Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by limun View Post
    A sta je bilo resenje?
    Da dogovorimo transfer za leto, pa da nam igra kilavo plaseci se od povrede da ne bi prosao kao Dembele?
    Sta ce nam takav igrac. Odlicno je sto smo odmah izvukli dobre pare, pa mozemo do kraja ovog roka da nadjemo koliko toliko adekvatnu zamenu.
    Ako si znao u julu, imas 2 meseca da nadjes zamenu, da dovedes tog Lemara koji bi ti sad igrao LS. Ako si ga tad zadrzao na silu, zasto ga pustas u januaru HELLO?!

    Nemam ja nista protiv toga da ode Kutinjo, ali smo mi celu ovu sitauciju lose odradili.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Ako si znao u julu, imas 2 meseca da nadjes zamenu, da dovedes tog Lemara koji bi ti sad igrao LS. Ako si ga tad zadrzao na silu, zasto ga pustas u januaru HELLO?!

      Nemam ja nista protiv toga da ode Kutinjo, ali smo mi celu ovu sitauciju lose odradili.
      Zato sto Barsa nije ponudila dovoljno. Tek sada su ponudili onoliko koliko se trazilo.


      Sad je Barsa dala pare, mi uzeli Van Dajka i verovatno cemo jos jednog veznjaka.
      Klop smatra da je to prihvatljiva situacija, a da li je stvarno, videcemo na kraju sezone.
      Ne vidim zasto mu ne bismo verovali.
      Last edited by limun; 06-01-18, 19:47.

      Comment


      • Originally posted by limun View Post
        Zato sto Barsa nije ponudila dovoljno. Tek sada su ponudili onoliko koliko se trazilo.
        To sto si uzeo tih 20/30m vise ti je razlika koju ces izgubiti ranim ispadanjem iz LSa i losijim plasmanom na tabeli u PLu. Ionako tih 20/30m vise nista ne znace Liverpulu.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Trebali su ga prodati letos za 110 miliona bez bonusa i dovesti Lemara, sad bi bio juriš na LŠ 100%

          Comment


          • Originally posted by 61563 View Post
            Pazi Marez ce otici negde ,samo je pitanje gde najrealnije mi deluje,LFC ili CFC iskreno ja bih vise voleo da dodje u Celzi,al kad vidim da se potpisuje Barkli nekako sumnjam,ostaje mi LFC kao opcija,takodje stoji i prica i za Lemara,da ga zelite,al ne znam dal Monaco hoce pre leta da ga prodaje,a sto se tice pozicije,i Lemar je vise ML nego neki AMC,tako da bi i on zauzimao mesto ili Manea ili Salaha,mada ja licno mislim da to nije problem,upakovati ni Mareza ni Lemara,stim da je Marez opcija koja igra i LS a Lemar moze i na leto

            A iskreno zamenu za Kutinja sad tesko da mozete naci bilo gde sad i jos da igra ,njegovu poziciju

            P.S. Ja da biram Fekir,pre Lemara
            De si fiks legendo, svrati cesce braaat
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by z0La View Post
              Ja ne pratim Francuze, tako da neam pojma. Malo sam gledao i Fekira i Lemara i obojica su odlični.

              Postoji li trenutno neki dostupan igrač koji bi igrao neku AMC/CM ulogu kod nas? A da se iole uklapa u Kloppovu filozofiju?
              Evo jedno tranzitno rjesenje kojeg se sad sjetih dokle gledam utakmicu Sevilje i Betisa.

              Ever Banjega, 20-30m u vr glave, jos ako bude konstantniji kod Klopa, pun pogodak.

              Takodje, Lanzini. Slicni igraci, daleko od Kutinja, ali to je taj profil.
              Plus Lanzini moze u LS.

              Sent from my LG-H818 using Tapatalk
              Last edited by Baka; 06-01-18, 20:04.

              Comment


              • Mi i sa i bez Kutinja nemamo bas prevelike sanse da napdnemo LS...a u istu cemo se plasirati i bez njega...nije ovo dramaticno koliko se predstavlja...Zato je Ox kupljen letos, zato se cekalo da se Lalana oporavi, doveden je VVD...nismo mi slabiji nego sto smo bili letos...naprotiv...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Ovde mnogi olako shvataju to frljanje sa milioncicima, kao da su dinari u pitanju.
                  To su ozbiljne pare ljudi, nije to tek tako "ma aj daj ga za 100 sad, da kupimo sto pre ovog i ovog".

                  Zna se koja nam cena odgovara, postoje ljudi koji vrse ogromne analize oko visine transfera, svaki milion je bitan, a sve se naravno mora uklopiti i sa Klopovim zeljama.

                  Comment


                  • Apsolutno se slazem sa covekom 100% je na mestu.



                    Edit:
                    Jel ti razumes da za sto vise para prodas igraca, to ces vise preplatiti sledece sve koje kupujes. I sad zamisli dovedemo malog Lemara za 100m, koji jos ne zna sta znaci igrati pod pritiskom, i raspadne se i sta si uradio?
                    Ox i Lallana da zamene Kutinja da bas smo jaci nema sta...
                    Last edited by Brian McShtull; 06-01-18, 20:13.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Evo Fekir upravo dao gol........
                      ¡Si Señor!

                      Comment


                      • Mundo Deportivo said today Coutinho agreed to give up €15m of his salary, over the contract period, with Barca... so it could be sent as extra transfer fee to Liverpool.
                        Kao što sam mislio. Igrač isforsirao izlaz koliko je god mogao, klubovi se samo složili i to je to.

                        Kažu da smo na sve moguće načine pokušali da mu promenimo mišljenje. Jednostavno neće da igra više za nas. Opcije su bile ili omladinci do kraja sezone ili da ga prodamo.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment




                        • Pored pucanjaa 100 milki, možda treba pokupiti i ovako nekoga i ostaviti ga na pozajmici još 6 meseci.

                          I još jedan igrač koji će biti kidalica, ali on nije na prodaju 100%. To je https://www.transfermarkt.de/carlos-...spieler/372246

                          Pljunuti 50 milki za njega i ukrasti blago dok još nije prepumpano. Na kraju procentualno je mnogo veća šansa da uspe Španac veznjak nego Francuz po nekoj mojoj logici koja možda nije tačna.

                          Last edited by Cassius Clay; 06-01-18, 20:43.

                          Comment


                          • Bardhi je veoma potkovan tehnicki, mali korak, odlican sut. Work rate 100000+

                            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                            Comment


                            • Na kraju će ih uzeti Atletiko, Real, Barsa a Liverpul će pući 100m više manje za Lemara, a glavu dajem da će Soler biti bolji, ako ne i obojica.

                              Comment


                              • Originally posted by mark it zer0 View Post
                                De si fiks legendo, svrati cesce braaat
                                Evo me tu sam,mrzi me da branim Murinja

                                Taj mali Bardi ima potencijalda postane najbolji Makedonski fudbaler ikad,aali cisto sumnjam kao i za Solera da ce on van Spanije.

                                Mozda da pojurite nekog Brazilca iz Brazila tipa Luan.

                                Meni se licno svidja i trio iz Sahtjora,Taison,Fred a Bernado najvise,mali Bejli/Bajli iz Levera je isto odlican on je bas krilo,mozda Forsberg iz Lajpciga,al ne znam koliko je RB spreman da proda i njega posle Keite,cisto sumnjam,mozda na leto,al realno tesko ce se naci sad zamena za Coutinja,al to je tako ono sto je VVD radio Sotonu letos pa i sad to je vama Cou

                                Comment

                                Working...
                                X