Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odoh malo da se umijem da se povratim u život. Šlogirah se.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Odoh šetati, bruji mi u ušima......
      Jako važna pobeda, i novi (stari) rebusi Klopu za rešavati
      ¡Si Señor!

      Comment


      • Pozitivne stvar: Povratak Manea, nastavak dominacije Firmina i Salaha, brutalne partije Cana, Ginia i Oxa kao i vrhunska partija Robertsona.

        Negativne stvari. Karius, Lovren, greška Gomeza i nesigurnost odbrane.

        Iskreno, očekivano je da crknemo posle onakvog ritma, ali trebalo je da damo 6.

        Robertson samo nek cepa, long-term rešenje nadam se.

        Comment


        • Originally posted by Победа View Post
          Pozitivne stvar: Povratak Manea, nastavak dominacije Firmina i Salaha, brutalne partije Cana, Ginia i Oxa kao i vrhunska partija Robertsona.

          Negativne stvari. Karius, Lovren, greška Gomeza i nesigurnost odbrane.

          Iskreno, očekivano je da crknemo posle onakvog ritma, ali trebalo je da damo 6.

          Robertson samo nek cepa, long-term rešenje nadam se.
          Ne znam nesto za njega, tako je i u prosloj, lose igra, previse drzi loptu kod sebe, ali da golcinu.

          Comment


          • Ali presing...ja sam zapanjen da je onako nesto moguce igrati...koliko su igraci Sitija bili zbunjeni u nekoliko navrata, nisu znali gde sa loptom...fantasticno...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Comment


              • Ox prekucao igrac utakmice po meni.
                Odlicna igra nekih 80min onda smo pali. Pohvale za Robertsona, Vajnalduma i Dzana. Firmino standardno dobar a Mane se vraca polako u formu, treba mu i malo srece.

                Klop treba da kupi golmana vec u januaru pa da privedemo mirno prvenstvo. Idemo dalje

                Comment


                • 7golova, drama, ali na mene je najveci utisak ostavio onaj presing Robertsona koji 70m u punom sprintu jurca za loptom.
                  Last edited by Brian McShtull; 14-01-18, 18:50.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Robertson: "It was unbelievable - I'd won a couple of tackles and the Kop were signing my name, it gives you goosebumps. I can't thank the fans enough for their support since day one. That is the best I've played in."
                    Pokidao mali danas.
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment



                    • Comment


                      • Originally posted by Scouser View Post
                        Ne znam nesto za njega, tako je i u prosloj, lose igra, previse drzi loptu kod sebe, ali da golcinu.
                        Imao je greške, ali van gola je imao dobre poteze neke i pokazao znake života. Zato mislim da je ovo "povratak".

                        Comment


                        • Ludak

                          https://mobile.twitter.com/TheMengis...704382976?s=17
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Ne znam za vas, ali meni je mnogo lakse da gledam Kariusa nego Migsa svinjsku glavu. Svakako dajte Kariusu sezonu/dve ako ste mogli Svinjoglavom da date 5.
                            Oblak mora da se dovede, sto pre to bolje. Ostavio bih Kariusa da sazreva u kupovima.
                            Oblak i Fabinho, imas 150mil da dovedes ova 2 igraca i imas tim za sledecu sezonu.
                            Oblak
                            Gomez - Lovren(kapiten) - Virgil - Robertson
                            Ox - Fabinho - Keita
                            Mo - Firmino - Mane
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Sad na miru pregledah golove koje smo primili.

                              Ne znam da li je neko primetio Dekija kod trećeg gola.

                              Trenutak kad ga Sane pravi smešnim. Izvlači ga iz zadnje linije i prolazi.


                              5 sekundi posle toga, nesrećnik pokušava da se vrati u zadnju liniju, ali stiže bukvalno u sekund i kasni da se lepo postavi ispred Gundogana. Promašuje celu loptu glavom(po ko zna koji put ove sezone) i Gundo prima sam loptu i postiže gol.



                              A pogledajte kako su nam oba štopera ispala kod drugog gola na običan dupli pas Gundogana i Aguera. Kao amateri. Situacija u kojoj naša dva beka ostaju protiv 3 igrača Sitija u našem petercu. A nije čak ni kontra da kažeš da nisu bili na pozicijama.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Sta reci za Lovrena.. Kao da je namerno propustio loptu, nemoguce da je ovoliko glupo reagovao.

                                Spoiler


                                I jos onaj faul Milnera pred sam kraj meca bih dodao kao najupecatljiviju gresku pored pomenutih.
                                Cim je usao, krenuo je da pritiska veoma agresivno, to je Klop i trazio od njega ali je ispao nekoliko puta za kratko vreme. On je delom kriv i za 2. gol.

                                Comment

                                Working...
                                X