako ne mislim da su odigrali ista posebno protiv Junajteda.
          Svakako mi mozemo biti peti posle sledeceg kola, i opet da se uvuce negativna energija i da propadne ova sezona. A to moze da ostavi i dugorocne posledice. Moze se slobodno reci da je ovo za Kloppa biti ili ne biti i X bi nam odgovorao.
          Last edited by Brian McShtull; 01-02-18, 21:40.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by Adam The Llama View Post
            Can, Gini i Ox.
            Henderson je previse spor u donosenju odluka, a Canu odgovaraju brze utakmice. Njega ubija kad protivnik sedi pozadi i ceka i on je izgubljen tada.
            Slažemo se. A i sviđa mi se Canova agresivnost protiv top timova. Mislim da i motiviše saigrače da i oni krenu agresivno.

            Vidim da drugi prizivaju Henderson na DM-u, pa me zanimalo.

            Ma kakav X, juriti pobedu na Enfildu. Vratiti im kao Sitiju za onaj poraz u prvom delu sezone.
            Last edited by z0La; 01-02-18, 21:43.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ja bih bio zadovoljan i x-om, mnogo je ozbiljniji tim Spursa od nas.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Mislim da smo mi na Enfildu prilično ozbiljna ekipa moraš priznati.

                Bar protiv ovih velikih ekipa ako ništa drugo.

                Ne bih bio nezadovoljan X-om, ali juriti na pobedu svakako.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Moramo da ih tucemo kod kuce.
                  Oni ce sigurno imati bolji ucinak od nas protiv slabijih ekipa, tako da prednost mozemo jedino ovako da steknemo, a ujedno ih i demoralisemo.

                  Preopasni su u napadu, nema mesta individualnim greskama u defanzivi, igrace se na gol vise.
                  Odlicno bi bilo kad bismo dali gol u prvih 20 min, a posle da ih tucemo na sredini, Can i Ox da im ne dozvole da drze posed, agresivno od starta pa koliko izdrzimo.

                  Sigurno nece biti okurazeni kao sinoc kada ih protrese atmosfera na Enfildu, kad krenemo sa nasim presingom, samo da budu svi maksimalno fokusirani i bice sve okej.

                  Comment


                  • Virgil van Dijk, Nathaniel Clyne and Danny Ings have been added to #LFC's @ChampionsLeague squad for the remainder of the tournament.
                    Slušao sam Kloppa kad priča o Klajnu. Kaže da mu malo fali da krene sa treninzima sa timom. Da je baš na dobrom putu da se vrati. I naravno kaže da će mu trebati dosta vremena da povrati fitnes i sve to.

                    Rekao je da nema šanse do Porta da se vrati, ali kao ako prođemo dalje, ko zna, sasvim moguće.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post
                      Slušao sam Kloppa kad priča o Klajnu. Kaže da mu malo fali da krene sa treninzima sa timom. Da je baš na dobrom putu da se vrati. I naravno kaže da će mu trebati dosta vremena da povrati fitnes i sve to.

                      Rekao je da nema šanse do Porta da se vrati, ali kao ako prođemo dalje, ko zna, sasvim moguće.
                      Kad se vrati valjda ce davati sansu Gomezu na stoperu.

                      Comment


                      • Originally posted by Scouser View Post
                        Kad se vrati valjda ce davati sansu Gomezu na stoperu.
                        Nešto mislim da ove sezone nećemo gledati Gomeza na štoperu. Kad se vrati Klajn, vidim njega i Gomeza da se rotiraju na desnom beku.

                        Ne verujem da će Jurgen mnogo eksperimentisati pri kraju sezone. Pogotovo što sad pokušava da napravi hemiju između Matipa i VVD-a. I da sad odjednom uleti Gomez u tu priču, teško baš. Sledeće sezone ako Klajn ostane zdrav, sasvim moguća opcija.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment






                        • Deluje da će biti mnogo dobra tekma.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Jürgen Klopp: "Mo Salah, world class - but not every day. Sadio Mane, again, world class - but not everyday. Roberto Firmino, world class, pretty much every day."
                            Voli ga kao sina jbte.




                            Koji rezultat očekujete danas? Ja bi rekao 2-2 ili 2-1.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Kad Bobby voli da grize u napadu, ali ono sto Klopp kaze, pametan presing, a ne kao muva bez glave.

                              Comment


                              • Samo da ne izgubimo, sledece kolo igraju Arsenal-Spursi, i to bi trebali da iskoristimo. A i nadam se da ce Celsi nastaviti sa losom formom.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X