Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
    Svi relevantni novinari kada je LFC u pitanju, onako izmedju redova, pisu da ce Klop gurati sa ovim sto ima i da nece biti panic buy kao u nekim prethodnim slucajevima...
    A tim ce pokazati kakve su mu namere u drugom delu, da izbori LS sledece godine i afirmise nekog igraca. LS neke naredne godine. Ispred VIjnalduma, Milnera Hendersona i Cana za 4 pozicije(a nekad i tri) ce konkurisati Lalana Ox Mane Salah Firminjo Staridz Solanke pa i Ings. Mozda nema kvaliteta ali ima kvantiteta. Lalana je pre povrede bio sjajan, Ox se polako prilagodjava, vise prostora za Manea, a motivisan Mane je strasan igrac. Uz Firminja i Salaha mislim da ce biti dovoljno za poziciju ispred Arsenala. Odbrana ce dobiti mnogo sa VVD. I bas nesto ne ocekujem goleade bez Kutinja, bice teze bez igraca koji je znao da realizuje svaku sansu, otvori protivnika.. Lancini bi im bas legao, da se uigra do leta ali opet se smanjuje prostor za OXa i Lalanu.
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
      Pa nije...prosto nije bilo druge mogucnosti a da ne zaratimo sa igracem, da ga posaljemo u rezerve ili bilo sta drugo sto bi samo klubu naskodilo...a i znali smo od letos sve ovo, tako da nikako ne moze da bude panic sell...
      Ne vredi mu govoriti, sad ja radim ono što ti meni radiš na fkcz. Samo ne mogu njega da “citiram” ispašće da ga uhodim. Svi izvori govore da je Liverpool dao sve od sebe da ga zadrži do leta, a igrač nije hteo da čuje,po kojoj je to definiciji panic sell samo da mi je znati.

      Comment


      • Nedovoljno je ovo, a i neozbiljno da ne dovedemo nikoga. Posebno na sredini. Imaš Hendersona, koji je povređen bar do februara. Znači jedina opcija ko može da ti igra tog DM-a je Can. Igrač koji odlazi za par meseci. Milner i Gini na toj poziciji bi bilo previše neozbiljno.

        Da ne pričam koliki teret sad pada na Lallanu da iznese tu poziciju kreativca, koji će povezivati sredinu sa napadom. Možda on to ima u sebi, ali je neozbiljno od kluba da ostane samo na njemu.

        Ja iskreno očekujem da dođe neko.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • U roku od jednog dana Kutinjo ne odlazi, pa onda ipak odlazi, pa za njega stize brdo odlicnih zamena, pa niko ne stize...
          Polako ljudi.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • ¡Si Señor!

            Comment


            • Last edited by Brian McShtull; 07-01-18, 19:39.
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • ¡Si Señor!

                Comment


                • Originally posted by Adam The Llama View Post

                  Oni nece da puste igraca kojeg su vec prodali da bi igrali LE, Liverpul je smesan klub.
                  Inace Keita je bas zadovoljan, vidi se da mu je stalo da igra za Leipzig.
                  Zašto smo smešan klub?

                  Neće ljudi da puste igrača pre vremena, njihovo pravo. Pare njima nisu prioritet. A verujem da je nama to bio glavni adut. Da im damo dodatni keš da ga puste ranije.

                  Jednostavno hoće ljudi da daju do znanja da ne može sa njima kako hoćeš. Što je po meni ok, iako bih voleo da vidim Keitu odmah sad.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Zašto smo smešan klub?

                    Neće ljudi da puste igrača pre vremena, njihovo pravo. Pare njima nisu prioritet. A verujem da je nama to bio glavni adut. Da im damo dodatni keš da ga puste ranije.

                    Jednostavno hoće ljudi da daju do znanja da ne može sa njima kako hoćeš. Što je po meni ok, iako bih voleo da vidim Keitu odmah sad.
                    Mi da nismo prodali Kutinja ne bi opstali, ugasili bi se.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Pixarove postove mogu da vidim samo kad ga neko citira, ali koliko lupetanja majko moja.

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Mi da nismo prodali Kutinja ne bi opstali, ugasili bi se.
                        E bre Pixi, ponovo si počeo da mračiš. A taman si vezao jedan lep period bez pesimizma.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          E bre Pixi, ponovo si počeo da mračiš. A taman si vezao jedan lep period bez pesimizma.
                          Odlican potez je prodati najboljeg igraca u sred sezone, odlican potez nema sta tako to rade veliki klubovi.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Scouser View Post
                            Pixarove postove mogu da vidim samo kad ga neko citira, ali koliko lupetanja majko moja.
                            Deluje mi kao da ima petnestak godina, teško neko ozbiljan može ovakve stvari da piše s ovoliko arogancije. Pre par dana rekao da svi lupetaju i da Kutinjo ne ide nigde.

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Odlican potez je prodati najboljeg igraca u sred sezone, odlican potez nema sta tako to rade veliki klubovi.
                              Imaš 2 opcije.

                              1. Da ostaviš igrača sa omladincima, jer nije hteo više da igra za Liverpul nikako. I onda da ga prodaš za 6 meseci.

                              2. Da ga prodaš i uzmeš koliko hočeš para.

                              Oni su bre njemu nudili platu veću od 150k sedmično i kapitensku traku. Bukvalno skinuli gaće i okrenuli se. Neće pa neće. Očigledno je bio spreman da presedi na klupi celu polusezonu. Toliko mu je mozak bio ispran.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                Imaš 2 opcije.

                                1. Da ostaviš igrača sa omladincima, jer nije hteo više da igra za Liverpul nikako. I onda da ga prodaš za 6 meseci.

                                2. Da ga prodaš i uzmeš koliko hočeš para.

                                Oni su bre njemu nudili platu veću od 150k sedmično i kapitensku traku. Bukvalno skinuli gaće i okrenuli se. Neće pa neće. Očigledno je bio spreman da presedi na klupi celu polusezonu. Toliko mu je mozak bio ispran.
                                Ta prica sa omladincima ne pije vodu, on bi do januara bio van terena posle bio molio da igra. WC godina, isto sto su uradili u avgustu su mogli i sada, pa neka place.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X