Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Uvek ću pre birati provereno pojačanje nego paničnu kupovinu u janaru. Verujem da ćemo lako ući u četiri i bez Kutinja tako da bolje recimo Lemar da dođe na leto nego sada Marez ili Lansini za velike pare.

    Inače šta mislite, je l' bi mogao Trent Aleksandar Arnold odigrati na MC neku utakmicu? Meni deluje da zna fudbal da igra, ima dribling, ok pas, brzinu itd. i da sve to ne eksploatiše dovoljno na beku. Čini mi se da je u omladincima i igrao tako nešto, tačnije bio univerzalac, kao Kimih u Bajernu.
    Slazem se.
    I meni se cini da bi mogao. Tako nekako kao Kimmich, mada mlad jos on, ima vremena.

    Comment


    • Jel istina ovo da je Klajn uhapsen zbog kokaina i sl. stvari ?

      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

      Comment


      • This is the news which has spread like a wildfire:

        “LFC defender Nathaniel Clyne arrested after police discovered 11kg of crack cocaine, 800g of cannabis and several 500mg bottles of ketamine in his home in Formby, Merseyside.
        Rumours are that Nathaniel Clyne was tested positive for cocaine from in-house testing during the summer. He will probably never play for LFC again. He maybe released by the club.”
        Klajn opasan lerdi

        Comment


        • Mislim da je fejk.

          Comment



          • Obozavam gledati ove snimke, naravno uglavnom samo kad pobedimo.

            Comment


            • Ako je Klajn diler, poraso mi je u ocima.

              Spoiler

              Comment


              • Originally posted by Scouser View Post

                Obozavam gledati ove snimke, naravno uglavnom samo kad pobedimo.
                Od kad i LFC radi ovo? Nisam znao.
                Ranije (pre 3-4 god) sam cesto gledao Sitijeve slicne snimke, trazio sam i nase ali nisu ih tada pravili..
                Odgledah sad ceo snimak na wc solji

                Comment


                • Originally posted by Победа View Post
                  Uvek ću pre birati provereno pojačanje nego paničnu kupovinu u janaru. Verujem da ćemo lako ući u četiri i bez Kutinja tako da bolje recimo Lemar da dođe na leto nego sada Marez ili Lansini za velike pare.

                  Inače šta mislite, je l' bi mogao Trent Aleksandar Arnold odigrati na MC neku utakmicu? Meni deluje da zna fudbal da igra, ima dribling, ok pas, brzinu itd. i da sve to ne eksploatiše dovoljno na beku. Čini mi se da je u omladincima i igrao tako nešto, tačnije bio univerzalac, kao Kimih u Bajernu.
                  Što moramo da jurimo zamenu za Coutinha sad? Što npr. ne bi mogli sad da uzmemo nekog top DM-a, što je po meni potrebnije trenutno.

                  Ljudi pričaju o toj zameni za Coutinha, a sa druge strane jedina dva igrača koja mogu iole valjano da igraju DM-a kod nas su Hendo i Can. Hendo koji se vraća tek u februaru + vreme da uđe u formu (a znamo koliko njemu treba da uđe u formu) i Can koji ide za par meseci. Ne znam ni šta da očekujem od Cana do juna. Koliki će imati motiv da igra punom snagom, kad već ima mesto i platu u drugom klubu.
                  Ja stvarno ne bih voleo da Milner igra tog DM-a, iako već vidim da će on biti Canova zamena dok se ne vrati Henderson.

                  Ma i da su zdravi i jedan i drugi, opet nam baš fali taj pravi DM u timu. Uz golmana, pozicija u timu kojoj najviše treba sveže meso.
                  Last edited by z0La; 09-01-18, 19:29.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Izgleda da ce Keita sad doci, Leipzig je voljan da ga pusti, naravno uz odredjenu cenu.
                    Spominje se Dani Ceballos iz Reala, ne znam ko je, ali vidim da je 96. godiste.

                    Comment


                    • Njabolji mladi igrac eura U-21,za mene veliki majstor i potencijal,i trebao je dobiti vise sanse u RM ove sezone kad su ga vec kupili iz Betisa,gde je bio i prosle sezone najbolji, a ove bi tek razvalio sad kad ih vodi Etijen

                      Comment


                      • IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Ali dobro, u kopackama je Virgil.

                          Comment


                          • Staridž je tražio da ode iz klub, Klop bi voleo da ostane do kraja sezone, ali ako stigne ponuda oko 30m funti, ide.

                            Ja mislim da niko neće hteti da ponudi ove pare za njega.

                            Comment


                            • Bas mislim da bi odlicno legao Votfordu, mozda i Barnliju. Ako bi ga zaobisle povrede moze da se vrati na priblizno stare staze pogotovo u Votfordu koji igra lep fudbal. Daj igracu neku sigurnost i konstantnost igranja, da stekne samopouzdanje pa onda da pricamo o igrama.
                              Mada mislim da bi ga dali i za manje, to je cisto onako cena na brzinu, da ne ode i on i da ne lici na raspad sistema posle Cana i Kutinja
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • I ja mislim da bi legao lepo Votfordu.

                                Ma samo nek ga daju dok se ne povredi opet, nema sanse da ce neko iskesirati 30m.

                                Comment

                                Working...
                                X