Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ti bi ponižavao klub i pustio igrača koji sere dva prelazna roka za redom da ti igra u klubu? Pa ja bih ga izbacio da je mešavina Mesija i Ronalda najbolja verzija. Taj podanički stav da se klub prikloni igraču doveo bi do toga da u budućnosti klub jebe ko hoće jer bi znali da uprkos letnjim i zimskim sapunicama imaće zagarantovano mesto u Liverpulu.

    Ja bih razumeo kuknjavu da imamo neku šansu za trofej ali opet to je Kutinjova odluka.

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Ta prica sa omladincima ne pije vodu, on bi do januara bio van terena posle bio molio da igra. WC godina, isto sto su uradili u avgustu su mogli i sada, pa neka place.
      Izjavio bio da neće više nikad igrati za Liverpool. Mada je meni sve bilo jasno koliko mu je mozak ispran, kad se odrekao 15 miliona da bi prešao sad u Barsu. Sve sve ali da se Brazilac odriče para zbog transfera...znaš koliko je sati.

      Da je klub mogao isto da uradi kao u prošlom roku, verujem da bi uradio.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Zasto toliko kuknjave oko Kutinja?
        Jeste odlican igrac, ali ne moze se reci da nam je on od presudnog znacaja, kao sto je recimo Suarez bio one sezone. Nesto ne mislim da ce njegov odlazak previse uticati na igru ekipe.
        Cak mislim da ce nam dovodjenje igraca sa boljim vork rejtom znatno ocvrsnuti ekipu, sto nam fali, a to bih smatrao vaznijom stavkom od Kutinjove kreativnosti.

        Comment


        • Nije problem prodaja igraca uopste, da su ga prodali u avgustu mnogo bi nam lakse bilo. Ne prodaje se igrac u sred sezone, pogotovo ne ako nemas pravu zamenu. Znaci rizikujes plasman u top4 i maltene ne zelis ista da probas u LSu. Boli me uvo za Kutinja, neka ide ali mi smo ispali smesni zato sto sami protiv sebe radimo.
          I zbog ovakvih glupih poteza nikada i necemo nista osvojiti, zato sto smo neozbiljan klub.

          Last edited by Brian McShtull; 07-01-18, 21:16.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Radije bih da sacekamo kraj ovog prelaznog roka pa tek onda da komentarisemo klub.

            Ne vezano za sve ovo, zar ne postoji neka novcana kazna za igraca koji odbija da igra utakmice za klub pod cijim je ugovorom?

            Comment


            • Postoji, kazniš ga, odstraniš ga, pokvariš atmosferu i umesto 140miliona za igrača koji nije igrao ne daju više od 80 miliona. Ne znam zašto neko misli da ne bi igrao SP, otišao bi na pripreme sa reprezenacijom i svež bi igrao kao zmaj, on ima fudbal u malom prstu.

              Klub bi dobio kancer i izgubio od transfera 60-70 milona ako ne i više i poslao znak Lemaru i ekipi da ne dolaze jer neće moći da odu u Real Barsu kao krajnji cilj karijere svakog igrača.

              Višestruko bi naštetilo klubu.

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Komedija. Totalno neozbiljan klub ako je istina.

                  Comment


                  • Spominje se Alisson, golman Rome. Ne znam nista o njemu, nisam ga gledao.

                    Comment


                    • BUM! hahahahahahahahahahahahahahah!

                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ne znam ja bih probao po Alexisa, 40m+ mu das platu 40m i imas boljeg igraca od Kutinja koji moze da igra LS. I Firmina vratis u vezu, a za ostalih 20m vratis Keitu s pozajmice.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • ¡Si Señor!

                          Comment


                          • ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Ne bi me cudilo da nikoga ne uzmemo sad u januaru, izuzev golmana.

                              Comment


                              • Uvek ću pre birati provereno pojačanje nego paničnu kupovinu u janaru. Verujem da ćemo lako ući u četiri i bez Kutinja tako da bolje recimo Lemar da dođe na leto nego sada Marez ili Lansini za velike pare.

                                Inače šta mislite, je l' bi mogao Trent Aleksandar Arnold odigrati na MC neku utakmicu? Meni deluje da zna fudbal da igra, ima dribling, ok pas, brzinu itd. i da sve to ne eksploatiše dovoljno na beku. Čini mi se da je u omladincima i igrao tako nešto, tačnije bio univerzalac, kao Kimih u Bajernu.

                                Comment

                                Working...
                                X