Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @pobeda Jel se secas sta sam ti rekao na chatu pre, da ceno pricati u januaru o Klopu. Sve sam predvideo lepo, mada smo u ligi morali da imamo vise bodova. Valjda si sad posle VVD malo omeksao prema menadzeru.
    sloboda ili ništa

    Comment


    • Originally posted by Freshman View Post
      Nadam se da klub ima protivmeru i da će da pljunu 100m za Lemara ili Fekira odmah u januaru.

      Nisam očekivao ovakav razvoj situacije. Nešto ne verujem da će klub pustiti najboljeg igrača, bez ikakve dostojne zamene.
      Fekir je bio strašan pre povrede u tandemu sa Lakazetom.., tada sam ih dosta često i gledao......
      Sad ne pamtim kada sam ispratio , pa ne znam u kakvoj je formi!?
      Lemara bi svakako završavao, makar i za leto, ali da se sada sve ugovori sa njim
      ¡Si Señor!

      Comment


      • I sta cemo sa tim silnim krilima?

        Kutinja smo prodali 20 puta vec od avgusta, jos nista zvanicno nisam video...
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by mark it zer0 View Post
          @pobeda Jel se secas sta sam ti rekao na chatu pre, da ceno pricati u januaru o Klopu. Sve sam predvideo lepo, mada smo u ligi morali da imamo vise bodova. Valjda si sad posle VVD malo omeksao prema menadzeru.
          Nije verovao Pobeda ni da će Klopp dovesti štopera u januaru. I tu ga je Klopp razuverio.

          Mislim da je do sad morao malo promeniti mišljenje.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • U avgustu sam 90% bio siguran da ostaje, sad ne znam šta se dešava
            Imam neki osećaj da sve zavisi da li će se moć dovest neko od ovih, ako ne onda možda i ostaje do leta.
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Originally posted by Adam The Llama View Post
              I sta cemo sa tim silnim krilima?

              Kutinja smo prodali 20 puta vec od avgusta, jos nista zvanicno nisam video...
              Ja mislim da ćeš se ti ubiti kada ode Kutinjo. Zapeo si da je nelogično da sada ide, kao da Liverpul želi da ga proda. A ustvari on želi sad da ide i on prvi insistira na tome a Barseloni je isto da li sad ili na leto. Ne vide razliku, a možda on ucenjuje njih da sad predje da ne bi otišao u PSŽ ili gde god.

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Nije verovao Pobeda ni da će Klopp dovesti štopera u januaru. I tu ga je Klopp razuverio.

                Mislim da je do sad morao malo promeniti mišljenje.
                I bilo je kritike da umara igrace, da ce da crknu u januaru, a ono mi najvise rotirali. Ako sad ne vidi napredak ondaj jbg.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  I bilo je kritike da umara igrace, da ce da crknu u januaru, a ono mi najvise rotirali. Ako sad ne vidi napredak ondaj jbg.
                  Da, da, sećam se toga.

                  Ja koliko vidim, oni su ga sigurno prodali. To bukvalno svi živi govore. Čak i ovi najpouzdaniji, koji dobijaju info pravo iz kluba. To što nije još zvanično nema nikakve veze.

                  Pokušavaju da ga nagovore da ostane do leta. To je mislim sad prioritet. Čak mislim i da je Barsi to ok, samo što Cou koči. Očigledno neće više da igra za nas.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Originally posted by z0La View Post
                    Da, da, sećam se toga.

                    Ja koliko vidim, oni su ga sigurno prodali. To bukvalno svi živi govore. Čak i ovi najpouzdaniji, koji dobijaju info pravo iz kluba. To što nije još zvanično nema nikakve veze.

                    Pokušavaju da ga nagovore da ostane do leta. To je mislim sad prioritet. Čak mislim i da je Barsi to ok, samo što Cou koči. Očigledno neće više da igra za nas.
                    To je isto tako bilo i letos.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Adam The Llama View Post
                      To je isto tako bilo i letos.
                      Nije ovako bilo. Letos nije bilo ovoliko pouzdanih izvora.

                      A i sam klub je nonstop izjavljivao "nije na prodaju". Sad totalno ćute. Čak ni Klopp ne govori da će ostati.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by mark it zer0 View Post
                        @pobeda Jel se secas sta sam ti rekao na chatu pre, da ceno pricati u januaru o Klopu. Sve sam predvideo lepo, mada smo u ligi morali da imamo vise bodova. Valjda si sad posle VVD malo omeksao prema menadzeru.
                        Sviđa mi se napredak, manje trčimo, više rotira, došao štoper. Meni je bitno da mi svake godine napredujemo, da ne stagniramo i doći će titula.
                        Last edited by Победа; 06-01-18, 16:36.

                        Comment


                        • ¡Si Señor!

                          Comment


                          • ¡Si Señor!

                            Comment


                            • Dobra stvar sto su odma zavrsili, sta sada uraditi sa 142m funti? Odma po Fabinja i jos jednog? Malo bi mi glupo bilo da Monako zadrzi Fabinja do ljeta ako Pul bude upirao, a oni nisu mogli Kutinja...

                              Comment


                              • E konačno i to da se završi. Samo da ne visi više iznad glava...

                                Ja sam očekivao 150 miliona funti, ali i 142 može da prođe.

                                Piše li negde da li možda ostaje do leta?
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X