Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Marez sutra ima preglede, 55 miliona.
    Svaka cast, odlicna zamjena


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Originally posted by Miki28 View Post
      Marez sutra ima preglede, 55 miliona.
      Svaka cast, odlicna zamjena


      Sent from my iPhone using Tapatalk
      Odakle ti to ?

      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

      Comment


      • http://www.beinsports.com/france/mer...verpool/754660

        According to our information, Liverpool is in the process of hiring the services of Algerian international Riyad Mahrez. The middle of Leicester is expected Sunday for the medical visit.

        Liverpool wasted no time replacing Philippe Coutinho, who left for FC Barcelona for 160 million euros. According to our information, the Reds are in the process of hiring the services of Riyad Mahrez. The Algerian international is expected this Sunday to pass the medical examination.

        The player from Leicester will commit for the next four seasons, until June 2022. Amount of the operation: 55 million euros!
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Nije to toliko pouzdano, ali mi se ne svidja uopste Marez...
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Uzecete sad Mareza
            Brzi sam i od Tvitera,zezam se malo al logicno je bilo,zato lepo treba da ode Conte sto pre ,jer je izgleda Roman resio da zaradjuje i od CFC...

            JBG,Adame sto tebi ne odgovara to je druga stvar,kao sto Cou nece da ode i kao sto nece Klop lelemuda Mareza,ali ipak izgleda da hoce
            Last edited by 61563; 06-01-18, 21:37.

            Comment


            • Odlicno, u dobroj je formi, vrhunski posao radimo za sad. Salah, VVD, Ox, Marez, sve su ovo sjajna pojacanja i skoro izgledamo kao sampionski tim.

              Comment


              • Nije ti ovo uopste toliko pouzdano.
                Ne moze nikako da ima medical sutra jer je nedelja.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Dobar posao. Ako je ta cifra. Nema potrebe da se prilagodjava ligi. Treba pokupiti i još jednog igrača, da li u vezi da li klasičnog napadača.

                  Comment


                  • Uroše, ne nudi im Solera ko boga te molim. Prevara od igrača, kakva crna on zamena za Kutinja nemoj driblati. Pa Suso bolji igrač od njega.

                    Comment


                    • Originally posted by somborac View Post
                      Misliš uzećemo ligu čim Juve ne izgubi finale LP...., ili?
                      Jel i to neko prokletstvo ili samo nešto nisam u toku?
                      Fudbal je igra u kojoj Juve uvek izgubi u finalu, jbg, nisam je ja izmislio.

                      Comment


                      • Ne znam ni sto ga je Barsa sada uopste uzimala? Sto ne sacekase letnji prelazni rok? Mislim ligu ce svakako uzeti, a u LS im ne moze pomoci, moze samo da stvara probleme jer ce igrati startnu i onda onaj ko bude morao-trebao da igra LS umesto njega nece imati dovoljno minuta - fudbala u svojim nogama.....
                        A vidi se da je on sam zapeo kao nenormalan samo da ode ..... Smesno.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • I ja mislim da je dobar posao,a vec nedelju dana se spominjalo da najblizi LFC i kad je onaj tupan Barkli potpisao za CFC ,ocekivano je da ode u LFC,Arsenal je i manje privlacan trenutno a i Wengerica te pare neda a zamanje ga nisu dali letos u Romu sto bi sad,a MU,bar ja nisam nigde video da se spominjalo,da su ga hteli

                          Comment


                          • Ne mogu da provalim da li se sprdaš ali meni ne deluje kao prevara, mada gledao sam ga ravno 2 puta. A Suso je već bio u Liverpulu, nije zadovoljio koga je trebao da zadovolji haha..

                            Ne mislim ja ove mlade kao zamenu za Kutinja, i Kutinjo je došao da bi uspeo, nije došao da menja Džerarda ili koga tada Raula Meireleša ne sećam se više.

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Ne znam ni sto ga je Barsa sada uopste uzimala? Sto ne sacekase letnji prelazni rok? Mislim ligu ce svakako uzeti, a u LS im ne moze pomoci, moze samo da stvara probleme jer ce igrati startnu i onda onaj ko bude morao-trebao da igra LS umesto njega nece imati dovoljno minuta - fudbala u svojim nogama.....
                              A vidi se da je on sam zapeo kao nenormalan samo da ode ..... Smesno.
                              Evo malo zdravog razuma i ovde, ovo pisem vec danima. Totalno glup transfer, svi su na gubitku.
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Mahrez je okej zamena, ali potreban nam je veznjak..
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X