Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LFC have only scored 4 of the last 10 pens in all comps:
    Milner 2/4
    Bobby 1/3
    Phil 1/1
    Salah 0/1
    Origi 0/1
    LFC have conceded 8 goals from the last 10 opposition shots on target.
    Plus an own goal so it's effectively 9 from 10
    Tuga....
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Originally posted by z0La View Post
      Tuga....
      Upravo ono sta sam juce spomenuo, mi nemamo validnog izvodjaca penala, izuzev Milnera, ali on nije u opticaju za prvu postavu.

      Comment


      • Originally posted by Scouser View Post
        Upravo ono sta sam juce spomenuo, mi nemamo validnog izvodjaca penala, izuzev Milnera, ali on nije u opticaju za prvu postavu.
        Menjamo kapitene i izvođače penala kao gaće - jednom sedmično.

        Sutra ću baš da pogledam golove koje smo primili protiv WBA. Zanima me gde leži najveća krivica. Kukali smo na Dekija - zasluženo, ali njega nema a mi i dalje primamo naivne i jeftine golove.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Koliko sam samo izgubio entuzijazam za pracenjem ove sezone posle ovog zimskog, zlo. Mrzi me i da pisem bilo sta, postacu pixi no2.
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Brate, mene su ove dve poslednje tekme ubile u pojam. Pao sam na ivicu depresije što se tiče fudbala.

            A šta da očekuješ kad dobijamo Siti 4-3, znači najbolja smo ekipa na svetu, niko nam ne može ništa, dobijamo sve tekme do kraja. I onda naredne dve utakmice izgubimo od Svonsija i WBA.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Bukvalno, sad je problem da ubedim sebe pred svaku tekmu da nece tako biti do kraja sezone, bas mi ne ide. A kapiram da se vracamo na pricu iz prethodnih sezona, bicemo dobri u derbijima, a male tekme cemo da poradjamo svaki put, mucenje. Ali daj Boze da gresim, neka me razuvere, rado cu priznati da sam bio pajser.
              sloboda ili ništa

              Comment


              • Previše smo poleteli, to je problem. Sad se vraćamo u realnost.

                Ali ajde, neće jedna loša sedmica da mi ubije sezonu. Ima još dosta da se igra, a i LŠ stiže uskoro.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Adam Lallana has been ruled out of Liverpool's trip to Huddersfield Town – and could miss the Anfield blockbuster against Tottenham Hotspur, writes @IanDoyleSport
                  Klopp: “He's not ready for Huddersfield. Medical department told me no chance for West Brom, no chance for Huddersfield and a chance for Tottenham.”


                  Jedino što mi je malo drago što se ovo dešava pre kraja prelaznog.

                  Znači na klupi od napadačkih opcija imamo Ingsa i Solankea. I naravno tu su i Milner i Henderson da naprave razliku...
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Mene cudi da nemate neke mlade igrace iz akademije, gde je onaj velsanin sto je zabio gol u kvalifikacijama za WC?

                    Comment


                    • Originally posted by z0La View Post


                      Jedino što mi je malo drago što se ovo dešava pre kraja prelaznog.
                      Opet se vracamo na isto sta ce nam rotacija ako ni prvih 11 nisu dobri.

                      Ne znam sto ti je drago, sad nista ne moze da se dovede, sad samo moze neki panic buy....
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Ne preteruj. Fali nam 2-3 igrača, a ne ceo prvi tim.

                        Pa eno, Fabinho sinoć izjavljuje da mu je potreban nov izazov u karijeri i da je spreman da ide iz Monaka. Ako će nam to biti panic buy, ja sam skroz za.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Voleo bih da probamo ovako nesto protiv Hudda

                          Comment


                          • Ček, šta mu dođe ovo 3-1-2-3-1 ili neki 3-6-1?

                            Plaši me kad vidim da Emre mora sam da krpi pozadi.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • neki 3-3-3-1.

                              Moramo neke novine da uvedemo, onako nam ocigledno ne ide.

                              Comment


                              • Kako bi nam valjao Staridz sad.

                                Ovako nešto bih ja voleo da vidim sutra veče...

                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X