Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Taj mali Ward mora da je najgori na treninzima kad ne može da dobije šansi ni u prokletom kupu... Daj mu jebenu šansu više jbte. Ili pošalji dečka na pozajmicu, što truli u klubu bezveze...

    Ovo sa Lallanom postaje malo ozbiljnije. Već se ponovila ova situacija jednom posle povratak od povrede. Ne može nikako da povrati fitnes. Odigra 20 minuta i raspadne se. Nije ovo za zezanje...

    A ovo sa Hendersonom me najviše zabrinjava moram priznati. Da li on stvarno vidi da Hendo ima neku ozbiljnu karijeru kod nas?
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • E veselo. Polako se raspadamo a Klop nece nikog da dovede.

      Comment


      • U suštini preterivanje je ozbiljno reći da se raspadamo, i otpisivati sezonu nakon prvog poraza posle 18 utakmica. Rezultatski to nije ništa strašno, mada se ja isto osećam i razumem u porpunosti negativnu atmosferu, a to mi se prvi put desilo. I u početku kad smo loše igrali, znao sam da će doći ovakva serija i da smo ozbiljnije i bolje ekipe od Spursa i Arsenala. Ovaj transfer Kutinja (zajedno sa nedovodjenjem bilo koga, zamenu je nemoguce naci) je bas poražavajući potez kluba koji pokušava da se ponovo nadje medju najboljima u Engleskoj prvo, pa onda i u Evropi. 5 koraka unazad, bez ijednog napred, jedino ako Klop tripuje da će mu biti dato 5-6 godina, ne znam šta drugo. Najviše bih voleo da umišljamo i da ekipa nadje neku formu, nastavi kao pre ovog kiksa, ali ja trenutno ne vidim to kako ce se desiti.
        Last edited by mark !t zer0; 26-01-18, 16:45.
        sloboda ili ništa

        Comment


        • Najmanji problem je prodaja Kutinja i poraz od Svonsija.
          Problem je sto mi iz roka u rok, ostavljamo posao nedovrsen. I uvek Klopp izlazi sa neozbiljnim izjavama. Evo Klopp je tu vise od 2god, a mi smo na istom rastojanju kao i prvog dana kada je dosao na klupu.
          Ono sto mene plasi, je da niko od njega i ne bi mogao bolje, bar ne od trenera koji bi realno hteli da vode Liverpul. Tako da nam nista drugo i ne preostaje nego da trpimo Kloppa, dok ne bude totalno zasrao.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Slažem se sa vama što se tiče transfera. Previše neozbiljno. Ne znam šta Klopp izvodi sa ovim "imajte veru" u kvalitet i dubinu ovog tima.

            Pa jbga, jedna povreda te deli od toga da sve krene nizbrdo. Još ako se Staridz proda/pozajmi, to će tek da bude zaebancija...
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment




            • Odličan termin. Za mene nije mogao bolji!

              p.s. Koga bi stavili danas u napad?

              Staridza, Ingsa ili Solankea? Verujem da Klopp ima baš dilemu danas...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Prosečan navijač Liverpula u januaru 2018-e......

                ¡Si Señor!

                Comment


                • Ja bih probao sam Staridzom danas, taman ako da neki gol da si poveca cenu.

                  Comment


                  • Ja bih voleo Ingsa da vidim. Ako već Staridz ide, što da troši tuđe minute.

                    Možda bi čak probao i sa dva napadača, Solanke-Ings.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment




                    • Minimalno rotacija. Samo bekovi i Minjole. Očekivao sam još jednu-dve rotacije.

                      Nema Staridza ni na klupi. Nije povređen, tako da mislim da nam to sve govori...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • A Robertson ni na klupi.
                        Stvarno bi bila steta kad bi ovaj klovan Moreno postao standardan lijevi bek. Robertson za klasu bolji.

                        Comment


                        • Originally posted by SOMI View Post
                          A Robertson ni na klupi.
                          Stvarno bi bila steta kad bi ovaj klovan Moreno postao standardan lijevi bek. Robertson za klasu bolji.
                          Mrzim kad ovo moram govoriti, ali sto lupetas? Moreno ima najbolju sezonu do sada u LFC-u, imao je par kikseva, ali sasvim dobro igra. Napadcki je uvek dobar, ali defanzivu, koja mu je bila mana, je znacajno pobosljao.

                          Comment


                          • Ma klasična rotacija. Robertson je odigrao mnogo mečeva u poslednje vreme, zaslužio je mali odmor. Vraća se on u tim u utorak.

                            Moreno je bio dobar do povrede. Nemam nikakve zamerke na njega. Iskreno se nadam da smo rešili problem levog beka za nekoliko narednih godina sa njima dvojicom.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by Scouser View Post
                              Mrzim kad ovo moram govoriti, ali sto lupetas? Moreno ima najbolju sezonu do sada u LFC-u, imao je par kikseva, ali sasvim dobro igra. Napadcki je uvek dobar, ali defanzivu, koja mu je bila mana, je znacajno pobosljao.
                              Prvo ne lupem nego je tako. Moreno je neko ko pravi konsantne gluposti i greske.

                              Comment


                              • Odličan rezultat. Malo je falilo da bude opet Klopovo ludilo, da on skače, a na instagramu se kači kako je on carina.

                                Neka, biće takvih još ovakve sezone, svima je jasno da ćemo primati još golova. Ionako je ovo long term projekat, zar ne?

                                Jebem ti trenera koji pravi iste greške posle 2.5 godine. Aj baš da čujem šta će reći na konferenciji.

                                Comment

                                Working...
                                X