Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neka mu vala, ionako voli da se raspravlja sa sudijom. Ovako će bar imati izgovor za to.

    Ne znam ko napisa pre neki dan, ali ovo će večeras biti pravi test koliko fali Coutihno. Očekujem žešću bunkericu.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Tako je i Coutinho bio kapiten pre par utakmica.
      Klop je uvek isao tom filozofijom, ukoliko su oba povredjenja ili ne igraju, da da traku onom koji je najduze u klubu.

      Comment




      • Staridz....Kakav raspad posle 13/14...
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Zola ko boga te molim, ne postavljaj vise te statistike u vezi Sturridga, znas da sam slab na njega.

          Comment


          • Neću brate, i meni je bedak kad god naletim na ovako nešto..
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Sad nešto gledam, ako dobijemo večeras, bežimo Spursima 5 bodova, a Arsenalu 8.

              Tako da bi baš valjalo da dobijemo, da napravimo malo mesta za disanje.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • A dobro, poraz kao poraz nije neka strašna stvar. Ovo nam je prvi poraz u poslednjih 18 utakmica u sezoni.

                Više boli što je poraz došao posle onakvog prošlog vikenda. Dobiješ prvog, izgubiš od poslednjeg. Totalno u našem stilu.

                Večeras ne bih nikog izdvojio. Svi su bili loši. I na stranu loša partija, opet smo imali dosta šansi da bar ne izgubimo ovo.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Trecu uzastopnu sezonu igramo 3za3 sa Svonsijem, sumnjivo.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Originally posted by MareLFC View Post
                    Trecu uzastopnu sezonu igramo 3za3 sa Svonsijem, sumnjivo.
                    Ne znam, lepo si to primetio, zanimljivo svakako...

                    Ali 3 za 3 obično igraju klubovi koji su blizu jedan drugome po kvalitetu i tabeli. Npr. 2 tima koje se bore za opstanak, pa podele bodove. Mi nemamo ništa od 3za3 sa Svonsijem. Oni tu najviše profitiraju...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Odavno se nisam razočarao i iznervirao ovako.

                      Toliko sam se nadao da ćemo nastaviti s dobrom formom, očekivao rutinsku pobedu, ali kada ne ide, ne ide.

                      Problem rešavanja bunkera je tu od početka. Klop je u svojoj prvoj polusezoni imao taj problem, imao je prošle godine, ima ga i sada. Sredina Ox, Can i Gini je idealna za ekipe protiv Citya gde će se istaći njihovi defanzivni kvaliteti, trčanje, agilnost itd. Samo što za utakmicu protiv Swansea trebaju ti igrači koji znaju da igraju fudbal, ne ovi antitalenti. Trio napred je takođe idealan za velike utakmice, lete u kontre, Firmino im otvara prostor, deli lopte itd. Samo što nam za ove utakmice treba napadač i tu sam pogrešio kada sam mislio i pričao Zoli da nam ne treba.

                      Takođe, daj bre golmana ozbiljnog da dovedemo, ovaj degenerik mi ne uliva poverenje.

                      Definitivno ću od sada pa do LŠ manje pratiti, rezultati, možda utakmica ona kežual, ne valja za zdravlje da jedva čekam utakmicu i ovako odigramo.

                      Comment


                      • Ma za ovakve tekme su potrebni igrači koji se lepo snalaze na malom prostoru. Igrači sa odličnim prvim dodirom i brzim razmišljanjem.

                        Ox-a smo videli prošli vikend. Čim je dobio prostor ispred sebe, odmah je bio opasnost. Protiv bunkera njegova brzina nije toliko bitna, jer ne može da dođe do izražaja. Nema neki dribling da može u mestu da prođe igrača, da izmisli potez. Slična priča i sa Ginijem, koji je još lošiji u tom segmentu od Ox-a. Can je zadnji vezni, od njega to i ne očekujem. Lallana je morao da počne večeras. Jedini veznjak u timu koji poseduje tu neku lucidnost.

