Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 09.10.2015.

    "Molim vas, budite strpljivi i dajte nam vremena da radimo. Ne želim reći kako ćemo morati čekati još 20 godina, nadam se da ćemo u iduće četiri sezone osvojiti naslov. Ne želim opisivati sam sebe, nisam čarobnjak i ne radim čuda. Samo me pustite da radim."
    Ove sezone zavrsiti u top4. Ako sljedece sezone ne bude borba za titulu, fino mu se zahvaliti na svemu.

    Klop mora strasan posao na ljeto da napravi i da mu se sve kockice sloze.

    Comment


    • Ja se kunem u Klopa i misim da radi dobar posao za sada, jaka je konkurencija da se nesto brzo napravi. Ne vidim da bi neki drugi trener radio bolji posao, jednostavno drugi klubovi drze monopol. Napredak je ocigledan u odnosu na prosle godine, pogledajte gde smo u LS, jedino sam za FA cup razocaran, ali jbg... Sto se tice transfera, bolje i ovako nego neki panic buy posle prodaje Coutinha, valjda smo naucili u proslosti.

      Comment


      • Last edited by Brian McShtull; 29-01-18, 21:54.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • .Liverpool FC‏ @LFC

          Daniel Sturridge has joined @WBA on loan until the end of the season.
          £2m loan fee, paying all his wages.
          Ode i Staridz. Odlično pojačanje za WBA.

          Zanimljivo da je Klopp izabrao pre Ingsa nego Staridza, pošto su oba igrača imala ponude za pozajmicu.

          Znači Klopp je odlučio da pruži poverenje Ingsu i Solankeu. Videćemo da li će mu se taj rizik isplatiti.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment






            • Sell Coutinho. Don’t replace Coutinho. Try to get Keita in early. Refuse to pay to get Keita in early. Monitor Lemar. Refuse to pay figure for Lemar. Accept both GKs are awful. Refuse to bring in GK. Realise our attacking options are trash. Loan Sturridge to West Brom. Liverpool.
              U suštini, to je to.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by z0La View Post
                  U suštini, to je to.
                  Ovako kad se nabroje samo negativne stvari, deluje da imamo najbedniju upravu i trenera na svetu.

                  Ipak, doveli smo najskupljeg stopera na svetu, platili pozamasnu sumu za Keitu, uzeli 2 fenomenalna pojacanja za prilicno jeftine pare (Mane i Salah). Sto je, mora se priznati, velika razlika u odnosu na period kada smo dovodili Lamberta, Balotelija, Markovica itd.

                  Sve to stoji sto je napisano, ali bilo bi bolje da stvari posmatramo malo pozitivnije. Nadam se da ce nam igraci veceras dati razlog za to.

                  Comment


                  • Jeste limune, ali ovo je sve zimski rok, a ti pricas o ranijim. Previse nelogicnosti, ocigledno je da klub nema nikakve ambicije do kraja sezone, ne znam kako drugacije da objasnim.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by limun View Post
                      Ipak, doveli smo najskupljeg stopera na svetu, platili pozamasnu sumu za Keitu, uzeli 2 fenomenalna pojacanja za prilicno jeftine pare (Mane i Salah). Sto je, mora se priznati, velika razlika u odnosu na period kada smo dovodili Lamberta, Balotelija, Markovica itd.

                      Sve to stoji sto je napisano, ali bilo bi bolje da stvari posmatramo malo pozitivnije. Nadam se da ce nam igraci veceras dati razlog za to.
                      Kako mislis jeftine pare?
                      Keita i Virgil su placeni od Kutinjovih para, od kada je Klopp tu mi smo na transferima zaradili vise nego sto smo potrosili. Kao da imamo najbolji tim u ligi, pa nam ne trebaju pojacanja.
                      Te igrace koje si nabrojao je doveo FSG.
                      Mi cemo morati minimum £300m da potrosimo na leto, a da ne prodamo nikoga od kljucnih igraca da bi mogli za bilo sta da se borimo sledece sezone.
                      Da li iko misli da ce se to desiti?

                      Pritom je ostala tolika rupa u wagesu posle prodaje Kutinja i Staridza, dobro Staridz je na pozajmici.
                      Last edited by Brian McShtull; 30-01-18, 13:14.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by limun View Post
                        Ovako kad se nabroje samo negativne stvari, deluje da imamo najbedniju upravu i trenera na svetu.