                        Ja i dalje mislim da nam treba napadač. Ne da zameni Firmina, već da u ovakvim utakmicama pravi razliku. Da smo imali pravog napadača, mogao je Klopp da stavi Firmina na 10ku iza napadača, ili čak na nekog polušpica.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Generalno, ova postava nije previse upotrebljiva protiv bunkera.

                          Mane i Salah zahtevaju prostor da bi pruzili dobru partiju, to nisu igraci sa nekom vanserijskom tehnikom, tako da nam u onako zgusnutom prostoru ne doprinose bas puno. Firmino se u ovakvim utakmicama najcesce ne vidi. Nikad nije bio klasican napadac i po svojim sposobnostima to ne moze ni da bude. Takodje igrac kome treba prostor i kojem je kretnja u slobodnijoj i brzoj igri jaca strana.

                          Sto se sredine tice, jasno je da nemamo nekog ko ce diktirati tempo, otvarati prostor i kvalitetno razigravati saigrace. Sva trojica (Ox, Can i Gini) su teski radnici. Odlicni za utakmice u kojima je potrebno mnogo trcanja, a malo efikasni kada na scenu stupaju dobar prijem, tacni i jaki kratki pasovi, medjusobna saradnja u navlacenju igraca i rusenju protivnickog pozicioniranja. Jednostavno nemaju u glavi razradjen sistem kako poremetiti protivnicke linije. Lallana je jedini koji bi odgovarao prethodnom opisu, ali eto, izgleda da jos nije u pravoj formi da bi dobio minute od starta.

                          Momci su ipak dali sve od sebe, do poslednjih sekundi su ginuli da bi dali gol i tu im se nema sta zameriti. Svakako je sastav bio pun odlicnih igraca, ali eto neprimenjivih u ovoj utakmici.
                          A i imali su svoje sanse, stecene doduse preskakanjem igre, pa se moze reci da je falilo i srece.

                          Van Dajk solidan, vidi se da ce biti odlicno pojacanje u vazdusnim duelima iako je nesrecno spustio loptu do protivnika. Jedva da je mogao da dohvati loptu od onolike guzve.

                          Kao sto Zola kaze, nije toliko strasna situacija sto se tice bodovnog gubitka, ali svakako je razocaravajuce da posle pobede nad Sitijem izgubimo od trenutno najlosijeg tima.

                          Sto vise zalimo, to gore po nas. Neka Klopu ovo bude za nauk i nek resi ovaj problem dovodjenjem igraca koji su ocigledno prekopotrebni za vise ambicije.

                          Comment


                          • BREAKING: Inter Milan have offered a significant but undisclosed loan fee for Liverpool striker Daniel Sturridge.

                            Liverpool will consider the offer, Inter would also pay his wages and discussions have also opened up towards a potential permanent transfer at the end of this season.

                            Spanish side Sevilla have been linked with a move but have not made an offer. (@BBCSport)
                            Hmm...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by z0La View Post
                              Hmm...
                              Sevilja je poslala ponudu Liverpulu pre dve tri nedelje koju je Liverpul odbio jer navodno ne zeli da proda Sturridga. Posle Sevilje je Inter poslao ponudu sa nesto boljim finansijskim uslovima za Liverpul i Liverpul je navodno Sturridgu dao dve opcije, ili ostaje u klubu ili odlazi u Inter.

                              Comment


                              • “There is a real chance he could play for Real Madrid next year,” he said. “The Spaniard will make an offer for him."
                                “Salah is now looking to improve his game. Obviously if an Egyptian plays for a club as popular around the world as Real Madrid, it’s going to be great for Egyptian football.
                                “It’s is going to be magnificent for Egyptian football.” Egyptian FA president Hany Abo Rida

                                Egypt’s Argentinian coach Cuper seemingly confirmed the approach by adding: “I’ve received news revealing Real’s interest, but let’s not rush things.”

                                Ala ovih egipcana.

                                Comment

                                Working...
                                X