                        Ipak, doveli smo najskupljeg stopera na svetu, platili pozamasnu sumu za Keitu, uzeli 2 fenomenalna pojacanja za prilicno jeftine pare (Mane i Salah). Sto je, mora se priznati, velika razlika u odnosu na period kada smo dovodili Lamberta, Balotelija, Markovica itd.

                        Sve to stoji sto je napisano, ali bilo bi bolje da stvari posmatramo malo pozitivnije. Nadam se da ce nam igraci veceras dati razlog za to.
                        Da me ne shvatiš pogrešno, ja podržavam Kloppa. Podržavaću ga dok ne vidim da sa njim nema napretka i budućnosti. Po meni sledeća sezona mu je prelomna. Tu se lomi sve.

                        Ali da zaslužuje kritiku, zaslužuje je. Tim nam je osakaćen sa ova dva odlaska. Tu nema priče. U januaru smo izgubili dva igrača u napadu, a nismo ih zamenili sa bar jednim igračom. Klupa deluje previše tanko.

                        Mislim da je neodgovorno prihvatiti toliki rizik i probati izneti sezonu sa ovakvom klupom. Da li će mu se to isplatiti ili ne, videćemo.

                        To je moje mišljenje. Ima moju podršku ali i kritiku.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Klop ili je lud i na nekim opasnim drogama.
                          Ima moju podrsku ali ovo sto sad radi u januaru je kriminalno. Taman mislis konacno ovaj klub ozbiljno radi kad ono samar koji te vrati u realnost. Jbt ostajemo sa Ingsom i solankeom do kraja sezone.
                          Nek nam je Bog na pomoci

                          Comment


                          • Originally posted by mark it zer0 View Post
                            Jeste limune, ali ovo je sve zimski rok, a ti pricas o ranijim. Previse nelogicnosti, ocigledno je da klub nema nikakve ambicije do kraja sezone, ne znam kako drugacije da objasnim.
                            Jeste lose odradjen zimski rok, a mislim da je to vise do Klopove tvrdoglavosti nego do FSG.
                            Covek kao da ni cent ne zeli da protraci. Kada krpi, gleda da to bude maltene besplatno, a za skuplja pojacanja ocigledno ne zeli da gresi, pa je potrebno vreme. Ocigledno da ima komfora sto se vremena tice, pa se ne desavaju panicne kupovine kao ranije. I mislim da je sve to okej. Mozda su ambicije za ovu sezonu splasle, ali dugorocno gledano, bolje je da pustimo Klopa da ubada prava pojacanja nego da dovodimo brza resenja i gomilamo igrace.

                            Originally posted by Adam The Llama View Post
                            Kako mislis jeftine pare?
                            Keita i Virgil su placeni od Kutinjovih para, od kada je Klopp tu mi smo na transferima zaradili vise nego sto smo potrosili. Kao da imamo najbolji tim u ligi, pa nam ne trebaju pojacanja.
                            Te igrace koje si nabrojao je doveo FSG.
                            Mi cemo morati minimum 300miliona da potrosimo na leto, a da ne prodamo nikoga od kljucnih igraca da bi mogli za bilo sta da se borimo sledece sezone.
                            Da li iko misli da ce se to desiti?

                            Pritom je ostala tolika rupa u wagesu posle prodaje Kutinja i Staridza, dobro Staridz je na pozajmici.
                            Pa jeftine, vidi sta mozes danas mozes kupiti za 40 miliona. Salah i Mane su vanserijski igraci i vrede mnogo vise.
                            Necemo mi da trosimo 300m, nema teorije. Zato i ne treba da kukamo sto nismo u konkurenciji za titulu.

                            Jedini nacin kako bismo vratili klubu sampionske ambicije je polako i efikasno gradjenje tima i strpljenje. Nema mesta panicnim kupovinama i bacanju para. Moras da prihvatis da nam vlasnik nije ni ruski krimos ni naftas, kao ni da nemamo tolku marketinsku moc kao Junajted.

                            Nema rezultata preko noci.

                            Comment


                            • Eno izgleda VVD opet povredjen... odlicno dali smo 75mil. funti za "injury prone" stopera.

                              Comment


                              • Originally posted by Scouser View Post
                                Eno izgleda VVD opet povredjen... odlicno dali smo 75mil. funti za "injury prone" stopera.
                                Ko zna šta mu Klopp radi na treninzima.

                                Možda mu samo treba vreme da se prilagodi na Kloppov ritam.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X